Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk gyorsan, könnyen fórum

Fogyjunk gyorsan, könnyen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyjunk gyorsan, könnyen

1 2
49. 1c5636831a (válaszként erre: 46. - Sookie)
2019. febr. 13. 17:08
😁😁😁
48. Julcsi83 (válaszként erre: 44. - Tono2323)
2013. jan. 24. 12:47
Csak óvatosan! Vigyázz magadra!
47. Sz.F.Kata (válaszként erre: 44. - Tono2323)
2011. jan. 17. 20:39
nem akarok bele szólni de miért akarsz még fogyni????szerintem nagyon ügyes vagy hogy ennyit lefogytál de ne ess túlzásba se ,mert nem szép az se ha valaki nagyon sovány és a te magasságodhoz az 52 kg tökéletes bár én tartanák ott ahol te én 157 cm vagyok és 74 kg na az már gáz te hogy fogytál le???
46. Sookie
2010. ápr. 5. 21:47
Én azt nem értem, h miért pont hétfőn v. szerdán kell elkezdeni ezt a diétát?!
45. patrícia2000 (válaszként erre: 44. - Tono2323)
2009. márc. 9. 13:06
szia gyere át a" fogyni kéne de hiányzik a kitartás." ott segítenek a lányok, én is ott vagyok.
2009. febr. 17. 17:21

Sziasztok!


"Segítséget" szeretnék kérni.Elolvastam én is ezt a diétát, és végülis lehet, hogy kipróbálom.

Szeretném megkérdezni, hogy ti milyen hatásos fogyókúrákat ismertek még ,minden féle fogyasztó szer meg tea keverék nélkül...Én 52,5 kg vagyok és 168 cm. Szeretnék még 6 kg fogyni.

De sajnos nem megy több le.. 1,5 év alatt lefogytam 30 kg és szerencsésnek mondhatom magamat mert a bőrőm nem narancsbőrős és nem is nyúlt meg mert folyamatosan mozogtam mellette. De én szeretnék még egy ien nagyobb fogyást.. Persze ez főleg saját magamért fog történni, hogy végre ugy nézhessen ki az alakom haogy szeretném. 2 éve fogyókúrázom már és emelett tartom a súlyommat ami most 52,5 kg...

Szal ha valaki esetleg tudna mondnai vmi jó fogyókúrát megköszönném.. 16 éves vagyok.. és hát természetesen ennem kell mert tanulok is mellette.. szal előre is köszönöm.

43. Priska (válaszként erre: 32. - Márti25)
2009. jan. 11. 17:25
Szia Márti, szeretnék kérdezni valamit? Mi az a Herlife amivel te lefogytál? Ha nem haragszol irnál rola egy kicsit, Elööre is köszönöm:Priska.
42. 0c97fbb607 (válaszként erre: 41. - 22f56b42c8)
2008. jan. 20. 22:54
Diétázni sem lehet egy életen keresztül,nem a fogyókúra a megoldás.
2008. jan. 20. 22:50
ja egyébként sokan irjátok hogy diéta után abbahagyjátok.. akkor mért kelll azon csodálkozni hogy visszajönnek a kilók??? én is tapasztaltam.. éhezös diétát csináltam.. 2 hónap alatt visszaszedtem azt a 20 kilót amit 1 év alatt fogytam... met az éhezésnek semmi értelme.. olyan diétát kell találni amit sosem hagysz abba..!!! ez nekem az atkins: 9 hónap -34 kiló. sok van még mit leadni, de sosem fogom abbahagyni, mert nem tehetem meg. Hajlamos vagyok a hizásra sajnos, ezért nem lehet abbahagyni. egy életen át nem lehet éhezni!!!!!!!!!tapasztalatbol beszélek
2008. jan. 20. 22:43

sziasztok.

tudtátok hogy egy statisztika szerint 100 emberböl csak 2 fogy le véglegesen??? én megdöbbentem... azittem többen. akkor kérdem én: megéri gyorsan lefogyni hogy aztán jojo diéta legyen a vége?

inkább lassan de biztosan, és akkor nem hizunk vissza:)nem?

2008. jan. 20. 20:40
Becsülettel végigcsináltam, mozogtam, gyalogoltam= híztam fél kg-ot a két hét alatt. Csak így tovább?
38. Lillycsajszi (válaszként erre: 21. - XxLady)
2007. nov. 4. 10:13
Szia! Én kipróbáltam nyáron, és igen, fogytam vele, pedig bűnöztem közben párszor. Igaz, hogy utána visszajött, de úgy, hogy elég nagy mennyiségeket ettem utána:S szóval nem csodálkozom rajta. Szerintem megéri kipróbálni, márcsak azért is mert egy löketet ad, hogy igenis, képes vagy fogyni, ezek után pedig könnyebb lesz szerintem:)
37. Lillycsajszi (válaszként erre: 33. - 021e1854df)
2007. nov. 4. 10:12

bocsi, csak közben a gép szarakodott:S

szóval naponta minimum 1000kalóriát el kell fogyasztani.

36. Lillycsajszi (válaszként erre: 33. - 021e1854df)
2007. nov. 4. 10:11
Szia! Tudom rég kommentáltak ide, azért leírom: szerintem ne hagyd ki semmiképpen a vacsorát, mert ha megnézed, az egész napi étrend alig éri el az 1000kalóriát, (kb-1000-105
2007. jún. 10. 08:49

Olvastam ezt a 2 hetes diétát és nem győzőtt meg. Persze, lehet, hogy közben leadok pár kg-t, de az a 2 7 lejárta után, ha elkezdek normálisan enni, úgyis visszajön.

Inkább megyek biciklizni.:D

2007. jún. 8. 14:28

Sziasztok!

Van valakinek valami jó módszere, hogy egészségesen leadjak 3-4 kg-ot? Nagyon örülnék 1-2 tanácsnak :)

2007. jún. 4. 21:46
szerintetek ha néha kihagyom a vacsorát, és az ebédet fogyasztom el késő délután, akkor az mennyire negatívum?
32. márti25 (válaszként erre: 29. - Carie)
2007. jún. 3. 22:03

1 éve én is kipróbáltam a 90 napost,le is fogytam,de nekem mind visszajött,hiába írták azt,hogy megváltozik az anyagcserém!

Utána kipróbáltam a Herbalife-ot ,lefogytam 6 kilót 2 hó alatt és azóta is tartom!

Nővérem 3 hó alatt 11 kilót fogyott,ez egyénenként változik,hogy ki mennyit!

Nekem 2 heti termékfogyasztás után jött rende a gyerekkorom óta kínzó székszorulásom és utána tudott elindulni a fogyás.

31. 021e1854df (válaszként erre: 30. - Jolly78)
2007. jún. 2. 23:12
talán oda kéne figyelni utánna is h. mit eszel meg mennyit..meg akár napi 1kis torna sem árt, igazából az akaraterőrő ami nagyon számít
2007. jún. 1. 22:51
Ami gyorsan, könnyen lemegy az még gyorsabban és duplán vissza is jön...
29. carie
2007. jún. 1. 21:00

Sziasztok!

Nem tudom ki hogy van vele de teljesen mindegy milyen fogyókúrába kezd valaki a lényeg az akaraterő és a kitartás.

Én már sok mindent kipróbáltam: paradicsomos(égett a gyomrom)tojásos (csallánkiütések) narancsos(ennek a mellékhatását inkább nem részletezem).De a legtutibb a 90 napos diéta volt.

28 kiló a 90 nap alatt.(volt miből leadnai).Egy éve csináltam és nem híztam vissza semmit.Merem ajánlani mindenkinek.

2007. jún. 1. 20:53
Gyorsan...könnyen...hahaha!!!-bocsi, de ez a véleményem!
27. oolong
2007. jún. 1. 20:48

Sziasztok!


Én már kipróbáltam ezt a diétát. 5 éve is keringett már, akkor kaptam édesanyám egy barátnőjétől. Szigorúan betartottam a 2 hetet, és működött. Nem ámítás az 5-6-7 kg. Tényleg lemegy. Viszont van hátránya is!

Ugyebár ez egy 2 hetes gyorsdiéta, úgymond gyorsmentés. Megvonod a szervezetetdtől a normális adagokat, szegény megrémül, és miután befejezted, elég hamar visszakúsznak a kilók :-( /mivel azt hiszi éhezel, nehezebb idők jönnek, ezért elkezd tartalékolni/

Tudom miről beszélek, 3 év alatt 3x ismételtem meg, minden nyaramat ezzel kezdtem. Megnyugodtam, hogy na ez lement, fantasztikus vagyok, és nem is tudtam, hogy ez a gyorsdiéta az oka annak (és persze a többi megvonásos módszer, amit időközben alkalmaztam), hogy évről évre egyre nagyobb súlyfelesleget kell ledolgoznom.


Senkinek sem szeretném elvenni a kedvét! Mint írtam, működik! De nem 2 hétről szól csupán! Miután letelt a diéta, akkor kell igazán odafigyelni! Iszonyat alattomosan jönnek vissza a zsírpárnák, ha a régi életmódra térünk vissza. És ez bizony eléggé elkeserítő. Megkínozni magunkat a semmiért.


14 éves koromban csináltam az első diétát, most 19 vagyok. Végigjojóztam 5 évet.Tudom, miről beszélek. Számtalan könyvvel, szaklappal, és személyes tapasztalattal a hátam mögött mondhatom, hogy egy jó megoldás van: a tudás és a rendszeresség. Tudni mikor, mit ehetsz, és az milyen hatással van a szervezetedre. Tudni, mennyire fontos a teljes értékű tááplálkozás,a vitaminok, ásványi anyagok, esszenciális aminosavak. Tudni, hogy egy villámdiéta belépő a jojó effektus évekig húzódó, keserves malmába, amely a testet, lelket, önbizalmat egyaránt leörli. Ami pedig a legfontosabb, hogy a kitartás, ésszerűség, és rendszeresség minőségi változást hoz az életünkbe. Ennyi, amit érdemes tudni.


Senkit nem akarok lebeszélni erről a diétáról, szép eredmény látható majd a mérlegen.Ha pedig már szükségesnek érzi az ember, hogy megsanyargassa magát, biztos is, hogy változásra vágyik.De aztán érdemes informálódni, és olyan életmódra váltani, ami nem hozza magával azt, hogy fél év múlva ismét egy önsanyargató diétával kellejen kűzdeni, hogy feljöjjön a kedvenc farmer.Egy élhető életmódot, és rendszert kialakítani.


Nem téríteni akarok! Azért írom le, mert örültem volna, ha valaki anno nekem mindezt elmondja. 5 év gyötrelemtől kímélhettem volna meg magam.


Mindenkinek jó egészséget kívánok!

2007. máj. 31. 22:30

köszi a segítséget!


Sziasztok egyébként!:)


Én tegnap kezdtem el, és elég könnyen csinálható, csak este van erős fejfájásom sajnos, meg nagyon nehezen viselem hogy csak vizet lehet inni... De egy ideig kibirom, aztán lehet bevezetem a gyümölcslevet..

Drukkoljatok lécci, hogy sikerüljön a 2 hét!

2007. máj. 31. 10:52
az alkoholtartalmú italokban elég sok kalória van, ezek közül is inkább az égetett szeszben, de a sörben és a borban is akad... egyszeri alkalommal azért nyugodtan megengedheted szerintem, az még nem vészes egyáltalán :D
2007. máj. 30. 23:04
sziasztok!szerintetek bort lehet inni ünneplés miatt 1szerin alaklom lenne mennyire befolyásolja a fogyórkurát? kössz a választ:)
2007. márc. 19. 11:54
Nagyon örülök,hogy rátalaáltam erre a diétára.Soha életemben még nem diétáztam,butaságnak tartottam.Már csak azért is,hogy ha az ember abba hagyja,úgyis minden kg visszamegy.Na de most már magamnak is sok vagyok és tegnap este egy hirtelen elhatározással úgy döntöttem valamit tenni kell.Keresgéltem a hoxán és ráakadtam erre.Ma reggel kezdtem és remélem végig tudom csinálni.Kb. 7-10kg-t kellene fogyni.Szorítsatok! Köszike!
2007. jan. 12. 16:13
Hali!Ez a diéta egyszer benne volt egy magazinban.Én végig csináltam és 5kg-ot fogytam,1 évig tartottam a súlyom, de utána is csak azért híztam meg, mert terhes lettem.Most is elkeztdem, és egyáltalán nem megeröltető, csak akarat kell hozzá, mint minden máshoz
21. xxLady
2007. jan. 10. 14:32
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy valaki volt-e olyan bátor és hirtelen elhatározásból vagy többhetes morfondírozás után belevágott-e, illetve végigszenvedte-e a diétát! Ha igen, a fogyásáról, egyéb tapasztalatairól szívesen olvasnék.
20. leona78 (válaszként erre: 12. - 93a74b44ea)
2007. jan. 6. 04:14

Szia letty26!

Koszi szepen a gyors valaszodat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook