Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szülés utáni fogyokúra kezdete? fórum

Szülés utáni fogyokúra kezdete? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 26. 12:01

Szülés után 10 hónapig meg se mozdult,majd a rákövetkező 4 hónapban ahogy elkezdett járni lefogytam a fennmaradt felesleget.

Nem fogyóztam, koplaltas...stb.

52vel lettelm terhes, 82vel mentem szülni, haza a kórházból 67el mentem. A spontán fogyást követően 58kg voltam.

Szeritem fő a türelem, és nem kell eröltetni azt a fogyást, van más dolog amivel az ember olyankor foglakozzon:)

2009. jún. 10. 06:20

Hello,

nekem az elsö babánál (10 hónapig szoptattam) az elsö 3 hónapban semmi nem mozdult, persze nem fogyóztam, viszont utána nagyon megindult.

Korábban sport miatt állandóan koplalnom kellett, de 58-59 alá nem tudtam lekínlódni magam.

Fiam 7 hónapos volt, amikor 56 kg-val estem újra teherbe.

Lányokat csak 2 hónapig tudtam szoptatni, és igaz, hogy a kórházból már 60 kg-val mentem haza, a többi egyszerüen eltünt az elsö héten, viszont azóta sem tudtam onnan lejjebb menni. Igaz, hogy nem csináltam komoly kúrákat, de egyszerüen megálltam a 60 kg-n.

MOst már tervezem, hogyan adom le a mostani várandósságom alatt felszedendö kilókat (még nem indult be a hízás, de még csak a 10.hétnél tartok), de biztos, hogy az elsö 6 hónapban nem foglalkozom majd a fogyival, hogy a tejem minösége ne változzon, azaz minden tápanyag benne legyen.

Utána viszont meg sem állok az 56 kg-ig. Azzal a súllyan érzem jól magam, így nem fogom feladni.

Persze ez még a jövö szele! Egyelöre nem izgat a mérleg, csak a picike a pocimban.:)

2009. jún. 8. 14:52
Köszi a tanácsot. Nekem az első gyereknél a szoptatás után el indult lefele súlyom, de addig nem figyeltem oda mit és mennyit eszek, most oda figyelelk és még sem megy lefele. - ez csak genetika lehet. utána akkor jártam kardioedzésre és az jó volt, mert az álló képességem vissza jött. Gondoltam hátha valaki más csinál mint én és akkor már szoptatás alatt elindul lefele. de most már belenyugodtam. hogy várni kell. és kész.
6. Gligi (válaszként erre: 1. - Kírakitti)
2009. jún. 7. 06:25

Szia nekünk 5 hónapos múlt a babánk!

Én 94kg voltam amikor megszületett és ugyan tápszeresek voltunk, de a tejelapasztó hormongyógyszer miatt amit muszály volt szednem nem fogyózhattam, a császáros seb miatt pedig tornázni se tudtam.

3 hetes korától kezdtem a sétálgatást vele ami mostanra már napi másfél-két óra.

Most 79kg vagyok és remélem az a 9kg is lecsúszik magától :-)

Próbáld ki a sétálást, mert a babádnak és neked egyaránt jót tesz :-)

5. c42aaaac41 (válaszként erre: 3. - Kírakitti)
2009. jún. 6. 22:06

Én sem fogytam a szoptatás alatt!Álltam egy helyben.Majd akkor fogytam drasztikusan,amikor már csak kedvetelésből szopizott a gyerek.Akkor viszont hirtelen és sokat.De aztán beálltam a normál súlyomra és azóta is tartom a szülés előttit.

Nem mindenki fogy a szoptatástól,sőt vannak olyanok akik még híznak is!

2009. jún. 6. 20:56

Szia,


az én kislányom 10 hetes..kb egy időben szültünk:)


Én 16 kg szedtem fel a terhesség alatt...szülés után a szopival vissza is jött Ami a Kicsikém születésével lement...95 kg vagyok...nagyon zavar...20 kg le kéne adom. Tejcim már kevés van..de azért még van, de mindneképpen szeretnék majd diétázni, a 90 naposon filózok.


addig amig szoptatsz, csak odafigyelni tudsz,,,aztán belevághatnánk együtt:)))

3. kírakitti (válaszként erre: 2. - C42aaaac41)
2009. jún. 6. 15:23
Köszi. Hízni nem hízok csak beálltam egy súlyra, és kész.le meg nem megy , mint másnak aki szoptat, pedig igyekszem oda figyelni az evésre.
2009. jún. 6. 15:15
Szia!Én nem fogyóztam,de sokat gylogoltunk a gyerekkel!Egyébként míg szoptatós vagy addig tilos fogyókúrázni!Csak a mozgással tudod a súlyod kordában tartani!
2009. jún. 6. 09:03
Sziasztok? Érdeklődnék hogy, szülés után ki mikor hogyan kezdte a fogyókúrát, hogyan, mennyit mozgott stb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook