Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karos SPA vagy Flamingó fórum

Karos SPA vagy Flamingó (beszélgetős fórum)


2009. jún. 6. 11:38

Az viszont igaz, h nagyon bőséges, jó, finom kaja van a Karos spa-ban. Hatalmas választék van a svédasztalnál.

De szerintm a medence elég nagy probléma. Mondjuk ha nem akartok ott a hotelben medencézni, hanem kimentek mindennap a strandra akkor nem nagyon számít...

2009. jún. 6. 07:19
Köszönöm a válaszokat.Eddig 2-2 az arány.Egy gyerekkel például szerintem nagyon fontos az étel minősége és mint írtátok is a medencék hőfoka, amit például nem nagyon szoktak sehol feltüntetni. Szívesen várok még hozzászólást.
2009. jún. 5. 21:40
Flamingó
2009. jún. 5. 21:11
karos spa
2009. jún. 5. 20:59

Nekem nem jött be a Karos SPA...Kicsinek találtam a medenceteret, a víz nem a kellemesen meleg volt, hanem langyos, úgyh mi inkább csak szaunáztunk. Az tetszett. De pl a másik családban akikkel mentünk volt egy 2éves kisgyerek, akivel nem lehetett belemenni a gyerekmedencébe, mert tűzforró volt a víz, még a kezem is égette. Szegénynek nem volt sok lehetősége vízbe menni...

Bár a Flamingót nem ismerem. Zalakaroson mi a MenDanba szoktunk menni, nagyon igényes, remek hely! Lehet a hotelen kívül apartmanházakba menni (mi azt szoktuk). A strand ott van mellette, a személyzet nagyon kedves, segítőkész.

Ill. amit még nagyon ajánlanék bárkinek, az Debrecen vagy Kehidakustány.

Remélem segítettem valamit a válaszommal...

Kellemes nyaralást!:)

2. 454db8ee37 (válaszként erre: 1. - Potae)
2009. jún. 5. 20:30

Én Zalakarost választanám,a Karos SPA-t ismerem, nagyon kellemes hely, és egy kisgyerek számára a gránit gyógyfürdő biztosan jó választás.

Balatonfüreden a Flamingóban még nem voltam,bár látni láttam kivülről.A nyílt vízi strandnál szerintem jobb az épített fürdő egy 5 évesnek.

Kíváncs lennék, mit választasz.

2009. jún. 5. 20:23
Véleményeket várnék a Zalakarosi Karos Spa-ról és a Balatonfüredi Flamingó hotelről. Ha valaki járt már mindkettőbe melyiket ajánlja ? Június végén mennénk egy 5 éves gyerekkel. Előre is köszönöm a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook