Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a szomszédom nyilvánosan (egy blogban) állatkertből szabadult állatnak nevez és teljesen lejárat mások előtt tehetk valamit? fórum

Ha a szomszédom nyilvánosan (egy blogban) állatkertből szabadult állatnak nevez és teljesen lejárat mások előtt tehetk valamit? (tudásbázis kérdés)

2010. febr. 26. 15:49
Bocsi,de hogy akadtál erre a blogra? Véletlenül, vagy valaki felhívta rá a figyelmed? Itt a Hoxán van a blog? Hát ,hogy a kérdésre feleljek:nem tudom...Biztos nem gondolta ,hogy rábukkansz és,azonosítod magad. nem vigasz, de néha jobb nem tudni mindent, "mert amiről nem tudunk, az nem fáj..."
2010. febr. 26. 15:38
ne olvasd a blogot...
2009. jún. 5. 13:40
privát üzenetet is lehet küldeni, éps nem feltétlenül kell lereszkedned az ő szintjére. Udvariasan is el lehet küldeni.
2009. jún. 5. 11:45
Hát akkor egyszerűen ne vegyél tudomást az egészről. Ha pedig mégiscsak zavar, próbáld szóban megbeszélni a szomszéddal, hogy téged ez zavar és vegye le a bejegyzést. Lehet, hogy rájön ő is, hogy butaság volt ilyesmiket nyilvános helyre irkálni...
2009. jún. 5. 11:38
Ja igen a blog amúgy az egy éves kislányáé, amit a szülők irnak. Mivel úgy gondolom, hogy a kicsi nem tehet semmirői, igy az ő kis naplóját nem mocskolnám be. Nem vagyok annyira primitiv, mint az anyja.
9. mimmo33 (válaszként erre: 8. - Barbi83)
2009. jún. 5. 11:30
A blogokat üzenő falon lehet kommentálni...Védd meg magad, hivatkozz az ügyvéd álláspontjára.
2009. jún. 5. 11:26
A blogban Noname szomszédnak nevezett, de egyértelműen beazonosithatóak vagyunk. Nincs kedvem biróságra futkozni, mert nem olyan fából faragtak, csak nagyon bánt a dolog, pláne, hogy ez egy szorgalmi út miatt kialakult vitából kezdődött, amiben egyértelműen nem neki volt igaza. Ezt ügyvéd is megmondta.
2009. jún. 5. 11:12
Ez nagyon durva! Leírta a teljes neved, és úgy? Szóval, beazonosíthatóan? Akkor elképzelhetőnek tartom.
2009. jún. 5. 11:11
Nem.
2009. jún. 5. 11:10
Szerintem igen, ha jól emlékszem volt itt a hoxán egy olyan eset, hogy egy válófélben lévő nő naplót írt, amelyben jól kitálalt a férje ellen, s ennek jogi következményei lettek, pénzbeli büntetést kellett fizessen meg törölnie kellett a naplóját, valami ilyesmi. Nem emlékszem sajnos a napló nevére, véletlenül bukkantam egyszer rá.
2009. jún. 5. 11:10
Hu-ha, és hogyan tette ezt? Névvel, képpel?
2009. jún. 5. 11:09

Szigorúan kérd ki magadnak.

Nincs joga senkinek ehhez!

2009. jún. 5. 11:08

Kimerit ie vajon a becsületsértés fogalmát?

Előre is köszi

2009. jún. 5. 11:08
Ha a szomszédom nyilvánosan (egy blogban) állatkertből szabadult állatnak nevez és teljesen lejárat mások előtt tehetk valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook