Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendszerhibára hivatkozva nem fizetnek nekünk az OTP-ben. Lehetséges ez? fórum

Rendszerhibára hivatkozva nem fizetnek nekünk az OTP-ben. Lehetséges ez? (tudásbázis kérdés)

2009. jún. 6. 08:41
Érdekes módon tegnap megkaptuk a pénzt.Elkérte az ügyintéző még szerdán a férjem tel.számát,hogyha megjavul a rendszer felhívja.Tegnap próbaképpen bement érdeklődni,erre a csaj mondja,hogy de. telefonált a férjemnek,hogy mehet a pénzért.Természetesen egyetlen telefonhívása nem volt a páromnak az OTP-től....
2009. jún. 5. 14:32
Ez a legmocskosabb bank ami létezik.Nekem is volt kölcsönöm náluk és miután lejárt a határidő ugyanúgy vonták a törlesztőrészletet mintha misem történt volna.Megreklamáltam és kamatot vontak belőle úgy fizették ki a jogosulatlanul levont pénzem.
2009. jún. 5. 10:04
Az otp most nálam is kavart a héten,vettem fel pénzt és azt írta ki,hogy mínuszba vagyok de az a hitel terhére kiadta.Ez 2 napja történt,most kaptam sms-t a pénzfelvételről pedig azt mindig azonnal küldik.Renélem nem maradok mínuszba.
8. antaki (válaszként erre: 7. - Anyuci macuci)
2009. jún. 5. 08:43

Nem érdekelne a rendszerhiba. Minden adat kézzel is vezetve van, ki van nyomtatva a gépben lévő számláról minden. Akkor számolják ki fejben, és adják oda!

Ha abban a bankban nem működik a rendszer, akkor hozassák át egy másik banktól (van lehetőségük rá).

Viszont! Mivel te már kérted azon a bizonyos napon, lehet követelésed, ha pld. valamit vásárolni szerettél volna, de elfogy közben...

Valami más lehet a gond, amit nem mondanak meg.

Az biztos, hogy én addig ki nem jöttem volna, míg nem kapom kézbe a pénzem.

Vártam én is már az enyémre 3 és fél órát, de megvártam.

7. Anyuci macuci (válaszként erre: 6. - SSissykke)
2009. jún. 5. 08:22

Nálunk nem erről van szó...

Lakáselőtakarékosságból kapunk vissza pénzt.Nem rakják a számlára sem,kézbe fizetik.

Ami érdekes még,hogy a családit kifizették bent,de ezt nem tudják odaadni...Nem engedi a gép állítólag!

2009. jún. 5. 08:19
Hiba az OTP-nél már velünk is előfordult.. illetve anyukámmal. A hitelt "véletlenül" kétszer vonták le a kártyáról. Szerencsére sms értesítést küldtek róla, így anyum egyből intézkedett. Épp szükség lett volna arra a pénzre, amit fölöslegesen vett le a bank. Természetesen nem tudták egyből visszatenni. Anyu megkérdezte,hogy ilyenkor mi van ezzel az összeggel, hol van? Azt mondták csak úgy kering... :S Egy másfél hétbe tellett, mire a számlára visszakerült a pénz...
2009. jún. 5. 08:15
Egyébként ha tőlem kérded,az a véleményem,minden lehetséges :)
2009. jún. 5. 08:15
OTP-től jár nekünk pénz. 2-án kellett érte mennünk,de valami rendszerhibára hivatkozva nem fizetik ki azóta sem...:( Elég nagy összegről van szó. Lehetséges,hogy ennyi ideig nem tudják rendbe rakni a hibát?Már nagyon idegesítő!!!
2009. jún. 5. 08:14
ajaj, de még mennyire :DDDD
2009. jún. 5. 08:13
Mire gondolsz?
2009. jún. 5. 08:12
Lehetséges....?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook