Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Új cica a háznál fórum

Új cica a háznál (beszélgetős fórum)


2009. jún. 5. 08:33
A régi cica megkapja azt, ami a legnagyobb kedvence, akkor már megnyugszik. Aztán az új cicát vedd magad mellé, a másik is oda fog menni a másik oldaladra, mert megköszöni a finomságot, amit kapott, és simogasd felváltva őket, és szagoltasd meg a kezed a másikkal, hogy érezze, hogy a gazdi illata van az új cicán, és viszont. Egy negyed óra elég szokott lenni ehhez a művelethez, utána nincs gond.
2009. jún. 5. 08:08
Ilyenkor párzási ösztönük nagyobb(ha nincs ivartalanítva)és ezért tartózkodnak kevesebbet otthon. Amúgy meg kicsivel többet kell kedveskedni neki,hogy ne érezze magát elnyomva.Mert igenis az állatok is tudnak féltékenyek lenni az új jövevényre. Roxy macsekom pár hétig nem is jött hozzám amikor új cica került hozzánk. Morgott rám,de én nem hagytam békén,és azért is ölembe vettem simogattam,különleges kajával megbékítettem.Bizony nálam bevált.
2. Cszsuka (válaszként erre: 1. - Becc945bf8)
2009. jún. 5. 08:03

Hú, ettől én is félek, most fogunk kiscicát hazahozni, e hó végén! Fogalmam sincs, mit tegyek, mert ez a cicánk úgy lett, hogy a szomszéd kihozta az állatkórházból, de több macskája is volt már, s ő ezt nem bírta, hát hozzánk költözött.

Ötleteket én is várok, mert nem szeretném elveszíteni az "öreg kandúrt" :)

2009. jún. 5. 08:00

Mit lehet tenni, ha új kiscica kerül a házhoz és a másik macska mély depresszióba süllyed, már enni sem nagyon jár haza miatta?!

Hogyan lehet őket "összeszoktatni"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook