Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Somogy megyei nevelőszülők fórum

Somogy megyei nevelőszülők (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
154. 52e551083f (válaszként erre: 153. - B52d3380ac)
2013. jún. 1. 14:12

lÉGY SZíVES, TÁJÉKOZTASS MI A HELYZET SOMOGY MEGYÉBEN .., ZALÁBÓL KÖLTÖZÜNK ÁT...


KÖSZÖNÖM!

2010. jan. 3. 21:08
Éva eltünt..nem is válaszolsz...:((((((((((((
2009. dec. 11. 12:58
de le ám :)) csak úgy koppant..
151. b52d3380ac (válaszként erre: 150. - Nanettike)
2009. dec. 11. 12:52
lebuktunk:)
2009. dec. 11. 12:39
ahaaan... szóval ti itt:))
2009. okt. 28. 20:01
Babi nagyon nagyon szép a kisfiad:) Egy tüneményes:) Mi ma néztük meg az "új"kislányunkat és nagyon szép volt, kis bájos édes pofija van:) Holnap csinálok róla képeket és majd mutatok! Éva Jobbulást a lánykáknak:)
148. Éva7407 (válaszként erre: 146. - Babi65)
2009. okt. 26. 16:17

Sziasztok!Babi örülök,hogy jól vagytok,jöhetnél kicsit gyakrabban is,várom a képeket én is.


Zsani remélem jobban vagytok,olvastam,hogy babokád is beteg,mi is köhögünk,most szünet van az óviba,itthon vagyunk.

Puszi

2009. okt. 25. 07:45
Szia babi! Örülök hogy előkerültél:) Várom a képeket már nagyon:)
146. babi65 (válaszként erre: 144. - B52d3380ac)
2009. okt. 20. 16:00
Sziasztok. Igen nálunk van még ,túl vagyunk egy elhelyezésin.márciusig békén hagynak,anyuka havonta egyszer jön látogatni.Jó kisfiú szépen fejlődik, most még ugy néz ki hogy nem lesz vele semmi gond.később majd teszek fel képeket.
2009. okt. 17. 10:25
Szia Éva! Mit csináltok a hétvégén? Mit főztök? sütsz valamit?puszikaa
2009. okt. 15. 16:55
Babi mikor jössz hozzánk? Mi van a kisfiúval? nálatok van még? Jelentkezz várjuk a fejleményeket!
2009. okt. 12. 19:59
Szia! Mizujs? Hogy telt a hétvégétek? Puszika
2009. szept. 22. 08:46

Szia anyuka!Látod,látod milyen okosak ezeka gyerekek,már tudja,hogy mit lehet elérni,már ő a főnök!Gratulálok sikerült elkényeztetni,de ne aggodj mindenki így jár ha gyereke lesz.De azért szorits magadnak egy kis időt ki,mert késöbb nagyon rossz lesz,ezt most lehet,hogy nem érzed,de hidd el nem szabad "rabszolga" lenni.

Mi 10-re megyünk oviba,már megse merek szolalni mert akkor fel se öltözik,tudod én is elkényeztettem de csak rendesen,pedig nem akartam.

Puszi nektek!

2009. szept. 22. 08:38
Szia babám! Ma vitted ovoba a lányokat, remélem jobban viseli Vikike, volt idelye rá felkészülni:) Kezd rossz lenni a kisifiam! előbb is öltöztettem, és letettem az ágyra menttem késziteni a kajáját kb 10 másodperc és annyira üvöltött hogy vörösödött a feje, és sikitott, és akkor csinálja ezt ha csabi nincs itthon! először még a kaja sem kellett neki, aztán mégiscsak megette! Hisztis természetü! Már most érezhető:) Remélem kinövi:) Megyek mert 1000 a dolgom! Pusziika
140. Éva7407 (válaszként erre: 139. - B52d3380ac)
2009. szept. 21. 13:11

szia mi jól vagyunk,szombaton szenába voltunk,nyárbúcsuztatón,(van a naplomba kép)Vasárnap egész nap uton voltunk,jol elfáradtunk,sok mindent elkellet intézni és nekem kellet a papát vinni.A lányok holnap mennek oviba,Vikike előre hisztizik,de kemény leszek!!!Jázit 25.-én visszem szemészetre,ma mentünk a beutaloért,.Én is szeretnék már dicsekedni,te leszel az első akit felhívok,ha gyarapodni fogunk.


Bizti minden rendben lesz a kisfiadnnál,melyik nevét használjátok?

Az jó ha szereti a pociát,gyorsan fejlödni fog egy szertő család,csodákra képes!Sok sok képet és írj a naplodba is,mert már régen írtál!Puszi nektek!

2009. szept. 21. 08:21
szia drágám! Ti hogy vagytok? Vikike jobban van már? Babi is eltünt....eltünnek a nevelőszülők:) Lassan telefonálgatok, vinnem kell a héten a kisfiam kardiológiára, szemészetre, ortopédiára! Remélem minden rendben van a kis szívével, mert születéskor nemigazán volt minden rendben! Tanácsadódat hívod a héten? Nagyon szorítok, bárcsak te is dicskedhetnél már hogy milyen törpikékkel bővül a kis családotok! Puszikaaa
2009. szept. 21. 07:25
Babi,hogy vagytok,
2009. szept. 14. 16:49
GRATULÁLOK?MAJD IRJ
2009. szept. 14. 16:37
Ma hazahozhattuk a kisfiunkat, édes, tündér, szépséges királyfi:) Anyuék nemsokára jönnek, majd jövök ahogy tudok, próbálok sürün jönni:) Nektek hogy telt a napotok?Puszikaaaaaaaaa
2009. szept. 13. 21:32
Szia!Érdekes volt a mai napom.majd leirom privibe.Puszi
2009. szept. 13. 20:10
Szia drágám! Hogy telt a hétvégétek? Puszi a lányoknak is!
2009. szept. 9. 13:41
Szia bekukkantotam,hogy vane fejlemény,este jövök,nemsokára jön a tanácsadó4Lehet,hogy most ép a kisfadnál vagy!?Puszi
2009. szept. 9. 06:02
Jóreggelt! Láttam a naplódban hogy te is jó korán keltél! Megpróbálunk még sokat pihenni, de hirtelen gyorsan történt minden , nagyon sok a dolgunk, akarok egy nagytakarítást is, hivatali dolgaink is vannak amiket még el kellene intézni!Álmomba már láttam...:) majd kiderül mi lesz ma! Ha tudok jövök még, de este mindenképp! Millió puszi neked és a lányoknak, és Szép napot kívánok! Jahh Végre Vikike elvolt az oviban, remélejük mostmár megbarátkozott az ovi gondolatával! Most büszke lehetsz rá:)
2009. szept. 8. 20:48

Pihend ki magad,mert ha hiszed,ha nem az a kis csöpség át fogja venni az irányitást.elhiszm,hogy kíváncsi vagy,mert még én is az vagyok.Várom a képeket.ma én is kifáradtam majd,a naplómba irok.

puszi!szép álmokat

2009. szept. 8. 20:31
Remélem jó híreket hoz neked is mostmár, mert nagyon kíváncsi vagyok! Természetessen csinálok képet és majd küldök! El sem hiszed mennyire kíváncsiak vagyunk már rá! Már nem maradok, fáradtak vagyunk, holnap korán kelek, mert, takarítani akarok, dokihoz kell mennem 12:00-től van rendelés, és utána megyek a tanácsadónkért, onnan Csabiért és onnan irány Sopron:)Holnap reggel írok neked, Nagyon szorítok holnapra, hogy Jó híreket hozzon a tanácsadód! Jóéjt, és sok puszika, holnap reggel jövök
129. Éva7407 (válaszként erre: 127. - B52d3380ac)
2009. szept. 8. 19:20

GRATULÁLOK ANYUKA!!!!!!!!!

Úgye mondtan,hogy minden rendben lesz!!!

holnap 3 óra után jön hozám a tanácsadó,kt-ra.Aztán,remélem nem sokat kell már várni,este én is jövök,ha elaludtak a csajszik.

ha lehet holnap készits fotót,nagyon kíváncsi vagyok a kisfiatokra!!

puszi

2009. szept. 8. 12:44
Mostmár te jössz drágám, mostmár érted Imádkozom!!!!!
2009. szept. 8. 12:44
Anyuka Lettem!!!!!MEGVAN A HATÁROZAT! Holnap megyünk a kórházba a kisfiunkért, és a förorvossal is beszéltem , aztmondta, hogy megindult a súlya neki már 2100 dkg és a hétvégén már lehet haza is hozhatjuk, legkésőbb jövöhét elején! KIMONDHATATTLANUL BOLDOGOK VAGYUNK!!!! Isten meghalgatott!!! Most megyek , ezer a dolgunk este jövünk:)))
2009. szept. 8. 08:25
Jóreggelt! Már megint csak a várakozás, már biztosan az idegeidre megyek, de ezt most még ki kell bírnod:) Majd írj, hogy viselték a lányok az ovit, és te mit csináltál ma! Millió puszika, később jövök
2009. szept. 4. 19:38
Szia Zsani!Hogy telet a napod,ha leszel íírj pár sort.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook