Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vagyok segíthetek? fórum

Fodrász vagyok segíthetek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
2012. júl. 25. 22:13

Megint van egy kérdésem:9

Szőkítóbe és színezőbe keverhetek ápoló olajat? Kókuszolaj, argán olaj, oliva olaj ezeket egyébként is használom pakolásként. Csodát műveltenek a hajjal, és gondoltam a szőkítőbe is tehetnék belőle, hátha jobban védené a roncsolástól. Lehet kapni eleve argánolajos szőkítóport, de hát abba tuti nagyon kevés olaj van, főleg, hogy nem is folyékony, ezért gondoltam rakok bele szűz 100%-os olajat.

Befolyásolhatja a végeredményt?

5272. evici28
2012. júl. 21. 14:38

Sziasztok!

Valaki használt már schvwarzkopf glatt hajkiegyenesítő krémet(tartós),mik a tapasztalatok?

Mennyire roncsolja a hajt?

Kiszívja a szinét a nem festett hajnak?

2012. júl. 21. 13:30

Sziasztok!

Ha van itt köztetek olyan fodrász aki modellt keres akkor én itt vagyok. Középhosszú, egyenes hajam van, vagy egy dauerre vagy egy festésre gondoltam.


De, ha csak egy jó fodrászt tud ajánlani valaki Pesten és nem aranyáron akkor azt is szívesen venném.

Köszi és szép napot!

5270. angelnails (válaszként erre: 5269. - Anda39)
2012. júl. 18. 18:23

Jajj köszi:)

Hát, tudom nem egyszerű, nem is ment eddig senkinek. Több fodrászom volt már a pár év alatt:S


Az álmom egy szőke már már majdnem világosbarna, de hamvas árnyalat, nulla arany fény!!!


Ohh de szép is lenne!

Sajna szinezőben nincs hamvas szőke szín, csak a 9/1, de az meg már túl világos nekem. Egyébként szőkíten a közzépbarna 6-os színmélységű hajamat, pont azért picit alá szőkítek a 8-as színmélységnek, hogy minnél kevésbé legyen arany fényű, és erre viszem fel a színezőt!

Ha valakínek van jobb ötlete, ne habozzon elmondani :)

5269. Anda39 (válaszként erre: 5267. - Angelnails)
2012. júl. 18. 12:59
A színezőkhöz is használhatod a mixtont, nem csak a hajfestékekhez. Viszont csodálkozom picit, mert a Wella hamvasszőkéit dicsérni szokták. 8-as színmélységben szerintem nem annyira egyszerű ilyet festeni, mert az meg sötétnek látszik a sok szürkétől.
5268. bartaldora (válaszként erre: 5266. - Angelnails)
2012. júl. 17. 21:18
Én is ezt a proteines pakolást ajánlottam neki, de mondta, hogy ő már mindenféle balzsamot kipróbált ezekből is, állítólag most egy zöld papírosat használ, és az sem segített a haján. De mondtam neki azt is, hogy majd elviszem a fodrászomhoz, akihez én járok, hátha tud valamit kezdeni a hajával.
2012. júl. 17. 21:13
Az én kérdesemre valaki plííííz nem tudná a választ...:)
5266. angelnails (válaszként erre: 5265. - Bartaldora)
2012. júl. 17. 21:13
Kallos boltban lehet kapni Serical Latte tejproteines pakolást tudom ajánlani, de tövére ne menjen:) Valamint a silicon mentes samponokat, ha egyszerűen meg akarja oldani akkor a Kallos boltban a Kallos-os volumenövelő balzsamban nincs silicon, fehér flakon narancs betűkkel. Mind a kettő tök olcsó pluszban :)
2012. júl. 17. 18:54

Lenne egy kérdésem hozzátok.

Van egy kolleganőm, akinek a haja elég gázos. Olyan kefeszerű, és kezelhetetlen. Lehet, hogy a sok festéstől ment tönkre a haja, de mondta, hogy semmit nem tud vele csinálni. Érdeklődnék, hogy tudtok-e valamit tanácsolni, lehet-e vele valamit csinálni, vagy van-e olyan balzsam, ami esetleg helyrehozza ezt a kefeszerű, kezelhetetlen hajat?

2012. júl. 15. 21:21

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni:)

Színezőhöz szeretnék hamvas mixtont keverni, ez jó ötlet, vagy inkább nem? Sajnos nem találok olyan hamvas árnyalatot szinezőből amit szeretnék 8-as színmélységbe. Színezőnek pedig nincs mixtonja.

Van a sima 8/0 és az arany árnyalatok, amit utálok egyszerűen nem áll jól.

Eddig a Wella, és Londa szinezőit használtam, és a már már extrém ezüstös szőkét szeretnék, ami nem túl világos.

5263. t.Ili (válaszként erre: 5262. - Mkjudit)
2012. júl. 15. 15:18

60ml.-hez 20ml. kell.

Tehát egy a háromhoz

5262. mkjudit
2012. júl. 15. 13:57
9%-os oxy-t mennyi vízzel vagy samponnal kell 6%-osra gyengíteni?
2012. júl. 11. 18:36
köszi :)a választ akkor az lessz szerintem is jobb ha van még valakinek ötlete véleménye nyugodtan meg irhatja mejuk a szebb hajszin:)
2012. júl. 11. 18:32
nekem a csoki barna haj jobban teccik =)
2012. júl. 11. 16:17
oké nem gond igen az akarom lenni csak nem tudom milyen barnát vállaszak hogy mejik a szebb a csoki barna vagy a gesztenye....
5258. ae8f040a2b (válaszként erre: 5257. - Ae8f040a2b)
2012. júl. 11. 16:05

ja..most néztem,hogy barna akarsz lenni..pardon.)))

már nem itt vagyok agyilag.(

5257. ae8f040a2b (válaszként erre: 5256. - 29b3c8e763)
2012. júl. 11. 15:59

én platinaszőke vagyok..de az eredetim sötétbarna..és én nagyon szerettem..soha életemben nem festettem..mikor változtattam az igen radikális volt...másoknak,nekem nem...))) és mi lenen ,ha választanál most egy középszőkét,szőkésbarna..és majd abból fokozatosan a szőkéig?


nem voltál egy másik fodrásznál?

amúgy milyen festéket tett fel neked..amit ő kevert vagy boltit?

2012. júl. 11. 15:55
hát mind a kettő tetszik a csokibarna az sötétebb azt tudom:)meg nem tudom hogy ha a fekete hajam kiszőkiteném és ráfesteném a csokibarnát mennyire látszana..miylen csokibarnát használsz a hajadra pontosan milyenre fested?
2012. júl. 11. 15:47

Neked melyik tetszik jobban?


nekem gyönyörű a csokibarna...nem olyan,mint a fekete..nyugi..)

2012. júl. 11. 15:40
Sziasztok:)Szerintetek szép a csokibarna haj?nem néz ki hasonloan mint a fekete...vagy a gesztenye barna szebb?köszi előre is a tanácsokat...
2012. júl. 10. 19:51
sziasztok! Hallottatok már a HairX hajnövekedést serkentő tonikról? Van vkinek tapasztalata vele, megéri használni?
5252. Anda39 (válaszként erre: 5251. - 29b3c8e763)
2012. júl. 10. 17:51
Egy jó fodrásznak az a fontos, hogy amit csinál a hajjal, azt a lehető legkevesebb károsodással tegye. A szőkítésnek is megvannak a szabályai. Inkább a gyenge oxival kell csinálni, és ilyenkor akár egymás után közvetlenül is lehet újrakenni az anyagot, amíg a kellő felvilágosítást el nem értük, mint egyszer az erőssel. Ha tönkrement a haj, visszacsinálni nem lehet. Ráadásul a színtől megszabadulni más módon is lehet, mint a szőkítőporral való leszívatás.
5251. 29b3c8e763 (válaszként erre: 5250. - Anda39)
2012. júl. 10. 16:01
köszi a választ..értem de milyen hibát követhetett el a hajammal?hogy ezt irtad
5250. Anda39 (válaszként erre: 5248. - 29b3c8e763)
2012. júl. 10. 13:38
Már válaszoltam a másik topikodban is, és itt is annyit tanácsolnék, hogy menj el egy szakemberhez - de lehetőleg ne ahhoz, aki ezt művelte veled...több hibát is elkövetett, de mindegy. Látatlanban nem lehet normális tanácsot adni, de annyit mondok, hogy csak akkor lesz szép a hajad, ha nem lesz foltos az alap, amire rákerül a festék. Tehát az, ami most van, egy elég nehezen helyrehozható állapot, de türelemmel és szakértelemmel sikerülni fog.
5249. ae8f040a2b (válaszként erre: 5235. - Indah)
2012. júl. 10. 12:28

szia..én is sötétbarna vagyok és nem bírja a fejbőröm a fodrászos szőkítőport.én is jártam így,mint te.

én a palette delux blondot veszem ez kifejezetten szőkítő és már csak a lenövésekre kenjük,25 percet van a hajamon,ha rá lenne kenve az egész hajra letörne úgy ahogy van az egész...és már nem is kell,mert szép szőke így is.

utána csakis hidegvízzel tudja megmosni a hajam a fodrász,mert így is megérzi a fejbőröm.mostanában szőkítés után egy fél órás pakolás van rajta,lekötve nylon kendővel..akarta ráengedni a búrát,hogy majd a meleg megnyitja a pólusokat..na az a halál..azt nem engedem,mert akkor nagyon fáj..

van neki ilyen ampullás hajtáplálója meg ápolókrém meg az amit adnak a szőkítővel azokat rákeni és így nem sebes a fejem.


a gyógyszertárban lehet venni ilyen bázikus porkeveréket..az nagyon szépen leviszi a sebet a fejbőrről.pépet kell csinálni és azzal bekenni a bőrt.

nálunk az a baj,hogy fodrászomnak majdcsak én vagyok az egyedüli ilyen vendége,aki nem bírja a szőkítést ,vagyis,hogy kisebesedik a bőr..ezért én próbálkozok,hogy mit is csináljunk. nekem beváltak.

2012. júl. 10. 12:27

Sokáig fekete hajam volt de elhatároztam már régóta hogy vissza térek a régi hajszinemhez a barnára.csokibarnára!

nem olyan rég meg is valósitottam ki lett szőkitve (12százalékú blansporral 2tasakkal rakott rá a fodrászom)de nem nagyon vette ki ez se a hajam szinét mivel még nem nőtt ki teljesen az eredeti hajszinem..meg nekem nagyon nehéz a hajamból kivenni a szint..meg a feketét azt halottam hogy különösebben nehéz kiszedni a hajból..na mind1 fojtatom és miután vártunk jó sokat amenyit kell hogy kikopjon lejőjjön a hajambol a fekete a blansporral akkor lemostuk és jött a kivánt szin a barna de hiába festettük rá a hajamat nem fogta be rendessen a barna hajfesték. a frufrum se fogta bea barna festék ahol jobban ki birtuk blansolni...de emerre se nagyon jó olyan kacsa sárga lett most mikor festjem be ujra vagy mi tegyek vele hogy normális barna legyek?vagy bár normálisabb?várom a válaszod!!!mert ez igy nagyon nem jó most a frufrum szökés emerre meg olyan össze vissza barna is fekete is.. és ez igy nagyon nem jó

5247. emmaszabo22 (válaszként erre: 5246. - Anda39)
2012. júl. 7. 21:44
Köszönöm szépen, kipróbálom a fehérítős vizet meg a polírozást is =)
5246. Anda39 (válaszként erre: 5245. - Emmaszabo22)
2012. júl. 7. 19:01
Nekem az szokott használni, ha fehérítős vízben nyúlkálok (pl. Domestossal takarítok), de a körömről lehet, hogy csak polírozóval lehetne leszedni. (nekem műkörmeim vannak, azokat pedig védi a fedőlakk)
2012. júl. 7. 13:38

Sziasztok lányok!

Tegnap satíroztam a hajamat, de nem vettem fel hozzá kesztyűt mert úgy nehezebb lett volna saját magamnak megcsinálni. Viszont totál barna lett az összes körmöm/ujj begyeim...Citromba áztattam tegnap is, ma is de nem elég hatásos. Van ötletetek?


Holnap anyósékhoz megyünk ebédre, nem akarok így beállítani :S

5244. AAAHoney
2012. júl. 3. 14:04

Sziasztok!


L'oreal excellence creme blonde supreme 02-vel van valakinek tapasztalata?


Szép hamvas/hamu szőkét szeretnék, vagy ilyet, mint a dobozon látható, van valakinek valami jó tanácsa hozzá, melyik terméket kellene válasszam?

Ilyesmi is tetszik :$


[link]


Aki tud legyen szíves segítsen! Köszönöm.

❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook