Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vagyok segíthetek? fórum

Fodrász vagyok segíthetek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
6083. Summer3
2013. szept. 7. 23:50

Szia!

Már biztosan kérdezték, de pontosan merre "praktizálsz" jelenleg? :)

2013. szept. 7. 20:41
bocsánat a harmadszori üzenetért... feltöltöttem az adatlapomra a képet, most néztem, hogy itt nem tudom megnyitni.. megnéznéd, hogyan tudok ilyen hajszínt elérni?
2013. szept. 7. 20:34

Szia! A segítségedet szeretném kérni. Ezt a barna hajszínt szeretném elérni, nagyon tetszik mert sösét mégsem fekete és nincs benne vöröses árnyalat. Milyen festéket vállaszzak? a csokibarna árnyalatok mind arany/vöröses árnyalatúak, vagy tévedek? nem szeretném ha bármilyen árnyalat is lenne benne. Hamvas barna? Jelenleg szőke a hajam. Köszönöm a válaszod előre is! Szép estét.



A kép a hajszínről itt látható: [link]

6080. nagypetra99 (válaszként erre: 6078. - Anda39)
2013. aug. 27. 19:54
oké megpróbálom, köszönöm! :)
6079. Anda39 (válaszként erre: 6077. - Pokolfajzat_hell)
2013. aug. 27. 13:30
Nem ártana jobban megcsinálni szőkítővel, hogy szép átmenetes és világos legyen, aztán lehet beszínezni egy neked tetsző szőkével. Sötétet nem érdemes rátenni, a világos meg nem fog látszani a mostani vörösesbarna hajvégen.
6078. Anda39 (válaszként erre: 6077. - Nagypetra99)
2013. aug. 27. 13:24

Na legalább már azt is tudom, mennyire tartós az ilyen krepp-papíros hajszínezés...

Van egy ötletem, de őszintén szólva nem tudom, az ilyen festékekre is jó-e: vegyél c vitamin port a gyógyszertárban, keverd össze samponnal, kend fel a hajadra, és hagyd rajta, közben masszírozhatod. Szerintem negyed óránál tovább nem érdemes rajta hagyni, ha ki tudja szedni a színt, hamarabb is megy neki.

2013. aug. 26. 14:19
Szia! nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy elmentem fodrászhoz (egy rokonom,és illendőségből mentem hozzá) ,hogy ombre hajat szeretnék (eredetileg sötétbarna a hajam),tett rá valami szőkítőport, amitől rozsdabarna színű lett, szinte nincs is átmenet ,a barna egyből rozsdabarnára vált (azért nem festékkel oldotta meg, mert előzőleg volt festve a hajam, de már lenőtt)...ez a szín a végén viszont nem tetszik..nézegettem ezt az új Loreal ombre hajfestéket,hogy otthon megcsinálom, de nem tudom, hogy azzal az átmenetet hogyan lehetne megcsinálni,és befogná-e egyáltalán ezt az elrontott hajvéget? jelenleg nincs pénzem elmenni fodrászhoz, benne meg már nem bízok, de nagyon nem tetszik az új szín...van valami ötleted? esetleg piros ombre megoldás is érdekel..
6076. Anda39 (válaszként erre: 6074. - Mkjudit)
2013. aug. 13. 09:33
Logikusan gondolkozva azt mondom: nem. Ki lehetne próbálni, de ha nem jól sül el a dolog, mégiscsak a saját fejünkkel kísérletezünk...Én ugyan sok mindent kipróbáltam már magamon, de mindig vigyázva, nehogy kárt tegyek a hajamban. :)
6075. mkjudit (válaszként erre: 6074. - Mkjudit)
2013. aug. 12. 12:50
Festékeket;-)
6074. mkjudit
2013. aug. 12. 12:49
Sziasztok! Szeretném tudni, hogy olyan festékeker össze lehet-e keverni, amelyeket különböző arányban kell keverni az oxival? Köszönöm
6073. knatali
2013. aug. 4. 12:06
Ha ezt előre tudtam volna:( Köszi szépen.
6072. Anda39 (válaszként erre: 6070. - Knatali)
2013. aug. 3. 21:56
Ha festett a haj, akkor nem baromság.
6071. mkjudit (válaszként erre: 6070. - Knatali)
2013. aug. 3. 15:38
Ha festve ilyen színű a hajad és még világosabbat akarsz, akkor le kell szivatni, mert festék festéket nem világosít!
6070. knatali
2013. aug. 3. 08:39

Sziasztok!

Most akkor nem tudom,hogy vannak-e még itt segítőkész fodrászok,de teljesen hajproblémával küzdök és fogalmam sincs mit tegyek. Elsőre csak azt kérdezném,hogy sötétszőkéből ami ennyire "sötét" [link] (ennél kicsit szerintem sötétebb csak ez full fényben van) lehet-e világosszőkét festeni szőkítőpor nélkül??

Szerintem lehet simán! Ez egyátalán nem olyan sötét,hogy lekéne szivatni. Márpedig egy fodrász szerint muszály! Szerintem ez hétmérföldes baromság! Egy nagyon világos loreal jégszőkével ha rámegyek nem világosítana rajta?????

6069. Anda39 (válaszként erre: 6068. - Bluelight)
2013. aug. 1. 19:24
Már megint azt kell mondjam, rögtön kellett volna a fodrásznak szólni, hogy te nem ezt kérted és legyen szíves csinálja meg úgy, ahogy azt megbeszéltétek. Ráadásul az otthoni ráfestéssel is csak megnehezítetted a dolgot. A sötét festéktől meg kell szabadulni, mert világosabbra festeni nem lehet. Vagy visszamész ahhoz, aki csinálta a hajad és megbeszéled vele, mit tud kezdeni most, vagy elmész egy másik fodrászhoz, akiről sok jót hallottál. :)
6068. bluelight
2013. aug. 1. 14:46
[link] barna a hajszinem,gondoltam ha elmegyek egy fodraszhoz es kb egy-ket arnyalattal vilagosabra kiszokit par hajtincsemet akkor kijon ez a frizura,mint jessicanak.Hat bizony megijjedtem mikor keszlett a hajam,hamvasszoke tincsek lettek belole.Rafestettem magamnak palette mousse color nugat szinu haballagu hajfestekkel es sotet barna,majdnem fekete lett,viszont a kiszokitett tincseimet nem fogta meg.Milyen markaju,szinu hajfesteket tudnal ajanlani hogy kb,kijojjon ez a hajszin ,mint Jessicanak?elore is koszonom
6067. mkjudit (válaszként erre: 6066. - Anda39)
2013. júl. 29. 21:28
Köszi szépen!
6066. Anda39 (válaszként erre: 6064. - Mkjudit)
2013. júl. 29. 17:48
Valami hideg-meleg keverék, pl. Keune 7.32, vagy Loreal 8.23. Azért írom a nevekkel a számot, mert így jobban rá tudsz keresni, mintha belinkelném.
6065. Anda39 (válaszként erre: 6063. - JanaW)
2013. júl. 29. 17:42
Na, a Kemon az már egy magasabb kategória. Árban is és minőségben is. Igaz, hogy telibe nem festettem vele csak melíroztam, de a színtartósság jó, valamint az a fajtája is, ami direkt szőke haj sötétebbre festéséhez való, nem kopik.
6064. mkjudit
2013. júl. 29. 15:37

Szia Anda,

adnál tanácsot, hogy az adatlapomra feltett kép milyen szín lehet? Előre is köszönöm

6063. JanaW (válaszként erre: 6061. - Anda39)
2013. júl. 29. 13:23

Nagyon koszonom, hogy leirtad!


Akkor a Kemont se ajanlod, az is olasz, ha jol tudom. Talan "bio-bb", mint az alfa. :)

6062. Anda39 (válaszként erre: 6060. - Renice13)
2013. júl. 29. 09:56

Vegyél a gyógyszertárban c vitamin port. Egy kanállal tegyél tálkába, keverd össze samponnal, és ezzel masszírozd a hajad ott, ahol lila. Pár perc alatt leszedi.

Azon a területen kapja be így a festéket a haj, ahol már eléggé ki van világosodva és károsodott. Oda jobb nem kenni a festékből, ill. másfajtát lenne jó, amiben vannak meleg pigmentek is.

6061. Anda39 (válaszként erre: 6059. - JanaW)
2013. júl. 29. 09:53

Szia, az Alfaparfot csak elvétve használom. Amit tudok róla, az annyi, amit olvasok itt-ott. Olasz festék, és a déliek erősebb hajára lett kifejlesztve, ezért nem jön be mindenkinek nálunk. Úgy tapasztaltam, hogy az olasz festékek sprőddé, durvává teszik a hajat és nem is annyira tartósak - főleg a vörösek -, de ez még nem jelenti azt, hogy másnak nem vált be.

Az ammóniamentességről van egy-két véleményem...először is a gyártó akkor is ráírhatja, hogy mentes, ha bizonyos százalékot nem ér el a festékben az ammóniatartalom, másrészt meg ammóniaszármazékra mindenképpen szükség van a festék működéséhez.

A PPD-t is próbálják kiváltani, sok festékben már nem ez van. Minél sötétebb a festék, annál többet tartalmaz ebből, de ez max. 1 % lehet amúgy.

Hogy milyet ajánlok? Mindenképpen hideg árnyalatút, pl. 4.1.

6060. renice13
2013. júl. 28. 22:34
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy befestettem a hajam wella 12/81-el, évek óta amúgy ezzel van, 12 oxival és pici ezüst mixtone-al... Mindig így használtuk, most pedig tiszta lila lett a hajam... Máskor is picit de most jobban. Mivel lehetne ezt minél előbb leszedni??? Mert a mosástól lejön de nem szeretnem minden nap megmosni és van 4 napom, hogy lekopjon... :)
6059. JanaW
2013. júl. 28. 21:39

Sziasztok!


Anda, esetleg ismered az Alfaparfot? En most a 3d-n gondolkodom, mert nem tartalmaz PPD-t es ammoniat. Nekem ez fontos.


Melyik szint ajanlanad, ha olyan barnat szeretnek, ami sotet de semmilyen voroset nem tartalmaz, inkabb hideg, de befedi a lenott enyhen voroses tonust -a vege sotet...:) ?


Koszi :)

6058. Anda39 (válaszként erre: 6056. - Libaa)
2013. júl. 25. 21:43
Az Igora egy nagyon jó - és drága - festék.
6057. Anda39 (válaszként erre: 6055. - Kitty1130)
2013. júl. 25. 21:43
Most akkor sötétebb, mint kellene. Várj türelemmel, mert ahogy írtad, korábban is kopott. Én legközelebb is 9-est kennék rá (így látatlanban saccolva), mert talán akkor már jobban benne marad a pigment a hajadban a mostani sötétebb állapot miatt.
6056. Libaa
2013. júl. 25. 15:39
Szia Anda,igen hazsnáltam már az ezüst mixtont, de rájöttem már mi is a baj... A legközelebbi hajfestésnél minden rendben lesz :) Csak nem tudom, hogy ez az igora royal, a festék minőségek mely rétegébe tartozik.
6055. kitty1130
2013. júl. 24. 21:25

Szia!

Nagyon világos szőke hajam volt, de szerettem volna sötétíteni egy picit rajta... Először csak 9-es árnyalatú festékekkel próbálkoztam (Loreal Majirel)de azok kb. 2 hét alatt kikoptak és ugyanolyan világos lett... Legutóbb rábeszélt a fodrászkellékes csaj egy színezőre, 8, 31-es árnyalatra. Na attól viszont már majdnem barna lett a hajam... Ez a szín már túl sötét nekem :(

A kérdésem az, hogy kb. mennyi idő alatt fog kikopni? Meg alapból a szőke haj úgyis ledobja, ugye? Csak kérdés, mikor...

És hogyan érhetnék el hidrogénszőkéből csak egy árnyalattal sötétebb színt? Mert a 9-es nem marad meg, a 8-astól meg már túl sötét...Köszi a segítséget!

6054. ivi79 (válaszként erre: 6051. - Anda39)
2013. júl. 24. 21:04

az én 3centis hajam nem lehet koronának nevezni, de tény h sürüsége miatt kell rá bőven anyag:D


héten bementem random egy fodrászkellékesbe, h mondjon vmit, amit 2festés közt rákenhetnék hajamra, h az időközben kikopott hamvasságot felfrissitse. természetesen hamvasitót mondott, de nekem az nem vált be.. ráadásul a festékem eperszőke vagy mi(most tanultam ezt a szót egy blogon), és nagyon bejön ez a szin. szóval most az lett h 3hét után rámentem megint festékkel, úgyis már 1centis lenövésem van..

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook