Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Létezhet az, hogy e-mail jelszót feltörnek? fórum

Létezhet az, hogy e-mail jelszót feltörnek? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 21. 06:47
Szerintem igen. Történt egyszer, hogy valami pervez állat annélkül, hogy egymást felvettük volna bejelentkezett hozzám és felajánlotta szolgálatát.Hogy tudott simán bejutni hozzám és honnét vette a cimem a mai napi nem tudom.
2009. jún. 20. 23:37
Nekem is lenne egy kérdésem.Az is előfordulhat, hogy én beszélgetek msn-en és valaki azt elolvashatja? Hozzá teszem, hogy nem szoktam elmenteni sosem a beszélgetéseimet.Csak úgy közben még én írogatok, esetleg azt más is láthatja?
2009. jún. 20. 21:06
Igen. Több mód is van rá.Az egyik hogy kitalálják ami időigényes. A másik hogy küldenek egy keyloggert a gépedre ami lejegyez minden billentyűleütést és az eredményt egy szöveges dokumentumban elküldi a program a megadott címre. Ebben a doksiban bennevan az e-mail cím, felhasznlónév és jelszó is. Minden amit begépeltél aznap a gépen. Szóval bármilyen bizalmas infó. Vagy csinálhatják úgy is hogy készítenek egy msáolatot a belépőpanelről, és egy vírus segítesgével elérik hogyha beírod az e-mail szolgáltató címét akkor ezt adja be. Ide beírod de persze nem jelentkezik be hanem újra kéri az egészet mert ez csak egy sablon ahova csak a jelszavad írhatod be meg a címed. Aztán a beírt adatokat egyenesen küldi a hackereknek. Meg még vannak biztos más módok is. Én iylenekről tudok.
2009. jún. 20. 20:20
hát persze!!!!!!!
11. Ekka
2009. jún. 5. 12:52
Minden elképzelhető, minden megtörténhet.
2009. jún. 5. 11:38
Igen , nem is ritkasag :(
9. antaki (válaszként erre: 7. - 91688e22cd)
2009. jún. 5. 08:54

Amikről tud, azt csak a mailjeidben szerepel? Nem beszéltél senkivel erről (barátnővel, testvéreddel)? Az is lehet, hogy attól származik, aki a mailt írta.

Nem biztos, hogy feltörték a géped.

2009. jún. 4. 15:09
megeshet, nem is ritka...
2009. jún. 4. 15:08
az,az érzésem, mintha egy ismerős tenné. Tul sokat tud. Vagy ennyire véletlenek vannak??
2009. jún. 4. 15:07
Bizony megtörténik ilyen.
2009. jún. 4. 15:07
És olyan,hogy valaki láthatja egy másik gépen, hogy én milyen oldalakat nézek, mib vagyok?
2009. jún. 4. 15:05
naná!
2009. jún. 4. 15:05
Persze! Még az MSN jelszavakat is feltörik, és minden más oldalt is! Elég szemét dolog aki ilyeneket csinál, biztosan unatkozik...!
2009. jún. 4. 15:04
siman
2009. jún. 4. 15:04
Létezhet az,hogy email jelszót feltörnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook