Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ölelések fórum

Ölelések (beszélgetős fórum)


1 2
2013. aug. 30. 12:47
Küldök mindenkinek egy ölelést.
44. Ewwing
2009. szept. 27. 20:36
Minden embernek szüksége van érintésre,ölelésre.Ettöl csakboldog az ember.
43. vekvik
2009. szept. 27. 20:31
Imádom az ölelést!!!!:DDD
42. Bársonytappancs (válaszként erre: 41. - 8a68aecda6)
2009. jún. 14. 19:48
Inkább a karjaid közül ne engedd ki a kedvest :)
41. 8a68aecda6 (válaszként erre: 9. - Sundance)
2009. jún. 14. 12:35
Már csak 2 éjszaka nélküle, és 10 napig ki sem engedem a karmaim közül.
40. Bársonytappancs (válaszként erre: 38. - Caravell)
2009. jún. 10. 16:44
Ez gyönyörű! Az egyik legszebb szerelmi vallomás, amit hallottam...
39. Help!!! (válaszként erre: 38. - Caravell)
2009. jún. 10. 16:36

Ez annyira szép:)

Bárcsak én is kicsikarhatnék egy ilyen mondatot:D

2009. jún. 10. 11:42
Egyik este a párom karjába bújva, fejem a vállgödrében, alváshoz fészkeltem be magam és mondtam, hogy annyira jó, így elbújni a biztonságban a világ elől. Kérdeztem, hogy egy férfi ezt hogy éli meg, ő mit érez. Azt mondta: én a világot ölelem.
37. 2cb29de033 (válaszként erre: 36. - Help!!!)
2009. jún. 9. 20:39
Igazad van, a Szerelmem karjaiban vagyok a legnagyobb biztonságban! :)
36. Help!!! (válaszként erre: 35. - 2cb29de033)
2009. jún. 9. 19:49

Szia!Remélem,hogy igazad van,csak azért néha jól esne..ha csak úgy megölelne.Ha a párod megölel,biztos te is biztonságban érzed magad,és ez nagyon jó érzés.

Egyébként ma megkérdeztem tőle,hogy miért van ez.Nem bírtam tovább várni.És azt mondta,hogy enm tudja,néha csak elgondolkodik.De nem mindig van ez.De elmondta,hogy ha megölel,akkor csak én vagyok neki,nem gondol semmi másra.

Egyszóval kicsit megnyugodtam.:)

REmélem mostmár nem lesz ilyen többé:)

35. 2cb29de033 (válaszként erre: 34. - Help!!!)
2009. jún. 9. 19:20

Szia!

Igazából, ha úgy érzed, hogy szeret, és mondja is, akkor szerintem ilyen a stílusa, és ezt el kell fogadni.. de amondó vagyok, biztos ez a helyzet változni fog... és ne aggódj, hanem bízz benne, ez a legfontosabb, és nyugodtan öleld akárhányszor szeretnéd!

Valamikor mi is kicsit nyugtalanabbak vagyunk párommal, egyik jobban ölel, mint a másik, de mindig feloldjuk a stresszt az ölelésekkel! :)

2009. jún. 9. 12:51

Sziasztok!:)

A párommal 1 éve vagyunk együtt,és nagyon szeretjük egymást.Csak ő nem olyan gyakran ölel meg,mint én őt.Én ha megölelem,akkor teljesen kikapcsolok..megszűnik minden,tényleg.A szemem is term.becsukom,de ő néha nem,és ez rosszul esik.Pedig tudom,h imád.De ne tudom miért van ez.Tudnátok segíteni?KÖszi:)

33. caravell (válaszként erre: 31. - Bársonytappancs)
2009. jún. 5. 07:25

Igen, az emberek itt valóban "egymásra találhatnak" én hiszem, hogy véletlenek nincsenek, csak nyitott szemmel kell járni, odafigyelni egymásra és az élet sokkal könnyebb. Ha melléd került valaki, akinek a problémáin talán segíthetsz, vagy erőt adhatsz neki a megoldáshoz, nem szabad elmenni mellette, mindannyian kerültünk/kerülünk hasonló helyzetbe és cipeljük a magunk terheit, problémáit. Ilyenkor még a virtuális ölelés is több, mint a semmi...

Szép napot mindenkinek!

Cara

2009. jún. 4. 23:15

Igen ez nagyon jó, hogy így találkoznak 'barátok'. :)

Az élet mindenesetre rövid, minden percét ki kell használni, s nem szabad elvesztegetni, elhalasztani az ilyen örömöket. :)

Jó éjt!

31. Bársonytappancs (válaszként erre: 29. - 673567bc24)
2009. jún. 4. 21:19
Örülök, hogy egymásra találtatok Caravell-lel :)
30. Bársonytappancs (válaszként erre: 14. - 2df174aa9c)
2009. jún. 4. 21:17

Igen, tavaly tényleg láthatóak-ölelhetőek voltak táblás fiatalok városszerte :) Íme az eredeti kezdeményezés:


[link]

29. 673567bc24 (válaszként erre: 27. - Caravell)
2009. jún. 4. 20:54
Köszönöm szépen,hogy "felfigyeltél" rám,igen,azt hiszem fogok írni,privátban!Érzékeny vagyok,de baromira,tudok őszintén sírni,és őszintén teli pofával is nevetni!A történet megható volt,szomorú,és egyben tanulságos is!Jó lenne már magamon ezek után erőt venni!Neked is Jó éjt!
2009. jún. 4. 20:33
Egyébként hol a topiknyitó? Elmondhatná, hogy ő mit gondol az ölelésekről és miért nyitotta a topikot...
2009. jún. 4. 20:30

Mára búcsúzom, holnap majd benézek. Ha olyasmi van, írhatsz privit, van amit az ember nem szívesen ír ki közszemlére :)


Jóéjt mindenkinek, szépet aludjatok :))

2009. jún. 4. 20:22

Szeretni mindenki tud, csak nem engedi szabadjára a képességeit. Legtöbbször azért, mert úgy "tanulta", tapasztalta, hogy az nem jó pl. veszélyes, mert visszaélnek vele... Én erre mindig azt szoktam mondani: ha elvennék az életemből a sírást, de akkor a nevetést is, én nem kérném. Nevetni akarok, akkor is, ha az élethez így a zokogás is hozzátartozik. Jin-jang. Minden kettős. Így van jól. Szeretünk és csalódunk. De ennek is ez a rendje. Ne félj kimutatni az érzelmeid, kiadni magad. Sokkal több jó származik belőle, mint amennyi rossz :))

Hogy miért van így, azt te jobban meg tudod keresni, bár nem is biztos, hogy fontos, legfeljebb,ha nagyon erősen érzed a gátlást. De a szeretet kimutatásának képessége sokkal korábban, kisgyerekkorban kialakul és nagyon sok benne a tanult elem.

Viszont az életben bármikor pótolható ez a tudás! Az anyukám - márciusban halt meg - soha nem mutatta ki az érzelmeit, nem mondta,h szeret minket és nem is mutatta. Kemény család voltunk, nagyon szegények, sok vándorlással stb. Már az ő anyja is egy kemény asszony volt, határon átszöktek a Vajdaságból, el kellett altatni a kisbabát, hogy ne sírjon, nehogy rájuk találjanak, mákgubóból főztek teát neki, örökre elaludt... sok ilyen volt. Ezt csak azért írom, hogy lásd, nagyon vastag páncél fedte a szívüket. És a keménység anyáról leányára szállt. Én már kitörtem, ölelgetem a gyerekeimet, ha telefonon beszélek velük és távol vannak pl. táborban, akkor hozzá teszem, hogy szeretem őket. Nem is olyan régen, valami problémám volt és beszéltem az anyuval telefonon. Amikor búcsúztunk hozzátette "És szeretlek. Ezt Tőled tanultam, hogy ki kell mondani." Ez egy olyan mondat, ami most, hogy már nincs velem, erőt ad.

Azért meséltem el mindezt, hogy sosem késő!

25. 673567bc24 (válaszként erre: 23. - Caravell)
2009. jún. 4. 20:05
Az lehet,hogy kikapcsolt!Megpróbálom,a lehetetlent!Tudom,hogy ez jó dolog,meg minden!A mosollyal semmi gond,de az ölelés,az nekem olyan mintha elárulnám magam!Mondom,kivéve Nála!Nála totál kikapcsol a "tudatalatti kontroll",és szívből teszem,gondolkodás nélkül,tényleg,akkor mikor úgy érzem!Furcsa nem?Nem lehet,hogy azért van ez,mert korán mentem bele egy komoly kapcsolatba,és csak Ő volt nekem?!Nem lehet ezt visszavezetni ide?Mondom,nem vagyok egy elveszett nőszemély,csak nem tudok szeretni,meg ölelni!:(
24. caravell (válaszként erre: 22. - 673567bc24)
2009. jún. 4. 20:02
Ha egyébként "normálisan viselkedsz" senki nem fog homoszexuálisnak gondolni tőle :)
23. caravell (válaszként erre: 22. - 673567bc24)
2009. jún. 4. 20:00
Egy kicsit kikapcsolt a tudatalatti kontrollod :) Azért kell gyakorolni, hogy elmúljon a "hülye" érzésed. Ez olyan kamaszos dolog, ők érzik magukat ilyesmitől hülyén, Neked még nem volt módod ezen túllépni. De nem tart sokáig, tényleg! És megéri, hihetetlen mennyiségű energiával tölti fel mindkét felet egy szívbéli ölelés néhány másodperc alatt. Az ember lelkének is - és nem csa a testének - kell az energia. Ezt normálisan begyűjtjök szép tájakból, sikerélményekből, párkapcsolatból stb. de ennek kihagyhatatlan része az ölelés és a sok-sok mosoly :))
22. 673567bc24 (válaszként erre: 21. - Caravell)
2009. jún. 4. 19:50
Te jó isten!Én pénteken megöleltem egy munkatársamat,nőt,nem azért mert ferde vagyok,hanem mert valahogy így jött ki,hogy beszélgettünk a folyosón,és menet közben rákerült a kezem,megöleltem,ő is engem,láttam hogy örül,de hogy én milyen hülyén éreztem magam utána........nem utálom a csajt,de csípem,jól kijövünk,csak hát,mi volt velem?
21. caravell (válaszként erre: 13. - 673567bc24)
2009. jún. 4. 19:46

Gyakorold! Biztosan történt valami valamikor, talán nem is fontos, hogy mi. A lényeg, hogy "erőszakold meg magad" és gyakorold, apránként, de szívből. Neked is és a környezetednek is jót tesz, majd meglátod :))

A szeretet kimutatása is ilyen, kezdd apránként, ha zavarba ejt, akkor először csak olyasmivel, amit akkor találnak meg/kapnak meg, amikor nem vagy ott. És ne legyél zavarban, ha a másik örül: csak ennyit kell mondani: jó látni, hogy örülsz :))

20. 673567bc24 (válaszként erre: 18. - Bársonytappancs)
2009. jún. 4. 19:42
Sajnos nálunk sem volt szokás,de nálunk egyik sem!Az apámon kívül soha nem ölelt meg senki,tőle jólesett!(már meghalt)!Pl:nem öleltem meg soha az anyámat,igaz ő sem engem,de nincs is szükségem rá,csak úgy tudok ha nagyon nagyon szeretek valakit!Mint pl,most a "pasimat"---őt mindig ölelgetem,bújok,de csak szerelemben tudom magam kiadni,hétköznapokban más embereknél nem!Hülye vagyok,de ennyi!:-) az ölelést,igen,néha visszautasítom,pedig tudom,hogy jó érzés,de mondom hülye vagyok,pedig az elmémmel sincs bajom!Jaa,és apakomplexusom sincs!:-)
19. 673567bc24 (válaszként erre: 17. - 2cb29de033)
2009. jún. 4. 19:37
Az attól függ ki az!Ha mondjuk kisgyerek teszi,azt természetesen nem,imádom őket,még ölelgetni is!
18. Bársonytappancs (válaszként erre: 13. - 673567bc24)
2009. jún. 4. 19:32

Kedves Demoon!

A mi családunkban nem volt szokás az ölelés - a simogatás, a puszi igen, de az ölelés nem. És amikor huszonévesen egy tanfolyamon azt láttam, hogy az egymásnak szimpatikus résztvevők ölelgetik egymást, nem tudtam hova tenni dolgot, húzódoztam tőle. Egészen addig, amíg engem is be nem vontak ebbe a "játékba", és akkor, ott átszakadt bennem egy gát. Rájöttem, hogy mennyire felszabadító tud lenni egy szívből jövő ölelés és hogy a lényükből adódóan az emberek ezerféleképpen ölelnek :)

Remélem, Te is mihamarabb találkozol valakivel, aki bevezet ebbe a varázslatos világba, és megengeded magadnak ezt az élményt!

Minden szépet és jót.

17. 2cb29de033 (válaszként erre: 13. - 673567bc24)
2009. jún. 4. 16:05

De hát miért van ez? :(

És ha valaki megölelne, visszautasítanád?

2009. jún. 4. 15:30

Állítólag valami kutatás kimutatta, hogy átlagosan min 4 ölelés szükséges naponta egy embernek, hogy ne legyen stresszes és túlélje a mindennapi problémákat!


Szerintem is nagyon fontos, és jó!

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook