Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Győben keresek magán bőrgyógyászt (anyajegyet szedetnék le). Tudna valaki ajánlani egy jót, normális árakkal? fórum

Győben keresek magán bőrgyógyászt (anyajegyet szedetnék le). Tudna valaki ajánlani egy jót, normális árakkal? (tudásbázis kérdés)


8. era06 (válaszként erre: 7. - Csicc)
2009. jún. 4. 14:55

a kardirxben ennyi az ambuláns műtét. Állambácsinál pedig szeptemerre lett volna időpont, és akkor még május volt.

Az árban a szövettani is benne van.

2009. jún. 3. 15:43
Ez tényleg durva... Nem tudom, mi legyen. Magán úton elég drága, sima kórházban meg a barátnőm hátát gyakorlatilag összekaszabolták. 4x akkora heg maradt neki, mint amekkora az anyajegy volt. Plusz még az összevarrásnál kiment az érzéstelenítő, szólt a dokinak, mire az annyit válaszolt, hogy: nyugi, mindjárt végzek. Pff...
6. Marjann (válaszként erre: 5. - Era06)
2009. jún. 3. 14:05

Ez rengeteg!


Én Pécsen szedettem le anyajegyet (összesen 4et). SZTKban csinálták, semmi bajom nincs vele. Pici heg maradt, de nem zavar egyáltalán.

2009. jún. 3. 12:43
egy ambuláns műtét 15000 ft-ba fog kerűlni
2009. jún. 3. 11:21

A vizsgálat 4-5000ft attól függ mit csinálnak.Egészségpénztári kártyát elfogadnak ha van..

Mindenképpen hívd fel őket ha nem időpontra mész várni kell kb.1-2 órát.Sok sikert!

2009. jún. 3. 10:51
Köszi szépen :) Ott mennyiért szedik le?
2009. jún. 3. 10:42
Kardirexbe szoktunk menni, a gyerekeket is oda viszem.Fel kell hívni őket, időpont nélkül is lehet menni.Próbáld meg én meg vagyok vele elégedve!
2009. jún. 3. 10:28
Győben keresek magán bőrgyógyászt (anyajegyet szedetnék le). Tudna valaki ajánlani egy jót, normális árakkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook