Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Zalakaroson lakó Hoxások! Segítsetek kérlek szilveszteri program szervezésében. fórum

Zalakaroson lakó Hoxások! Segítsetek kérlek szilveszteri program szervezésében. (beszélgetős fórum)


7. minerva223 (válaszként erre: 6. - Szemmelver)
2009. jún. 11. 23:11
Értem. Illetve megértem. Sajnos eddig még nem találtam szállást.Meghiúsulni látszik a program is:-(
6. szemmelver (válaszként erre: 1. - Minerva223)
2009. jún. 10. 19:37

Szia!

Tudod Karoson az a gond, hogy a magánházak,mint a miénk is télen víztelenítenek és nehéz felfűteni arra a pár napra.

2009. jún. 3. 12:46

A Karos hotelben játszik szilveszterkor a Rulett együttes. Miattuk szeretnénk ott lenni. A fürdőt is szivesen meglátogatnánk,de addig nem tudok tervezni sem amíg nincs szállásunk és nem tudom az árakat.Később pedig félek lecsúszunk.

Sajnos senki nem válaszol aki illetékes lenne a témában:-(((

4. tixtina (válaszként erre: 3. - Minerva223)
2009. jún. 3. 12:09

Teljesen igazad van.

A nyári nyaralást is már télen el kell kezdeni foglalózni-ha jó helyet akar az ember.

Mi majdnem mindig lecsúsztunk a szilveszteri szállásokról,mert már két hónappal előtte sem volt hely:((

3. minerva223 (válaszként erre: 2. - 5e76004fb5)
2009. jún. 3. 10:10

Ez igaz de mi azért nem megyünk nyaralni,mert idén a szilveszterre koncentrálunk. Sajnos ennyi fér bele:-(

Azért sietek,mert sok helyen már most lefoglalják a szállásokat.

2009. jún. 3. 10:05
Nagyon ügyes vagy, ha már a szilvesztert intézed. Valaki még a nyári programokon sincs túl.
2009. jún. 3. 10:02

Barátainkkal Zalakaroson szeretnénk tölteni a szilvesztert. Olcsó szállást keresünk 3 napra. (2000-2500Ft/fő. A programról van már elképzelésünk,de lenne néhány kérdésem ezzel kapcsolatban is.A programokat csak akkor tudom tovább szervezni ha sikerül a szállást megtalálni és lekötni. A szilvesztert kivéve a kaját mi magunk oldanánk meg ezért fontos lenne ,hogy apartmann legyen,vagy konyha használat.

Kérlek aki tud segítsen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook