Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fájdalomcsillapító szedése nehezítheti-e a teherbeesést? fórum

Fájdalomcsillapító szedése nehezítheti-e a teherbeesést? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 2. 22:01

Én nagyon paráztam a terhességem alatt, vigyáztam, hogy egy fájdalomcsillapítót se vegyek be. A fogorvost is meglátogattam amíg nem kezdődött a baba projekt. Persze elismerem, ez túlzás!


Volt egy ismerősöm aki (talán kattant volt egy kicsit, annyira szeretett volna babát) szívgyógyszert szedett, nem járt terhesgondozásra. A baba élettel össze egyeztethetetlen rendellenességekkel született, pár órát élt. Semmilyen szerve nem működött vagy nem a helyén volt. Bbbrrrr.....


Talán innen a nagy para, de a gyógyszeres dobozokon mindig fel van tüntetve, hogy kismamák szedhetik e.

3. naiv (válaszként erre: 2. - Ágota 77)
2009. jún. 2. 21:50
még nem tudja csütörtökön megyek,aspirin 500-at szedek néha amikor fáj a fogam vagy a fülem,mostanában elég sokszor fájt
2009. jún. 2. 21:38

Szia!

Milyen fájdalomcsillapító? Orvos tudja, hogy teherbe szeretnél esni? A legtöbb gyógyszer káros lehet a magzatra....

1. naiv
2009. jún. 2. 21:30
Fájdalomcsillapító szedése nehezítheti-e a teherbeesést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook