Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kölyökkeszi családi napközi fórum

Kölyökkeszi családi napközi (beszélgetős fórum)


2012. jan. 13. 14:13
A keresett körzet természetesen Dunakeszi
2012. jan. 13. 14:11
Nagyon régi az utolsó hozzászólás, de sikítva keresek Telekomos dolgozót , hogy szerződhessen a Dimenzió egy másik Magán bölcsivel.!!!!!
7. 3da688d0af (válaszként erre: 6. - Paripa1)
2009. nov. 9. 12:24

Szia Paripa!


Köszönöm a hozzászólást. Nekem is a foglalkozások hiánya szúrt szemet, amikor ott voltam. Elgondolkozom még a dolgon, mert szerencsére még nem foglaltam le a helyet. Mostanában amúgy is nyílt egy csomó új családi napközi, megnézem őket.


Üdv,

Betti

6. paripa1 (válaszként erre: 5. - 3da688d0af)
2009. nov. 8. 18:08

Szia Betti!


Az én gyerkőcöm is ebbe az oviba jár, de én nem tudok ilyen jókat mondani, mint a Bea. Vannak nagyon aranyos gondozók, de vannak kimondottan durvák, gorombák is. Többször voltam tanúja olyan jelenetnek, aminek nem szabadott volna megtörténnie egy ilyen helyen. Az egész hangulata olyan, mint egy régi állami bölcsinek, nem mint egy fizetős magánintézménynek. A dolglozók alig várják, hogy leteljen a munkaidő. Többször volt, hogy bár 5-ig vannak nyitva én 1/2 5-kor estem be a gyerekért (akkor már általában csak az enyém van ott) és a gondozónő és a lányom is kabátban állva vártak rám. Ráadásul ami szerintem a legnagyobb gond, hogy egy ez "gyereklerakat". Nincs semmilyen foglalkozás, mindenki azt csinál,amit akar. Valakinek ez tetszik, de van, akinek nem. Én sok szülőt ismerek ott, aki szívesen vinné máshová a lányát-fiát, csak hát mindenki kiszolgáltatott helyzetben van. A többi magánbölcsi sokkal drágább és itt el tudják intézni az állami támogatást, ami ugye nem hátrány..... Hogy őszinte legyek, én ha tehetném, máshová vinném.


Üdv

Paripa

5. 3da688d0af (válaszként erre: 4. - Erbeus)
2009. nov. 1. 17:03

Szia Bea!


Már régen jártam erre...költöztünk.

Megnéztem, nekem is tetszik, de első gyerek lévén nem is tudom mit kéne figyelni.:) Vannak foglalkozások, fejlődnek a gyerekek? Kedvesek az ovónénik?

Köszönöm.


Betti

2009. okt. 9. 12:33

Szia Betti!


Az én kisfiam november óta oda jár, és csak jót tudok mondani róluk!!!

Írd meg, hogy mire lennél kíváncsi.


Üdv; Bea

2009. jún. 5. 21:19
Azért még reménykedek...
2009. jún. 4. 19:52
Senki?:(
2009. jún. 2. 14:36

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata a dunakeszin található kölyökkeszi családi napköziről?


Betti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook