Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasságban élek, de mást szeretek... Adjatok tanácsot légyszi! fórum

Házasságban élek, de mást szeretek... Adjatok tanácsot légyszi! (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. katka14 (válaszként erre: 76. - C42aaaac41)
2009. jún. 22. 13:55

Szia!


Igen, beszéltem.

Még azon a héten pénteken. Mondtam neki, nem kérem, hogy azonnal döntsön, hagyok neki időt, gondolkodjon rajta, jól gondolja át. Aztán hétfőn ő magától szólt, hogy döntött, szeretne velem költözni.

De mégse vagyok most maradéktalanul boldog.

Olyan kettős érzések vannak bennem. Félek, valami történni fog.

Ő még múlt hét végén elutazott a munkájából kifolyólag, én holnap utazom el a gyerekkel, már előre be volt tervezve. 30-án találkozunk majd csak. :( Addig még nem is beszélünk, teljesen kész vagyok. :(((

Szóval minimum addig kételyek, feszültség, idegesség.

76. c42aaaac41 (válaszként erre: 74. - Katka14)
2009. jún. 20. 14:00
Mi újság?Beszéltél a pasival a költözésről?
75. 6b959121ac (válaszként erre: 74. - Katka14)
2009. jún. 10. 08:53
Aki még nem került hasonló helyzetbe az könnyen kérdezheti, hogy tisztességes-e. Sokszor van olyan , hogy a szívünk diktál nem az eszünk és a "tisztességünk". Te most eldöntötted, hogy mit akarsz és véghez viszed egyedül vagy szerelmeddel együtt. Én ezért tisztellek. Sokan élnek rossz házasságban megszokásból és kényelemből. Te ebből ki tudsz lépni. Ehhez sok kitartást és nem utolsó sorban boldogságot kívánok neked!
74. katka14 (válaszként erre: 72. - D5cc21be8a)
2009. jún. 10. 08:13

Hogy tisztességes-e?

Számítottam ilyen kérdésekre, és elítélésre.

Valóban nem volt az, amíg a férjem háta mögött ment a dolog.

De most már elmondtam neki, megbeszéltük, tehát tisztában van a helyzettel.

73. katka14 (válaszként erre: 71. - 81f46d06d3)
2009. jún. 10. 08:11

A férjem is tudja már, elmondtam neki.

Úgy néz ki július 1-től sikerül kivennem egy inden szempontból megfelelő lakást, úgyhogy a gyerekkel mindenképpen költözök.

Már csak az a kérdés, hogy ő is megteszi-e ezt.

Valahol félek a választól, hogy mégsem, de azért reménykedek.

A döntésemben meg úgysem befolyásol.

2009. jún. 10. 07:47
EZ TISZTESSÉGES?????????
71. 81f46d06d3 (válaszként erre: 70. - Katka14)
2009. jún. 10. 07:42
Katka, szorítunk! A férjed nem tud semmit? Mizujs vele? Mik a terveid?
2009. jún. 10. 06:50

Sziasztok Lányok! :)

Azoknak írom, akik érdeklődtek, hogy hogyan alakultak a dolgok.

Sajnos még sehogy... :(

Tegnap behívták hamarabb dolgozni, így sajnos nem tudtunk találkozni. Így a kérdés még várat magára, de ha minden igaz, akkor ma sort kerítek rá, délután látjuk egymást.

Kicsit azért optimistábban nézek a dolgok elé, msneztünk tegnap, és most valahogy jobban megnyílt érzelmi kérdésekben, nem hárított úgy, mint eddig. Próbáltam puhatolózni, hogy milyen válaszra számíthatok ma, és sok olyan dolgot mondott, ami biztató. Tudom, mondani bármit lehet, főleg így, hogy még a szemembe se kell néznie...

Szóval ma lesz a nagy nap. Majd beszámolok.

Szorítsatok azért! :)

69. 6b959121ac (válaszként erre: 68. - Katka14)
2009. jún. 8. 08:46
Gondolok majd Rád és szorítok!
68. katka14 (válaszként erre: 66. - 6b959121ac)
2009. jún. 8. 07:06

Mindenképpen beszámolok majd, ha túl leszek rajta.

Még egy nap... :)

2009. jún. 6. 22:16
Drukkkkkk!
66. 6b959121ac (válaszként erre: 65. - Katka14)
2009. jún. 5. 15:09
Remélem nem hagysz majd minket tudatlanságban!
2009. jún. 5. 10:40

Aranyosak vagytok, köszönöm!

Már csak a kérdésen kell túl legyek.

És úgy tűnik, kedden lesz a napja.

Addig csak telefon van... :(, az meg egyáltalán nem telefontéma.

2009. jún. 5. 10:24
Na jól van!Hajrá az önálló életre!Drukkolok!!!!
63. 6b959121ac (válaszként erre: 62. - Katka14)
2009. jún. 5. 09:55
Sok sikert és boldogságot kívánok neked az önálló életedben! Remélem férjed sem nehezíti meg túlságosan ezt a lépésedet.
62. katka14 (válaszként erre: 61. - 6b959121ac)
2009. jún. 5. 06:34
Úgy néz ki, sikerül egy lakást kivennem ami minden szempontból megfelel, de csak július 1-től. Tehát ha minden jól megy, lassan kezdhetem visszaszámlálni a napokat. :)
61. 6b959121ac (válaszként erre: 60. - Katka14)
2009. jún. 4. 15:43
Eldöntötted már ,hogy konkrétan hová és mikor költözöl?
60. katka14 (válaszként erre: 59. - 81f46d06d3)
2009. jún. 4. 15:11

Nagyon aranyos vagy, köszönöm. :)

Rászántam magam, hogy felteszem neki a kérdést a napokban, mert a döntésemben úgysem befolyásol, viszont végre szeretnék tisztában lenni vele, hogy mire számíthatok a jövőben.

59. 81f46d06d3 (válaszként erre: 58. - Katka14)
2009. jún. 3. 10:45
Kívánom ezt Neked őszintén!
58. katka14 (válaszként erre: 57. - 81f46d06d3)
2009. jún. 3. 09:46

Igen, valamilyen szinten biztosan befolyásol ez a szerelem.

De a döntésem ettől független volt.

Nem emiatt, nem őmiatta döntöttem el, hogy költözöm. Mindenek előtt nyugalmat szeretnék. Nyugalmat magamnak és a babámnak. Mert jelen pillanat abból van most a legkevesebb, és ezt a gyerek is érzi. Érzi rajtam, hogy feszült, ideges vagyok. És ez az, amit a legkevésbé szeretnék.

Ha pedig ez a nyugalom meglesz, már csak hab lenne a tortán, ha azzal az emberrel élhetnénk együtt, akit nagyon szeretek.

2009. jún. 3. 08:51

Többen is írták már Neked és így, kivülállóként valóban azt látom én is jó megoldásnak, ha nem a "szerelmedre" számítasz, hanem önmagadra. Most nagyon kötődsz hozzá, számítasz rá, pedig a döntésedet nem kellene, hogy befolyásolja. De most ez van, befolyásolja.

Bocsi érte, de szerintem most két emberrel kellene foglalkoznod 100 százalékon, magaddal és a kisbabával. Ha menned kell, menj. De dönts felelősségteljesen. Merthogy az egész beszélgetés alatt én úgy érzem, hogy a gyerek most másodrangú... Szerelem? Ugyan már Katka, most? Ha rossz a kapcsolatod, az valóban nem nyújt megfelelő és nyugodt közeget egy szép élethez Nektek. De akkor mutass Te példát őszinteségben, helytállásban, határozottságban, az anyaságod kiteljesedésében. Téged ez a szerelem spanol, de vigyázz, nehogy ködfátyol boruljon rád miatta.

Azt mondta öreg és bölcs nagymamám régen, hogy úgy viselkedjek az életben, hogy "a férfiak bármit is tesznek, megfordíthatják a köpönyegüket, de a nők..." Nagyon sokat hibáztam már én is az életben, de most, ezzel a 30 éves agyammal már sokmindent másként csinálnék. Azt mondom Katka, hogy két pasi van az életedben, de egyik sem ér annyit, sőt, együtt nem érnek annyit, mint az a kisbaba veled!

56. katka14 (válaszként erre: 54. - Cbc7d5fe99)
2009. jún. 3. 07:41

De, írtam lentebb, hogy pár hónapos.

A terhességem elején ismerkedtünk meg, ő végig kitartott mellettem. Sokszor akkor is számíthattam rá, mikor a férjemre nem.

55. katka14 (válaszként erre: 52. - 0d32c1589e)
2009. jún. 3. 07:40

Szia!

Igen, van gyereke, és a felesége nemcsak sejti, hanem tudja, hogy én vagyok.

Persze, benne van a pakliban, hogy ha őt megcsalta, velem is megteszi. Ezzel számolnom kell, és hidd el, sokszor eszembe is jutott.

Viszont ha igaz az, amit mond ( és én márpedig hiszek neki ), nem kalandvágyból, vagy pillanatnyi szexuális fellángolásból kereste máshol a boldogságot, akkor nem feltétlen fog ez bekövetkezni. Elhiszem amit mond, mert ha így lenne, nem tartana már ennyi ideje a dolog.

2009. jún. 3. 06:16

még mindig nem árultad el mennyi idős a gyerek??

de örülök hogy jól döntesz!!

53. 0d32c1589e (válaszként erre: 46. - Katka14)
2009. jún. 2. 21:46
Amit írtam persze ezis csak vélemény volt, tegyél úgy ahogy a szíved diktál. Lehet az az 1% mégis az igazit takarja. Sok boldogságot.
52. 0d32c1589e (válaszként erre: 46. - Katka14)
2009. jún. 2. 21:41
A szeretőnek van gyereke? A felesége vajon sejt valamit? Mert egy ilyen döntésnél én a gyerekeket sajnálom. Rossz házaságban nem szabad élni, tényleg az mikor egy férfi kezet emel egy nőre az nagyon elítélendő. Az olyan férfi aki nős soha nem kéne, nem gonolkoztál azon, ha azzal akivel él és ezt megteszi, veled is meg fogja tenni. Vagyis 99 % meg fog csalni. Olyannal élni, aki bánt, nem lehet, de hazuggal lehet? Mert ő most hazudott eddig a feleségének. Nagyon szereted? miért? hisz hazug.. Legalább is a jelenlegit átvágta veled. Volt a munkatársam között volt olyan aki azt mondta egy nős embere, de értsem meg ő az igazi. Mert akkor sem értettem, hogy lehet nős ember. Gyerek született, kb egy év rózsazín volt minden a boldogságtól. A klassznak hitt Rómeó aztán őt is megcsalta, miért is írtam ezt meg neked. Talán azért mert láttam a munkatársam csalódását, fájdalmát, ne hamarkod el a következő kapcsolatod. Talád meg a boldogságot, úgy légy boldog ártatlan szívek akik azt nem illetnék meg ne törd össze.
51. Duncika (válaszként erre: 4. - Katka14)
2009. jún. 2. 17:34
Hát bizony ha kezet emelt rád az már elég baj.Akkor máskor is elő fordulhat.Ha nem szereted akkor jobb ha változtadsz a fiatal évek hamar elszálnak.De most még új életet kezdhetsz.A kisfiaddal.
2009. jún. 2. 12:39
Én úgy gondolom,hogy ami elromlott az nem fog megjavulni!És százszor inkább a bizonytalanság,mint otthon a lelki és testi terror!Mi nők sokkal jobban megélünk a jég hátán is!Főleg ha van egy gyerek is!mert az küzdésre kényszerít!Csak sajnos sok nő azt hiszi,hogy az a természetes,hogy ütik vágják vagy megalázzák őket szóban tettben!Pedig nem szabad ezt hagyni!Ébredjen fel minden nő végre a csipkerózsika létből!
2009. jún. 2. 11:43

Egy életed van! Ne éld le egy rossz házasságban! Ha a férjeddel végképp nem tudtok együtt élni, akkor változtass, költözz el!

A többi meg majd magától kialakul valahogy...

2009. jún. 2. 10:34

Ha így is úgy is költözöl, akkor majd az idő megoldja a helyzetet. Kedvesed új szituációban fogja találni magát. Eddig egy házas asszony szeretője volt, most lehetősége lesz rá hogy ne csak a szeretője legyen. Hogy hogyan fog ezzel a lehetőséggel élni, ezt bízd rá! Ha kapva kap az alkalmon , hogy hozzád költözzön akkor is kérj tőle egy kis időt magadnak is és neki is amíg leülepszenek a dolgok. Ha nem reagál a költözésedre , akkor azt hiszem te CSAK egy szerető voltál neki. Az új szituban nem tud vele mit kezdeni és visszahúzódik.

Mindenesetre magadért költözz és ne miatta!

Sok szerencsét hozzá!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook