Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudok választásra átjelentkezni? fórum

Hogyan tudok választásra átjelentkezni? (tudásbázis kérdés)


8. csókica (válaszként erre: 7. - Myrthil)
2009. jún. 2. 07:07

Igen,bemész az önkormányzat jegyzőjéhez ahol laksz,és ő állit ki neked igazolást,és töröl is a nyilvántartásából,mert a másik helyen leszel felvéve,ahol szavazni fogsz.

Mondod a jegyzőnek,hogy nem leszel itthon ,de szavazni akarsz és ezért kérsz igazolást,hogy máshol eltudjál menni.

7. Myrthil (válaszként erre: 6. - Csókica)
2009. jún. 2. 06:48
Szóval ott kell kérnem, ahova tartozom?
2009. jún. 2. 06:45
A helyi önkormányzat jegyzőjétől kérjél igazolást,és szavazhatsz máshol,és ott vesznek fel a nyilvántartásba.
2009. jún. 1. 18:58
Én úgy tudom, h ahol laksz, vagyis ahol szavaznál, onnan kell egy papírt kérned, és azzal a papírral tudsz máshol szavazni. Önkormányzatnál (ahol laksz) kérdezd meg. (Egyik ismerősöm szavazott egyszer így, h a Balatonnál voltak, pedig Bp-i.)
4. mamuci55 (válaszként erre: 2. - Myrthil)
2009. jún. 1. 18:58
Szia!Kérj egy igazolást a helyi önkormányzat jegyzőjétől,ezt péntekig teheted meg.És az igazolással szavazhatsz a tartózkodási helyeden.Az igazolásnak eredetinek kell lenni.
2009. jún. 1. 16:28
Erre én is kíváncsi lennék.
2009. jún. 1. 16:05

Sziasztok!

Sajnos úgy alakult, hogy a 7-iei választás idején másik városban kell lennem a suli miatt, mint ahova tartozom.

Hogy tudok oda szavazásra átjelentkezni?

2009. jún. 1. 16:04
Hogyan tudok választásra átjelentkezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook