Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Free download manager-nél hogy állítom be, hogy 1 szálon töltsek le? fórum

Free download manager-nél hogy állítom be, hogy 1 szálon töltsek le? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 1. 18:48

Szerintem is időkorlátos.

Ha nem fizetsz, nincs 1 szálon letöltés, már amennyire én emlékszem erre.

7. 6b959121ac (válaszként erre: 5. - Annelly)
2009. jún. 1. 18:16
Bepipálod a felhasználónév és jelszó megadása szükséges kockát?
6. 6b959121ac (válaszként erre: 5. - Annelly)
2009. jún. 1. 18:11
Nem időkorlátos esetleg a felhasználóneved és a jelszavad?
2009. jún. 1. 16:28
egy filmet szeretnék letölteni, de azt írja ki, hogy hozzáférés megtagadva, érvénytelen felhasználónév vagy jelszó miatt, de mindkettő érvényes. Ráadásul most beállítottam, a 2 hsz szerint (köszi érte), és semmi ugyanúgy nem engedi.
2009. jún. 1. 16:06
Mit akarsz letölteni? Mert ha valami sorozat akkor jobban jársz ha warezoldalról töltöd. Úgy gyorsabb mint fsx en.
2009. jún. 1. 15:19

[link]


Itt egy leírás . A vége felé van :

Beállítások - Letöltési beállítások

- Új letöltés fül - értelemszerűen új letöltést indít

- Letöltések fül - automatikus mentés, naplózási beállítások, stb. - nem érdemes elállítani!

- Hálózat fül - Kapcsolatok maximális száma, kiszolgálónkénti száma, illetve egyidejű letöltések maximális száma. Ez utóbbinál szerintem túl kevés a 2. Érdemes 4-re vagy 8-ra állítani, ha valaki elég széles sávon internetezik.


Itt 1-re állítsd be az értéket ne 2-re 4-re vagy többre, akkor egy szálon tudsz letölteni.

2009. jún. 1. 14:51

Hát, amennyire én ismerem ezt a programot, úgy tudom, nem te állítod be.

Ez a sorozatos oldal?

2009. jún. 1. 14:38
Free download manager-nél hogy állítom be, hogy 1 szálon töltsek le?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook