Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a testépítőkről? fórum

Mi a véleményetek a testépítőkről? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 31. 17:06
Köszönöm.:) Azt hiszem hagyom csak az árral sodródni magam.:)
2009. máj. 30. 19:25

Ne aggódj már ezen!

Hidd el, vannak még, akik nem feltétlenül arra mennek, hogy tökéletes testű, műhajú cicababa legyen mellettük:)

6. silvercat (válaszként erre: 1. - 73cdbfbb2c)
2009. máj. 30. 19:24
Ne parázz már ennyit!A reakcióiból úgyis látszik ha tetszel neki!És ha intelligens és okos,akkor kötve hiszem,hogy csak szórakozásból szédítene.Ha azt mondja,hogy az esete vagy,hidd el!
2009. máj. 30. 17:37
ha ő mondja akk sztem ne aggódj. Amúgy nekem nem bejövősek az ilyen pasik...
2009. máj. 30. 15:18
nem értem a kérdésed!most nem mindegy,hogy testépítő vagy sem?én velük foglalkozom,de közöttük is van idióta és halál normális fazon is.sőt a legtöbbjüknek tök átlagos barátnője felesége van.(az átlagoson a nem izomagyú nőket értem.)
2009. máj. 30. 14:51
Szerintem jó vagy Te is. Aggódni mindig van miért, de ezt Neked kell érezned. Egy tali nem a világ, de dölj be, nem vagy már csirke :))
2009. máj. 30. 14:49
Nekem egyáltalán nem tetszenek ezek a fazonok. A nők meg még rondábbak... :-S
2009. máj. 30. 14:48
A kérdést azért teszem fel, mert összejöttem egy Olimpiai bajnok testépítővel. Tökéletes a teste...de az enyém nem az.:( Bár azt mondja, hogy tökéletes vagyok, és hogy érzelmek alakultak ki a részéről...de nekem mégis aggályaim vannak annak ellenére, hogy nagyon kedves, udvarias, állandóan küldözgeti az sms-eket, és állandóan találkozni akar. Szerintetek van miért aggódnom? Bár Ő nem csak külsőleg tökéletes, hanem intelligens és okos is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook