Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Top 10 trendicica fórum

Top 10 trendicica (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2007. aug. 1. 10:31
Nekem is minden cica trendi! Főleg az én 2 szíriai tigris mintás cirmos házi cicáim. Semmilyen másik cicáért oda nem adnám Őket!! Az okosságukról meg annyit, hogy az attó is függ mennyit beszélsz hozzájuk. Az én cicáim félvadcicák, az erdőben születtek és az anyukájukat valami érte, mert magukra maradtak. Haza hoztam őket és azzonnal szobatiszták lettek, soha nem kellett még "piszkot" takarítanom utánnuk. Mindent megértenek és nagyon inteligens kis cicusok. Imádom Őket!! Már 2,5 évesek.
8. gbalint84 (válaszként erre: 2. - Zena01)
2007. jún. 18. 10:35
Nekem is.Most épp 2 hónapos a kiscicám,olyan kis kedves!!!Nem adnám semmilyen trendiért!Még az anyukáját sem.
2007. jún. 16. 23:13
Az Abesszín a legszebb, és a legokosabb. Nem vitás.
2007. jún. 16. 23:00
Nekem minden cica trendi.Bár a rexfajta kicsit furcsa a szőre miatt.Nekem van házi,-feleperzsa,-feketezezüst perzsacicám.Majd ha már nem lesz ennyi cicám,ami persze kétlem,h ilyen lesz.Akkor logófülűt szeretnék.
2007. ápr. 1. 09:16
Azt,hogy melyik a legtrendibb nem tudom,szerintem is mindenkinek a sajátja a legkedvesebb.En igazabol a perzsa cicakat kedvelem,de amugy mindegyik cica nagyon aranyos.
2007. ápr. 1. 01:17

SZERINTEM BIZTOS HOGY MINDENKINEK AZ ŐVÉ A LEG KEDVELTEBB HISZ AZÉRT TARTJA NA MEGHOGY SZERETI.DE MOST KERESETT AZ ABBESIN,SZIÁMI,MAYNKOL

ACSUPASZ MACSKA,AZT ÚGY SZERETNÉK ÉN IS CSAK NINCSEN RÁ PÉNZEM,NAGYON IMÁDNI VALÓK OLYANOK MINT EGY KIS ŐSZIBARACK,A SZŐRÜKMIATT.OROSZKÉK,BRITH, SKÓT LÓGÓ FÜLÜ, EZT MIND TRENDINEK TARTJÁK.

2007. márc. 25. 22:15
A perzsa cica valóban gyönyörű.
2007. jan. 6. 15:57
Nekem az enyém a legszebb.
2006. dec. 30. 15:14
Melyik a legdivatosabb macska? Biztosan nem az, amelyikből a legtöbb van... trendi, fenszi, de semmiképp nem fánki. Lássuk az amcsi nyerteseket!Ki a legszebb cica a világon? Az amerikai Macskabarátok Egyesülete (Cat Fancier"s Association, CFA) szerint legalább tíz olyan macska van, amelyek kedveltsége és keresettsége folyamatosan nő az egész világon. A CFA 41 macskafajtát regisztrált és ismert el. Miután még mindig ez a világ legnagyobb macskaregisztere, úgy gondoltuk, hogy az ő adataik jó képet adhatnak

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook