Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 11 hónapos sokat betegeskedő kisfiamnak szeretnék valami immunerősítő vitamint, tudnátok segíteni? fórum

11 hónapos sokat betegeskedő kisfiamnak szeretnék valami immunerősítő vitamint, tudnátok segíteni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jan. 27. 09:56
Ja! És ha vki tud vmi jót székrekedésre azt is megköszönném!
2010. jan. 27. 09:56
Érdeklődni szeretnék a Dr Lenkei Gábor féle folyékony vitamint felől! Kislányom 2 éves és sajnos nagyon rossz evő! Ha vkinek van tapasztalata légyszíves írja le kinek ajánlott! Köszönöm!
67. c42aaaac41 (válaszként erre: 65. - Tinagalamb)
2009. júl. 8. 11:59

:D

Drukkolunk!

66. anaterra (válaszként erre: 65. - Tinagalamb)
2009. júl. 7. 20:54
Kinél jártatok?
2009. júl. 7. 09:22

Sziasztok!Voltunk pulmonologusnál,egy tünemény volt a doki!Elintézte a gyógyszer támogatást,és egy készüléket ha ne adj isten megint befulladna a kisgyerek!

Szerencsére nagyon jól van mostanában!

Fél év múlva kell visszamenni és majd meglátjuk,hogy akkor mi lesz a diagnozis!

Remélem azt fogja mondani hogy meggyógyultunk!:)

2009. jún. 20. 12:09
én is megnéztem egyféle baci ellen van, de elég sok mellékhatást ír.sok ilyen nemkötelező oltás van mi nem adattuk be mindet-az orvos azt mondta 100%-ban az összes bacit vírust ezekkel sem tudjuk kivédeni-és anyagilag is megterhelő lenne-két nem kötelező oltásunk volt egyik baci ellen és a bárányhimlős.
63. c42aaaac41 (válaszként erre: 62. - Anaterra)
2009. jún. 20. 11:14
Annyi!16 ezer Forint.2 éves korig ingyenes.A fiam be van oltva és utána kapta el a középfülgyulladást.Míg nem volt beoltva,addig egyszersem,pedig számtalanszor volt taknyos.Úgyhogy,hagyjuk.:((Ez is,kinél így hat,kinél úgy.Persze nem bánom,hogy be van oltva!Én oltás párti vagyok!
62. anaterra (válaszként erre: 61. - Misz)
2009. jún. 19. 22:19
Mennyibe kerül egy ilyen oltás? Most nézegettem a neten, mert korábban nem hallottam róla. Létezik hogy 16 ezer Ft?
61. misz
2009. jún. 19. 20:05

Sziasztok!

Az én kislányom sose volt beteg, amíg bölcsibe nem került. Ott aztán havonta 3 hetet volt beteg. Középfülgyulladás, mandulagyulladás, arcüreggyulladás. Folyton szúrták, antibiotikumozták.


Megoldást a Prevenár nevű védőoltás hozott. A beadása óta eltelt másfél év és egyszer volt csak megfázva. Gyerekorvos írta fel és adta be.


Gyógyulást kívánok! :)

2009. jún. 19. 18:45
értem, így teljesen érthető. :)
2009. jún. 19. 09:21
csak ez nekem közel van.meg végül is nem voltam elégedetlen már másodszorra a dokinővel sem.:D
58. anaterra (válaszként erre: 57. - C42aaaac41)
2009. jún. 18. 15:36
más gégészetre sem kell beutaló
57. c42aaaac41 (válaszként erre: 56. - Anaterra)
2009. jún. 18. 15:05
hát igen érdekesek!de legalább nem kell beutaló...
56. anaterra (válaszként erre: 55. - C42aaaac41)
2009. jún. 18. 13:38
Ismerős érzés, de ott a Madarász utcában elég furcsák a fül-orr-gégszeten. MInden más osztály ok, de a gégészettúl valahogy nem voltam hanyattesve. 20 percet ültünk a vizsgálószéken, és türelmesen várakoztam a 2 fiammal, míg 3 megbeszélték a délutáni programot (nem egészségügyi programot), közben a 2 fiam szétszedte a rendelőt, az sem zavarta őket.:(
55. c42aaaac41 (válaszként erre: 53. - Anaterra)
2009. jún. 17. 18:53
mostanában középfülgyulladással küzdünk.:(
2009. jún. 17. 18:12
Felsőlégúti megbetegedésekre nálunk a Brancho Waxom vált be. Lábadozáskor a Cebion cseppet szedik a csajok és az őszi időszaktó megszakításokkal a Cebion 2x multi, de a Béres cseppet is sokan ajánlották.
53. anaterra (válaszként erre: 46. - C42aaaac41)
2009. jún. 17. 18:04
Miért jártok a Madarász utcába?
52. c42aaaac41 (válaszként erre: 51. - Anaterra)
2009. jún. 16. 16:33
sajnos ez igaz!:((
51. anaterra (válaszként erre: 50. - C42aaaac41)
2009. jún. 16. 14:45
Szerintem addig lesz kórház, míg fel nem újítják, aztán meg szépen eladják. Ezt csinálták a Szabolcs utcai Kórházzal is. Állítólag valami termál vonal van alatta és vajon miért nem kellett az államnak. A másik meg a Lipót mezei Elmegondozó, ott gyönyörűszép kilátás, nagy park, igaz romos épülettel. Bizonyos emberek nagyon jól jártak.
2009. jún. 15. 21:59
igazából nem is graffitisekkel lenne a baj,hanem akié kórház épülete.:(
49. anaterra (válaszként erre: 48. - C42aaaac41)
2009. jún. 15. 18:01
Ki kell menni valamelyik vasútállomásra hajnalban és lasszóval lehet őket fogni. Először megijednének, hogy mit akarsz tőlük, utána meg azon verekednének, ki fesse le.:)
48. c42aaaac41 (válaszként erre: 47. - Anaterra)
2009. jún. 15. 14:13
szerintem is!Úgyhogy lehet meg is pendítem az ötletet valahol,ahol esetleg nyitott fülekre találna!
47. anaterra (válaszként erre: 46. - C42aaaac41)
2009. jún. 15. 07:27

::))

Ez tök jó ötlet! Ingyen lenne, és még ők is, meg mi is élveznénk.:)

46. c42aaaac41 (válaszként erre: 42. - Anaterra)
2009. jún. 14. 20:44
minden héten a Madarászban vagyunk.Ki is voltam akadva,hogy a kerítés tiszta falfirka.Az jutott eszembe,hogy megkérhetnének profi graffitiseket,hogy fújjanak fel mesefigurákat a kerítésre.milyen jól nézne ki és a gyerekek is szívesebben mennének oda!
45. ében11 (válaszként erre: 43. - Kiskesztyű)
2009. jún. 14. 14:14

én is ittam pocakkal az aloe-t.De azért 0 naptól én nem adnám neki.Nem biztos, hogy a babádat az erősítette meg.Sokkal inkább a tejci és az hogy nőt, fejlődött!

Miután megszületnek még sokat fejlődnek kívül belül egyaránt.Az enyém is csípás volt, de egyszerűen nem normális dolog minden természetes dolgot kezelni!Én pl. csak kitöröltem a csípát.A hasfájás is azért van, mert még gyakorol a bélrendszer fejlődik.És az is igaz hogy ezt teszi az immunrendszer 3-4 éves korig.Az én orvosom addig nem is akart vitamint erősítőket szedetni a gyerekkel(még c-vitamint sem).Viszont a túlzott fertőtlenítéstől is lebeszélt, kell egy kis kosz, hogy edzésben tartsa valami az immunrendszert, mert ha unatkozni kezd,még valami allergiát kitalál magának.Lehet fogok neki adni aloe-t, mert egyébként használjuk a first-öt is, de majd ha közösségbe megy esetleg ha betegség legyengíti stb.

44. Ágota 77 (válaszként erre: 43. - Kiskesztyű)
2009. jún. 14. 10:28

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Én is bátran ajánlom mindenkinek. Mi még az Aloe First folyadékot is használjuk rendszeresen. Nagyon jó sebgyógyító hatású.

Pár hónapos babám popsija egy alkalommal borzasztóan kipirosodott, sőt egy újbegynyi területen szinte bőr sem volt a popsiján. A gyerekorvos kencéi még rontottak a helyzeten, így bátorkodtam kipróbálni a picin is a First folyadékot. 1 nap alatt visszahámosította a bőrt, 3. nap nyoma sem maradt...

Mára meggyőződésem, nem minden az orvos tudomány...

43. kiskesztyű (válaszként erre: 22. - Anaterra)
2009. jún. 14. 08:55
ez azért nem így van,de!Van az Aloe Verának egy szűrt leve is,az Activátor,amit 0-naptól lehet adni a babáknak,sőt!nagyon jól tisztítja a beleit,nem fog görcsölni,nem lesz hasfájós,szájpenész ellen is tökéletes.immunerősítő,görcsoldó,nyugtató,sőt lázcsillapító hatása van,fogzásnál is ezt adom.Orrba,fülbe is cseppentem,sőt,szemproblémáknál hígítva tökéletes.Az én babám szeme elég csipás volt,mikor megszületett,az Activátor erősítette meg,mert egy kis szélnél már könnyezett a szemecskéje.Egyébként a rostos gélt is adom neki,3 hetes kora óta.Igaz,Ő már a pocakomban hozzászokott,de nem árt csuklópróbát csinálni ,mielőtt megitatod vele.Ha nem pirosodik be a kis keze tőle,akkor nem allergiás rá.Tapasztalatból,nem hallásból írom.Mi csak ezt a termékcsaládot használjuk már 3 éve.Bátran ajánlom Mindenkinek.Jó egészséget!
42. anaterra (válaszként erre: 41. - C42aaaac41)
2009. jún. 14. 07:00
Pénz sem elég. Amit a gyerekekkel művelnek az nonszensz. Nézd meg a híreket, ha lefaragás van, első a gyerekosztály leépítése. Nézd meg a Madarász utcaikórházat. Romos épülét málló vakolattal. Bár ott normális orvosokkal. Heim Pál hiperszuper, morózus, besavanyodott orvosokkal.
41. c42aaaac41 (válaszként erre: 40. - Tinagalamb)
2009. jún. 13. 16:54
durva ez a magyar egészségügy!csak pénzed legyen elég,hogy meg tudd fizetni ezt a sok orvost!
40. tinagalamb (válaszként erre: 39. - C42aaaac41)
2009. jún. 13. 14:12
Beszéltünk már több gyermek orvossal azt mondták kinőheti,de nem biztos!Úgyhogy most reménykedünk,addig is maradnak a gyógyszerek!Illetve a sok dokihoz járás,persze privátba,mivel hónapokat kell várni mindenhova időpontokért!:(:(:(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook