Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bélmozgás vagy magzatmozgás? Hogy lehet megkülönböztetni? fórum

Bélmozgás vagy magzatmozgás? Hogy lehet megkülönböztetni? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 29. 22:51
mindenkinek nagyon köszönöm a tanácsot!megírom,hogy ha már biztos vagyok abban,amit érzek:))
2009. máj. 29. 17:12
első gyermeknél általában csak a 20. héten, másodiknál már a 18. héten lehet érezni magzatmozgást. Én még nem tapasztaltam, de a gondozottaim beszámolója alapján olyan mintha egy pillangó repdesne bent :) Persze ez az 1. alkalom, később már rúg, mozog
2009. máj. 29. 13:55
Feküdj le vízszintes talajon a hátadra, nyújtsd ki a kezed-lábad. Ha vékony alkat vagy, akkor a 16. hét környékén ebben a helyzetben már kivülről is láthatóan mocorog. Nekem így sikerült. A nagyfiammal a 17. hét környékén, a kicsit már a 14.-en éreztem.
2009. máj. 29. 13:52
én az elején nem tudtam sehogy megkülönböztetni, kb. 17 hetesen már igen, mert elég erőseket rúgott a drágám!
2009. máj. 29. 13:50
és már arra is nehezen emlékszem vissza,hogy milyen gyakorisággel lehet ezt érezni a 12. hét környékén? mert ha baba,akor szerintem semmiképp se lehet idősebb:))
2009. máj. 29. 13:44
hát az a helyzet,hogy kicsit bizonytalan vagyok,mivel amikor a nagyobbik fiam született,én olyan erős bélmozgásokat éreztem,hogy szóltam is az orvosnak,hogy azt hiszem maradt benn még egy baba:))erre azt mondta,hogy csak a beleim:)))most meg olyan furcsa,de azt hiszem nem lehetek várandós
2009. máj. 29. 13:41
Nem mondod hogy nem tudod:-))
2009. máj. 29. 13:35
Bélmozgás vagy magzatmozgás? Hogy lehet megkülönböztetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook