Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az egri orvosokról kinek mi a tapasztalata? fórum

Az egri orvosokról kinek mi a tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 25. 12:08

Én nődokiból Tárczyt kedvelem, de nem itt szültem, szóval csak vizsgálatok szempontjából tudok nyilatkozni.

A belgyógyászaton Juhos Erzsébet a csúúúúúcs!!! Mindenkinek ajánlom! Fiatal, kedves és nem "zsebre dolgozik"... Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

3. zsuzsa68 (válaszként erre: 2. - Porc)
2009. máj. 29. 22:06

Szia, én szakmailag nem tudom megítélni a Dr. Urat, de a pontosságát meg tudom kérdőjelezni.

Terhességi UH-on voltunk nála a férjemmel, az úgynevezett babamozis UH-on. Nagyon jó volt látni a kis leányunkat UH-on keresztül is. A végén pedig vártuk a beígért CD-t is a babamozi-ról, majd közölte, hogy "elfelejtettem bekapcsolni a felvételt", és a teljes összeget szerette volna kérni a mozizásért. :o((( Én mondtam neki, hogy „a telefonban CD-re felvételt is ígért, így nem fizetem ki a teljes összeget”. Végül elfogadta és 2000 Ft-ot, nagyon nehezen de mégis elengedett a díjból.

2. Porc (válaszként erre: 1. - Zsuzsa68)
2009. máj. 29. 13:15

Szülész-nőgyógyászok közül szívből ajánlom Kelemen Zsoltot, szakértő, figyelmes, pontos. Csak jót mondhatok róla, ebből a szempontból is sajnáltam Egert otthagyni :)


Hogy ne legyen nagyon közvetlen az elérhetőség, itt egy link a nőgyógyász-keresőhöz:

[link]

2009. máj. 29. 12:20

Ezt a fórumot azért nyitottam, hogy beszélgessünk nyíltan az egri orvosokról.

Kinek milyen pozitív-negatív tapasztalatai vannak 1-1 orvossal kapcsolatban.

(Szakorvosokról vagy akár háziorvosokról is egyaránt.)

Így könnyítsünk a választás előtt álló pácienseknek, főleg, hogy mostanában

Egerben nagyon sok jó szakembertől vált meg az EÜ-i Intézmény.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook