Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a baja a paprikapalántámnak? fórum

Mi a baja a paprikapalántámnak? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 29. 13:17
gazdaboltba ha elmondod tudják mi a baj, és segítenek:)
2009. máj. 29. 12:33

Permetezni kell, elkapta valami betegség.

Gazdaboltba kérj rá permetet.

4. 7934d1ac97 (válaszként erre: 3. - Kisfüles)
2009. máj. 29. 12:21

Nekem is be voltak pöndörödve de nekem sárgáult is, és kiderült hogy valami gomba okozza. Elmentem növényvédelmis boltba és ott kaptam valami Detki vagy Ditke vagy valami nem is tudom milyen de valami hasonló nevű permetszert amit végül is oldatba feloldva rá kellett locsolni a gyökerére onnan felszívta és szépen 1 hét alatt elkezdett zöldölni a pöndörödés elmúlt és gyönyörű új hajtásokat hozott és nőlni is elkezdett.


Én ennyit tudtam tanácsolni, max még annyit hogy menyj be te is egy hasonló boltba. Akár vigyél magaddal egy lecsípett levelet mutasd meg, tuti fognak tudni segíteni. Jobban mint én. :D

3. kisfüles (válaszként erre: 2. - Töttike)
2009. máj. 29. 11:55

Kedves Töttike


Köszönöm,hogy segíteni próbálsz.Nem sárgás,alatta nincs semmiféle kártevő,és vizet is rendesen kap,azonkívül mifelénk mostanában rengeteg eső esett,így ilyen jellegű problémája nem lehet.Nagyon

pici a palánta,és vannak rajta pici paprikák.Nagyon Szépen Kérlek,ha tudsz nekünk valamilyen tanácsot adni,akkor írd meg,hogy mit tegyünk?Nagyon Szépen Köszönjük

Szia:Kriszti

2009. máj. 29. 11:29
Be van pöndörödve és sárgás is?
2009. máj. 29. 11:23

Sziasztok


Egy nagyon nagy kéréssel fordulok hozzátok.Paprika palántáim már pici termést hoznak,holott a bokrok még kicsik.A levelei be vannak pöndörödve.Félek,hogy ebből nem lesz az idén paprika

Nagyon Szépen Kérlek benneteket,ha valaki tudja,hogy mi lehet a baj,és hogy hogy lehet segíteni rajta írjátok meg nekem.Nagyon Szépen Köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook