Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Zepter-t használók, segítsetek, ég, amit belerakok, mit csinálok rosszul? fórum

Zepter-t használók, segítsetek, ég, amit belerakok, mit csinálok rosszul? (tudásbázis kérdés)


1 2
48. Pring
2011. aug. 7. 14:53

Kedves Mindenki! Akinek valamilyen problémája adódik a Zepter-termékekkel írjon nyugodtan, megpróbálok segíteni, én ott dolgozom, szóval ha én sem tudom a megoldást a problémára megkérdezhetek nálamnál okosabb embereket is :) Üdv!


U.I. ha valaki munkát keresne, abban is tudok segíteni.

47. kornellius (válaszként erre: 45. - Mayahh)
2011. máj. 5. 12:28

Egyébként a zeptermarketing jó munkát végzett nálad, erre fényes bizonyíték az írásod. 10-12 évvel ezelőtti önmagamra ismerek, én is így beszéltem. :-)))


Egyébként aki tényleg a minőségre, egészségre törekszik, az kap szendvicstalpas, termofedős készletet újonnan is a zepter töredékéért. Még olyanról is tudok, amit ugyanaz a gyár állít elő, csak a név más.


Ez a név és a marketing szerepe.

46. kornellius (válaszként erre: 45. - Mayahh)
2011. ápr. 29. 00:49

Lásd én is értékelem a minőséget. Nemrégen vettem egy 5,8-as edényt sinkroclick-kel, pótgumival 60 ezerért.

Talán egyszer-kétszer főztek vele, de lehet, hogy egyszer sem, úgyhogy újnak tekinthető.

Az árakat nem neked gépeltem be, csupán azért, mert ezeket az árakat tartom reálisnak.

Sajnos sokan érzelmi ráhatás és a marketing szöveg (csúsztatások) hatása alatt megveszik és hamarosan megbánják.

45. Mayahh (válaszként erre: 37. - Kornellius)
2011. jan. 24. 21:34

Te kereskedő voltál,az én foglalkozásom teljesen más!:-)

Relatív,hogy mi a drága!Nekem például a családom egészsége!Meg mondjuk egy TV fél milláért,amit mondjuk 5-6 év múlva lecserélünk,és láss csodát,Karácsonykor ez volt a sláger ajándék!Ez biztos megéri!:-)Nekem más az értékrendem!

Egyébként azt sem értem,hogy minek gépelsz be ide nekem árakat...??

44. Mayahh (válaszként erre: 39. - 94786a70d9)
2011. jan. 24. 21:24

Na igen,az ostobaság és a kötekedés itt kezdődik!:-)Csinálj meg egy krumplistésztát egyben,5 perc alatt a sima kis edénykédben!Szerintem ezzel mindent elmondtam!

Nem,nem vízzel égette meg,kerti sütögetésnél olaj "robbant" az arcába!!!!Khm...Ne egy orvosnak próbáld megmagyarázni,hogy mi,hogy gyógyul!Köszönöm!Olvass kicsit a polarizációról,Fenyő Mártáról...,ha megérted,akkor nekem nincs mit magyaráznom!:-)És nekem nincs kedvem magyarázgatni alap dolgokat,tehát remélem megérted!:-/

43. kornellius (válaszként erre: 42. - Niko63)
2010. nov. 27. 23:44
Miben fő meg 15 perc alatt. A gyorsfőző fedővel?
42. niko63
2010. nov. 27. 06:33
nekem a töltötkáposzta is megfö 15 perc alatt és isteni.valamit nem jól csinált nem főzte elég ideig v.nem öntöttrá vizet.szivesen adok főzési tanácsokat ha akarod.
41. 94786a70d9 (válaszként erre: 40. - Niko63)
2010. nov. 21. 08:45
Próbáltam már,nem jobb,mint más természetes gyógymód.Ahogy írtam,az izomgörcsömön nem javított, csak a kálcium magnézium,de az két nap alatt.Nem megfizethető,nem ér annyit,amennyit kérnek érte.A héten anyósom küldött töltött káposztát, neki van zepter edénye,abban főz és a töltött káposztát is abban csinálta meg, szokásához híven. Nem tudom mit rontott el,de voltak töltelékek,amiben a hús megfőtt,de a rizsa ropogott a fogam alatt nem gyengén.Sajnálom,de számomra a zepter egy pofátlan rablás,nem jobb,mint bármien edény,vagy gyógymód. Ja, és van egy zepteres műköröm csiszolóm,egy rakás sz...,de szó szerint és szebb szóval nem tudom illetni,persze jó drága.
40. niko63 (válaszként erre: 39. - 94786a70d9)
2010. nov. 20. 06:53
nekem isvan lámpám a párom herpeszét 3nap alatt elmulasztotta.azóta sem jöttki neki.használd előírás szerint és hidd el befog válni.
39. 94786a70d9 (válaszként erre: 33. - Mayahh)
2010. nov. 19. 11:03
Nem gyógyulok tőle, akkor lecseréli egy másikra???? Hagyjuk, egy kamu cég! Ha annyira jó lenne,akkor normálisan megfizetné az alkalmazottait, nyitna egy üzletet és nem teljesítmény után fizetne a dolgozóinak. Nekem nem használ a bioptrom lámpa nevezetű világító test, szülés után húzta a görcs a nyakamat és természetesen ezzel kellett lámpáznom, mivel anyósom is megszállott,SEMMIT NEM JAVÍTOTT RAJTA heteken át, viszont a kálcium magnézium 2 nap alatt rendbe hozott.Ha egy izomgörcsöt nem enyhít,egy agydaganatot hogyan, például. Megfázásra kamillás gőzölés is ér annyit, mint a lámpa, illetve nem tudom milyen orvos vagy, de sok orvos inkább a homeopátiát támogatja, illetve a gyógynövényeket,amit meg is lehet fizetni és emberibb. Üzletileg és termékileg is egy kamu. Akinek van arra pénze, hogy egy félmilliós edénybe főzzön ugyan azt, mint egy 5000 Ft.-osba is megtudná, hajrá. Tiszta tévéshopp az egész zepter,egy átverés,egy röhejes átverés. Mellesleg egy égési sérülésnél nem mindegy,hogy mivel égette meg,ha csak sima forró víz,sokkal szebben gyógyul, és attól is függ, hogy mennyi ideig égette. Ha egy forró olajba tartod egy percig a kézfejed soha nem lesz megközelítőleg se olyan, mint előtte, akár mivel világítasz rá. A lányaim hasfájósak voltak és anyósom erőltette,hogy lámpázzuk a hasukat 10 percig, semmit nem ért heteken át, majd a gyerekorvos mondta, hogy ezzel nem lehet semmit tenni ,ez egy természetes folyamat és sarlatánságokkal sem könnyíthető meg. Amúgy áruld már el, hogy egy hajszárító miért kerül 30 ezer forintba, ha ugyan úgy meleg levegőt fúj ? Mert álítólag nem törik a hajam?
38. niko63
2010. nov. 9. 10:00
Üdvözlöm a Zepteredény használókat!Én19-éve használom az edényeket nagyon sok receptem van ha érdekel valakit írjon segitek megtanulni főzni.
37. kornellius (válaszként erre: 36. - Mayahh)
2010. okt. 14. 13:21

"Na igen, nem lehet összehasonlítani a Zepter minőséget egy Tefállal, amiből eszed a mérget!:)"


Ismerős, én is voltam forgalmazó. :-))


Persze nem mondtam, hogy nem jó edények. Nekem is van, csak az ár nagyon eldurvult.

De lásd milyen vagyok. (Mivel linkelni itt nem szabad), így csak azt mondom, hogy Magyarország v betűvel kezdődő nagy aukciós oldalán most is van egy palancsintasütő, teljesen új. A keresőbe ezt írd be: ZEPTER PALACSINTASÜTŐ

Az ára 15000 ft. Ennyit megér, talán egy picivel többet is.

36. Mayahh (válaszként erre: 35. - Kornellius)
2010. okt. 13. 23:30

Na igen,nem lehet összehasonlítani a Zepter minőséget egy Tefállal,amiből eszed a mérget!:)


Az,hogy neked nem megy,nem azt jelenti,hogy nem lehet benne megcsinálni,nekem sikerül és másnak is,valamit biztosan nem jól csinálsz!

Én még dobálni is tudom,nem azért mert olyan bika erős vagyok,igaz két kézzel csinálom.:)


Erre csak annyit mondanék,hogy nem mindig az olcsó,az olcsó,remélem érted!:)

35. kornellius (válaszként erre: 32. - Mayahh)
2010. okt. 13. 13:44

Pl. az, hogy beleragad a tészta.


Nekem is van évek óta egy 4000 ft-os Tefal. Össze sem lehet hasonlítani Zepter sütővel. :-)


Nem ragad bele a tészta, könnyű (és ez fontos annak, aki dobálva fordítja a palancsintát, mint én) és nem utolsósorban nagyságrendekkel olcsóbb.

34. Mayahh (válaszként erre: 27. - Kisj)
2010. okt. 10. 17:06
Biztos kezdő volt és még nem tudott mindent!
33. Mayahh (válaszként erre: 26. - 94786a70d9)
2010. okt. 10. 17:05

Mégegyszer mondom!Az edényekre öröncia van,kapsz is rőla papírt.Bármi gondod akadna velük,cseréli a cég!!

A lámpáról pedig csak annyit,hogy gyerekeket gyógyítunk vele a klinikán,náluk még nem hat a placebó hatás!

Egyik kollegám csúnyán megéget egy kerti partyn.Kezelték elég sokáig bent kellet feküdnie,de nagyon csúnya maradt a bőre!Otthon 2-3 hónapos,folyamatos kezeléssel szinte újászületett a bőre!

Nekem ne magyarázzad,hogy nem jó,orvos vagyok!

32. Mayahh (válaszként erre: 25. - Kornellius)
2010. okt. 10. 17:00
Már miért kellene venni?Örök élet garanciát ad az edényekre a cég!Mi a gond nálad a palacsintasütővel?Én használom,nagyon jó!
31. Mayahh (válaszként erre: 22. - Kornellius)
2010. okt. 10. 16:58
Mondj valamit,amit előadtak róla és nem úgy van.Biztos lehetsz abban,hogy te nem csinálsz valamit jól.Kérdezz bátran,15 éve használom az edényeket,össze sem lehet hasonlítani semmi mással!
2010. júl. 18. 18:33

Aki vásárolni vagy foglalkozni akar esetleg eladóként ezzel a dologgal, érdemes elolvasnia a zeptersecret c. könyvecskét. A neten pdf-ben megtalálható, nem teszem ki a linket, mert nem szabad (?).


Ha valaki mégsem találja, akkor privátban megadom honnan tudja leszedni.

2010. júl. 17. 22:19
Csináltam én is 2 évig zepter bemutatókat (vagy 50-60-at), de én először megtanultam, hogyan működik az edény, vagyis otthon kitapasztaltam. :-)
28. kornellius (válaszként erre: 27. - Kisj)
2010. júl. 17. 15:43

Gondolom jól meggyőzött akkor. :-))


Biztosan nagyon kezdő volt az illető.

27. kisj
2010. júl. 17. 15:27

Voltam egyszer Zepter bemutatón. Annak, aki készítette a kajákat minden odaégett:P

Légy nyugodt, nem csinálsz semmit rosszul...

26. 94786a70d9 (válaszként erre: 24. - Kornellius)
2010. júl. 13. 21:00
Az egész zepterben a lábosaik ami használható,talán,de szerinted is vannak selejtek és közel sem életen át tart. A hajszárítón röhögtem. Az anyósom benne volt a zepterben és hát nála is megvolt az agymosás (mert hagyta).Kaptam karácsonyra tőle zepteres műköröm csiszoló elemes manikűr szettet. Fent van a szekrény tetején és fogja a port,esküszöm olcsóbban megússza,ha vesz egy 200 Ft.-os papír reszelőt,és jobban ki is használom. Van ám epilátora is ,ajánlom helyette a szemöldökcsipeszt,kb. ugyan annyitt ér vele az,aki arra vetemül,hogy ezeget gazdagítsa súlyos 10 000 Ft.-okkal.Tehát,ha ezek a hétköznapi dolgok ennyire ócskák,most gondoljatok bele, ezek árulnak bioptron lámpát,ami GYÓGYÍT,legalábbis szerintük. De én ennyi tapasztalat után egy 300 000 Ft.-os világító testnek tartok.Akik alkalmazták és "meggyógyultak,azoknál működik az agykontrol és a hitük gyógyította meg,nem ez a sz@r. Ja és még van légterápiánk = szagelszívó kb 200 000 FT.-ért.Állítólag kicseréli a levegőt= elszívja a szagot.
2010. júl. 13. 19:08

Az a szöveg, hogy ha veszel egy garnitúra zeptert, soha többé nem kell edényt venned is egy marhaság. Teflonedényt, főleg serpenyőt nem tud helyettesíteni a zepter edény például.

Ja igen, a zepter palacsintasütőt meg ne vegyétek :-))) ha nem akartok annyi ideget rágni, mint amennyit nekem kellett.

Ha ajándékba akarják adni, csak vegyetek meg valamit mellé akkor se !! :-)

24. kornellius (válaszként erre: 23. - 94786a70d9)
2010. júl. 13. 15:13

Erről beszéltem nagyjából. Az új árát természetesen messze nem éri meg, azonban lehet időnként kapni használtan kéztől néhány tízezer forintért. Annyi pénzt megér.

Van már néhány szendvicstalpú edénygarnitúra más gyártótól, amellyel szintén lehet emeletesen főzni és jóminőségű tartós edények azok is. Az ára kb 10-15 -ször alacsonyabb a zepternél. Azok is megérik az árukat.

2010. júl. 13. 13:29
Nekem az egész zepterről egy véleményem van! Lehúzás és akármennyivel jobb egy átlag edénynél nem éri meg az árát és pofátlanul sokat kérenk érte. Anyósom zepteres hajszárítója 50 000 Ft kb és állítólag lepergeti a vízcseppeket és nem szárítja a hajat, hát ugyan úgy meleg levegőt fúj mint minden hajszárító. Zepteres légterápia= szagelszívó.200 000Ft.
22. kornellius (válaszként erre: 21. - Fawcet)
2010. júl. 13. 12:52

Egy kicsi vizet teszel az edénybe és takarékon melegíted forrásig, akkor szépen leválik róla,ami odatapadt.

Szép az edény, tartós és tud 1-2 dolgot, amit más edények nem. De azt tudni kell, hogy amit általában előadnak róla, annak a fele sem igaz. Mondom általában, mert amikor én kerültem kapcsolatba ezzel a Zepter dologgal, akkor sajnos ez volt a helyzet.

21. fawcet (válaszként erre: 20. - Kornellius)
2010. júl. 13. 09:22
Mondjuk a probléma gyökere az hogy krumplinak nem olyan a szerkezete mint a húsnak, mert ez is odatapad, viszont nem válik le mint a hús idővel, mivel nincs zsíradékja. Amúgy az odatapadt rész szép barna, csakhát mosószerrel másnap jön le edényről.
20. kornellius (válaszként erre: 19. - Kornellius)
2010. júl. 12. 14:13

Ezt kihagytam: A héj lehúzása után félbe, vagy négybevágom és azután pirítom.


A szakácskönyvet még nem láttam, de szerintem felesleges megvenni.

2010. júl. 12. 14:11

Mondjuk a sültkrumpli tág fogalom. Hasábburgonyát felesleges zepterben olaj nélkül megpróbálni, mert nem fog menni.

Én így szoktam: Közepes méretű burgonyákat hajában, szűrőtálban gőz felett 30-40 percig főzöm. Ezután megpucolva kevés olajon valamelyik edényben pirítom.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook