Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik szerinted a legidétlenebb reklám és miért? fórum

Melyik szerinted a legidétlenebb reklám és miért? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 12. 08:16

Sziasztok! Nekem az egyik "kedvencem" egy bankos reklám, amikor egy (jól öltözöt) fiatalember azt mondja, hogy "hasi tasi nem kér kódot".

Egyébként még mindig jobban szeretem (ha már lehet ilyet mondani erre a műfajra) az ötletes, vicces reklámokat, mint amiben csak a tényeket közölve próbálnak eladni. Akarom mondani olyat állítanak ami nem igaz. Pl: a mosóporok. Már évek óta minden foltot kihoz az A...l, mostanság mégis szuper folttisztítójukat reklámozzák. ???

2009. jún. 2. 18:23

Igazából egyiket sem kurtiválom, de a legrosszabb számomra a két idétlen fiatal ember ajánlja a UPC TV csatornákat a Szőke Andrással és a Badár Sándorral sokkal mulatságosabb volt talán még megmosolyogtam őket. A régi MAHIR reklámokat szerettem nézni. Különösen humoros volt Forgács Gábor áll a pályaduvaron ajánlja az utasoknak, hogy a MÁV vasuti menetjegyet időben vegyék meg,amig magyarázza, addig elment mögötte a vonat és mérgében feldobta a böröndjét.

Üdv.Anyuci91

2009. máj. 29. 12:08
Egy bankos reklám, amiben az asszisztens nőnek küldi a doki a számot...ááááá rosszul vagyok amikor a csajszi énekel és "táncol" !
2. bnedora (válaszként erre: 1. - Molyka)
2009. máj. 28. 23:11
Azt a Blikkes "közöd"-öst én is nagyon utálom.
2009. máj. 28. 22:54

Nekem több "kedvencem" is van: "anya, ez itt hogy van?" vagy a "közöd?" Blikkes nyavaja

Semmi természetes nincs egyikben sem, a második ráadásul arra "nevel" hogy egy taknyos megengedhet magának olyan hangot egy felnőttel szemben. (tapasztalat)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook