Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elliptikus tréner: mennyit célszerű tornázni vele, hogy formázzon, látványa is legyen? fórum

Elliptikus tréner: mennyit célszerű tornázni vele, hogy formázzon, látványa is legyen? (tudásbázis kérdés)


11. ryta (válaszként erre: 10. - Ágota 77)
2009. jún. 2. 14:08

ÉN IS ÍGY VAGYOK VELE...

én tavaly a futástól fogytam...pedig 20 év kihagyás után nagyon nehéz volt és 1 kört sem tudtam lefutni elsőre..mégis fogytam

mások a gyors gyaloglásra esküsznek,csak az meg olyan hülén néz ki:-)

10. Ágota 77 (válaszként erre: 9. - Ryta)
2009. jún. 2. 12:08
Igaz én nem ülök egész nap, mert itthon rohangálok, mint pók a falon a gyerekek körül és miatt, de az ugye nem számít intenzív mozgásnak. Én is vettem egy elliptikus trénert, majd ettől sikerül lefogynom... alapon. De másfél hónap rendszeres használat után sem történt semmi változás. Így sajnos feladtam és csak porosodik, pedig ha nem is fogytam tőle az állóképességem jobb lett és a szervezetemnek is nagyon jól esett a mozgás.
9. ryta (válaszként erre: 8. - Ágota 77)
2009. jún. 2. 11:19

mivel 8 órát ülök a munkahelyemen,kellett valamit vennem,főleg télre,amikor az ember nem tud kint futkározni vagy bicózni...

az első alkalommal még 10 percet sem bírtam,aztán egyre könnyebb lett...rá kellett jönnöm, hogy az állóképességem az idők folyamán 0 lett,a pulzusom azonnal az egekben volt,a család ott aggódott értem..

ma már nem okoz problémát tekerni..nálam a heti 3x alkalom valószínűleg kevés,mert fogyni nem fogytam tőle.Most eltettem,inkább futok vagy gyors gyalogolok kint a szabadban.

8. Ágota 77 (válaszként erre: 6. - Ryta)
2009. jún. 2. 09:14

Szia Ryta!

Te mi célból használod a trénert. Fogyni szeretnél? Arra lennék kíváncsi milyen eredményt értél el vele februártól?

2009. jún. 2. 08:19

Ha rendszeresen csinálod, akkor a napi fél óra is elég hosszú távon.

Nekem az a bajom vele, hogy kicsit unalmas. Régen én is 40 percet csináltam, mostanában a 30 is olyan "lassan telik"

6. ryta
2009. jún. 2. 08:15

Én is 20 perccel kezdtem még februárban, mikor megvettem.

Szépem lassan emeltem az adagot ,most 40 percnél tartok.szerintem ennyi kell

5. Martian (válaszként erre: 1. - Dóra.)
2009. máj. 28. 23:27
bőven elég
4. 318512f90e (válaszként erre: 3. - Martian)
2009. máj. 28. 21:59
detto...:((((((
2009. máj. 28. 21:50
jaj én is szeretnék egyet, de már nincs hova tenni :)
2009. máj. 28. 21:46
Majd alakul!:)Nekem ez a kedvencem a konditerembe.:)Ha kitartó vagy,biztos lessz eredménye!
2009. máj. 28. 21:39
Vettem egy elliptikus trénert. szerintetek mennyit célszerű tornázni vele, hogy formázzon, látványa is legyen. Napi fél óra elegendő lehet? (többet nem birok vele)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook