Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hát már senki sem atkinsezik aktívan itt a fórumon? Gyertek! fórum

Hát már senki sem atkinsezik aktívan itt a fórumon? Gyertek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
345. jita
2010. aug. 8. 22:43

sziasztok!


eltünt mindenki? én lassan visszatérőben:-)

jelentkezzetek:-)

2009. okt. 19. 23:24

Csalanlevel itt vagy ? es a tobbiek?

jovok ujbol dietazni, mert nagyon meghiztam a 4. honap vegere, es muszaly dietaznom.

NEm teljes mertekben fogom betartani, de a szenhidratot minimalisra csokkentem

2009. okt. 11. 16:18

En megvagyok, csak nem dietazom!

csalanlevel neked a naploidat olvasom :-), a tobbieket nem tudom hol vannak elveszve...

2009. szept. 22. 19:37
Mi van veletek lyányok???
2009. szept. 16. 17:03
Míg élek:)
340. buhu bahu (válaszként erre: 338. - 2d5a00656a)
2009. szept. 15. 22:13

Szia

a merlegelot el is felejtettem vezetni, de 104 vagyok.Feljottek a kgk ujra, csak most nem eszem magam rajta..

Majd ha a pindurka megszuletik akkor odafigyelek es leadom a felszaladt kgkat,

Te hogy haladsz a dietaval? csinalod meg?

2009. szept. 12. 20:36
Hát már senki sem....?
2009. szept. 10. 20:16
Buhu bahu Hogy állsz??Nincs már folytatása a mérlegelődnek!!
2009. szept. 10. 20:13

Sziasztok !

Hogy álltok??Rég látogattam ide,biztos mármindenki tök sovány:)/Már aki betartotta:)/

336. Syndell
2009. szept. 9. 11:11
sziasztok! én másfél hete kezdtem, több-kevesebb sikerrel. most újragondolom a dolgot, és belehúzok. melyik fázisban jártok?
335. buhu bahu (válaszként erre: 334. - Jitácska)
2009. aug. 9. 19:18

jajjj de jo Jitacska!!!

Gratulalok neked

Ugyes vagy nagyon!csak igy tovabb

akkor itt az ideje,h rakj fel ujabb kepeket - bar meg nem neztem meg h raktal e mar fel, mindjart megnezem

2009. aug. 8. 22:31

Szijasztok:-)


Merre jár mindenki? én elkezdtem dolgozni így nem nagyon marad időm....

a fogyiról annyit hogy majdnem 16 kg-nál tarok....nagyon csudajó...93,8kg voltam ma reggel:-)

jelentkezzelek ti is hogy hogy mennek a dolgaitok:-)

puszi

333. Siri
2009. júl. 31. 08:29

Szia Szylvie! Nagyon aranyos akislányod zabálni való. ÉN is ezt a tescos mogyit vettem egy kis nasinak, de hál istennek eltettem a legmagasabbik polcra és el is felejtettem.

Reggelin már túl vagyok és most el kéne kezdeni inni. Egész megy a napi 1,5 l - 2 l víz megivása, nem is gondoltam volna, igaz egyfolytában pisilni járok de hát istenem ez van.


Ez az atkins különben egy kicsit téli diéta. akkor ugyebár nincs gyümi mert egyfolytában egy szelet dinnyéről áradozom. Azt gondoltam, hogyha letelik a két hét akkor tartok egy gyüminapot. Szerintetek???? Mert aztán jön a tél aztán semmi vitamint csak húst ettün hússal és a tél is igazából erről szól akkor mi lesz??? VAgy???

Én csináltam a 90 napost első körben tök jó volt második kőrbe semmi a három hét alatt -1 kg. Szóval ezért volt a váltás. a 90 naposba meg tul sok a gyümi. Szóval a kettő között kitalálhatnának valami ütöset és übertutit. Na mindegy nyomjuk a husit ezerrel. Ma hal van egy kis változatosság. De a reggeli tojás sem kell már áttérek egy hétre a virslire azt hiszem. Legalább azt szeretem.

Szép napot neked is!


ÜdV. Siri

332. Siri (válaszként erre: 330. - Buhu bahu)
2009. júl. 31. 08:23

Köszi Buhu bahu a segítséget és a jótanácsokat. Kicsit sok már a husiból de akkor is kibírom a szigorú két hetet és utána még legalább 4 hétig visszafogom magam. Muszáj lesz. Gratulálok a bébyhez sok egészséged mindekttőtöknek, vigyázzatok egymásra. Én is szeretnék már baby-t de még egy fél év szünetet kéne tartanom na majd utána. Láttam egyik képen hogy cigizel?? Sikerült lerakni??? Én is kb. 8 hónapja tettem le azért is csinálom a fogyit mert hát cigi helyett a nass az nagyon megy.

Szép napot neked! Üdv. Siri

2009. júl. 31. 07:29

Sziasztok Csajszikák!


Bocs hogy én is eltűntem de már megint szar volt a gépem csak olvasni tudtam írni nem, most megjavult úgyhogy vagyok.


Jitácska gratula a fogyáshoz nagyon ügyes vagy!!


Siri üdv itt! Jól csinálod a fogyit én semmi kivetnivalót nem találok benne talán csak az esti nekterin nem kellett volna egyébként szerintem a mogyi is belefér legalábbis nekem mert valamit muszáj nasizni én egyébként a teccsós mogyit szoktam enni amire rá van írva hogy Low GI.

Lehetséges hogy lement 2 kg ugyanis először a víz távozik a szervezetből majd aztán a zsír. Kitartás és menni fog!!!


Nekem mostanság a bűnözés megtette hatását mert voltam már 76kg is de most ujra 78-at mutatott a mérleg úgyhogy vége mindenfajta bűnözésnek.

Egyébként sokkal jobban érzem már magam és már többen mondták jól nézek ki bár szerintem ettől még messze vagyok de majd egyszer tuti jól fogok kinézni!!

Most már ígérem gyakrabban jövök gyertek Ti is aztán hajrá!!!

Szép ch-mentes napot mindenkinek!!!

Ma nekem léböjt!

2009. júl. 30. 17:58

sziasztok

Siri, vigyazz a mogyoroval, mert azok csalosak nagyon NAgyon sok Ch van bennuk, amugy szerintem jol csinalod.

A tojast, hust eheted amennyit csak birsz, salatat mertekkel kellene, de en is ettem tobbet, az szerintem nem baj, mert igyis ugyis az anyagcsered miatt kell a zoldseg, mert ennel a dietanal elofordulhat, hogy nem tudsz majd wcre menni.

GYumolcsot inkabb mellozd, de neha belefer egy egy drb, csak ne a legedessebjet egyed.

Sajtok is belefernek,de csak mertekkel.Ki tudod szamolni, hogy kb mennyi cht tartalmaz, es akkor menni fog.Van itt a hoxan is ch tablazat.

Jo fogyizast.

Jitacska, orulok, a fogyasodnak.

En tegnap voltm nogyogyasznal, mondta hogy nem baj, hogy majd egy honapot a terhessegem alatt dietaztam, mert hogy van a raktaron a szervezetben ch, de azert mostmar egyek rendesen.

Csalanlevél, sétálgatok a kutyusokkal :-)

Többiek hol vagytok elveszve, hogy haladtok a diétával

puszi mindenkinek, siri menni fog ez, majd meglatod

329. Siri
2009. júl. 30. 10:05

Ja azt kihagytam hogy ebédre is ment egy mozarella


Várom a válaszotokat!

Jitácska én is keresem az aktív forumozókat, mert én is szeretnék beszélgetni aki éppen most atkinsezik, de nem nagyon találom. Én még két hétig itt leszek csak utána megyek szabira. Nálam a cél -7 kg ebből ha most már lement kettő az nagyon tuti lenne még 4 hét és akkor már kész is, de tudom hogy ez nem így megy az első kg gyorsan mennek utána már csak nyögdécselve.

Ha van kedved írj

328. Siri
2009. júl. 30. 09:39

Sziasztok! Hétfőn kezdtem a diétát ma csütörtök van és 2 kg-val könnyebb vagyok. Ez lehetséges??? A husit már egy kicsit unom, ma végre hal lesz. 1 gyümölcsöt 2 órakkor beépítek mert hiányzik az édes íz. Szerintetek???

Kérdezném még, hogy nem nagyon megy a ch kiszámolása segítenétek. Pl teganp:

reggeli: 3 tojás sütve + 1 mozeralla (1,4 ch)

ebéd: MC pohárba sali (salátalevél kis paradicsom 1 uborka fél paprika)+ mustáros husi natúron

uzsonna: kismarok sós mogyi állítólag 2 ch van benne

este: 2 tükörtöjás 2 szelet gépsonka és fele akkora sali mint ebédre (ua-az)

esti bűnözés: 1 nektarin


Kérdés szerintetek bent vagyok a 20 ch-ba??????????????????????????????????

Segítsetek légyszi

2009. júl. 30. 07:46

Sziasztok!


Tudom eltüntem én is de ki merre ár?

Velem sok dolog történik épp....

Előszöris a súlyom 95,9....olyan jó....a cél most a 90 alá kerülés és utána az újabb cél a 80 :-)

Jelentkezzetek csajok:-)

2009. júl. 21. 19:02

A mozgás edzettség,és súlyfüggő is.

Nem hiszem hogyha épp most lépté lát a százon,nagyon kéne legmagicezni ill.bármi nagyon terhelőt csinálni/pláne 35 fokban:)/

Érezd jól magad ,és élvezd azt amit leadtál,gondolj optimizmussal arra amit LE FOGSZ ADNI/direkt naggyal:)/És sétálj jókedvvel a kutyusoddal:)

kati

325. buhu bahu (válaszként erre: 324. - 2d5a00656a)
2009. júl. 20. 13:46

Pilatesre jartam, de mar majus ota nem mentem..

Van itthon Leg Magicem, emg van futopadom, de a futopadot utalom...

SZerintem is ez lesz, amit te irtal, egy jo kis seta a kutyusokkal :-)

Koszi a tippet

324. 2d5a00656a (válaszként erre: 322. - Buhu bahu)
2009. júl. 20. 11:34
Ha eddig nem sportoltál semmit akkor egy egyszerű tempós séta fél órán át is elég lesz az első napokban.Nem szabad nagyon belecsapni a lecsóba az elején:)
2009. júl. 20. 08:33

Sziasztok!


Na megérkeztem, már tegnap is itthon voltunk de annyi dolgom volt hogy nem tudtam jönni. Látom nagy most itt a pangás!

Egyébként nem olyan igazi nyaraláson voltunk csak barátokhoz mentünk Kiskunmajsára de azért jó volt.

Annyit ettem egész héten hogy majd szétpukkadtam úgyhogy gondoltam tuti híztam és nem sőt egy kilóval kevesebbet mutatott a mérleg:))) pedig tényleg sokat ettem mondjuk csak olyat amit lehet ja meg egyszer egy nagyot bűnöztem megettem egy egész adag amerikai fánkot de szerencsére nem jött föl semmi.:))

Vettem magamnak egy szuper bikinit amiben egész elviselhetőnek tartottam magam így összességében azt mondhatom szuper volt ez a hét.

Ma lénapot tartok ezentúl minden héten egyszer mert utána sokkal jobban érzem magam.

Na mennem kell majd még jövök vagyis leszek ma!!!!

322. buhu bahu (válaszként erre: 320. - Jitácska)
2009. júl. 19. 23:00

Jajj de jo Jitacska, gratulalok :-)

Tudom milyen az amikor a haromjegyurol ketjegyure ment..Szuper, csak igy tovabb

EN megint kezdek hizni, valamit kikell talalnom, hogy se a babanak, se nekem ne legyen bajom.

Szerintetek milyen sport lenne a legjobb?

Sziasztok, jo ejt mindenkinek

Sylvie merre voltatok nyaralni?Kepeket varjuk :-)

321. 2d5a00656a (válaszként erre: 320. - Jitácska)
2009. júl. 19. 18:39
Hajrá!Most a hőmérséklet is veled van:)
2009. júl. 17. 21:44

szijasztok...


már azt hittem magamra maradtam itt....


egyébként tmegint olvadnak a kilós és én meg nagyon boldog vagyok:-)

2009. júl. 17. 18:38

Sziasztok Csajok!


Bocsika hogy eltűntem de nyaralni voltunk most meg szülőknél vagyunk holnap este majd bővebben jövök!

Mindenkinek kitartást!

2009. júl. 15. 21:23

jó estét:-)

hol vagytok lányok???

én ma megint kresszen voltam meg ha itthon a férjem akkor sokkal kevesebb az időm....

a kilók mennek lefelé...olyan boldog vagyok:-)

már megint 2 számjegyű végre....többet nem bűnözök az tuti:-)

buhu ha meghitt esküvő lesz akkor az lesz ...a lényeg úgy is a szerelmetek:_)

2009. júl. 15. 08:40

sziasztok!

jitacska, azert, mert tudom hogy a parom nagyon nagyon merges rajuk, de ha megcsinalnank ugy lehet, hogy egy par ev mulva megbanna, hogy akarmilyenek is, de nem voltak ott a szulei.

A masik meg az, hogy ha kiderulne,hogy megiscsak lesz lakodalom, de nelkuluk, hat akkor kitorne a harmadik vilaghaboru...

Orulok, hogy megindultak a kgk lefele :-)

2009. júl. 14. 23:02

bubu drága....

sajnálom anyósék miatti helyzetet...kitartás és tényleg ne idegeskedj...

akkor miért nem hívod meg a te családod akik legalább normálisak?

csajok úgy néz ki nem akarom elkiabálni de a súlyom csak elindult lefelé..majd reggel meglátjuk...most mértem este annyit mint reggel....ez azt jelenti hogy reggelre kevesebb lesz...legalábbis nagyon remélem:-)

reggel jövök addig puszi

jaj és rakott karfiolt ettünk karfiolból gombából husiból és egy kis hagymából:-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook