Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Equiba diétás kapszula - tapasztalatok fórum

Equiba diétás kapszula - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
2008. febr. 14. 08:04
én soha nem használnék tablettát...
2007. aug. 22. 15:10
Még szerencse hogy nincs ilyen fogyasztó hatása ezeknek tablettáknak, mert túl azon, hogy ilyen gyors fogyást nehéz lenne túlélni egészségkárosodás nélkül, mégis hogy nézne ki a bőrünk ha ilyen hirtelen meglöttyednénk??
2007. aug. 22. 13:40

Ja, bocsi, ha kicsit terjedelmesre és össze-visszára sikerült, csak hát a felindulásom megint igen nagy :)

Még annyit, hogy ha valaki diétázik és tornázik még jót tesz a masszázs. Kereshetsz hivatásos masszőrt, egy válalkozó szellemű hozzátartozót, vagy magadnak is csinálhatod. Mindenképpen jót tesz a bőrnek és nem csak annak!

Sok sikert mindenkinek!

2007. aug. 22. 13:36

Sziasztok!

Ma olvastam újságban az equiba hírdetését. Annyi ilyet láttam már, de nem rendelek senkitől semmit. Nem szabad!

Én 2 évvel ezelőtt kitaláltam, hogy onnantól kezdve nem eszem szénhidrátot. Amolyan keveréke a candia, atkins, és egyéb szétválasztó diétáknak. Az elején nagyon nehéz volt, de képzeljétek... 3 hónap mínusz 15 kiló! Életemben nemfogytam még ennyit semmitől. Az egész elhatározás kérdése sztem, meg az, hogy mindenki megtalálja a neki megfelelőt. De nem tablettákkal, meg egyéb izékkel. Szerintem, ha valaki fogyott is valamennyit, miközben valami ilyesmit evett, az csak picológiai hatás, vagy valami más eredménye. Ennyi erővel bárki bemehet a gyógyszertárba, hogy vegyen magának pár marék placebó tablettát. Még a színét is te választhatod ki. Aztán képzeld azt, hogy ez egy forradalmian új zsírolvasztó kapszula. Szerintem még az is jobban beválik.

Ne támogassuk a csalókat! Ne tömjük a zsebüket!

2007. aug. 7. 11:37

Ma kezdtem el a kúrát.De én mellette megpróbálok visszafogni a kajálásból mert nincs az a tabletta szerintem ami hatalmas zabálások mellett letudna fogyasztani.Igenis könnyedebb ételeket kell fogyasztani és mozogni sem árt.Akkor hozzásegít mindez ahhoz,hogy valaki leadja a kilóit.

Majd húsz nap múlva jelentkezem.

2007. aug. 6. 21:41
Na holnapután kezdem ezt a bogyót...nem nagyon hiszek ezek után benne de hátha van ismerödöm aki 13 kilot dobott le 1 hónap alatt...20 nap mulva jelentkezek!
30. 77c2a67791 (válaszként erre: 1. - Hannah)
2007. aug. 6. 14:30

Heló!

Én is a napokban döntöttem el, hogy megrendelem, és kipróbálom..... de ezek után, amiket olvasok, hááááááát?Inkább nem!!!

markus

29. kimy (válaszként erre: 28. - Kiccsi)
2007. aug. 2. 13:01

szia kiccsi!


Szerintem te vagy az első akinek használ az a szer. légyszi ha befejezted leirnád hogy mennyit fogytál mennyi idő alatt. tényleg fura hogy annyi mindenkinek nem használ neked meg igen.


köszi


kimy

28. kiccsi (válaszként erre: 27. - Kapka)
2007. aug. 2. 08:29

Sziasztok!


Én is kipróbáltam az equiba-t, és pozitiv tapasztalataim vannak a termékkel kapcsolatban. Én nem nagyon hittem abban eddig, hogy valamilyen csodaszer lenne, hogy az ember le tudjon fogyni. Már nagyon sokféle diétát kipróbáltam, több-kevesebb sikerrel. Amikor az internetet böngészve rátaláltam egy oldalra, ahol ezt hirdeték: 5 naponta 1 tablettát kell bevenni,,,,

Hát, nem nagyon hittem benne, de rászántam magam és rendeltem. Most itt vagyok, és fogyok tőle, igaz nem az elsőtől mert kell egy kis idő, hogy a szervezet elkezdjen zsirt is égetni. Ez viszont nem megy könnyen, én nem tornázok viszont rengeteg folyadékot iszok, hogy méregtelenitsen a szervezetem.

Szóval, csak kitartás mindenkinek aki rendelt és még nem fogyott tőle. Bocsi, hogy ilyen hosszura sikeredett a hozzászólásom.

Sziasztok :)

27. kapka (válaszként erre: 24. - MiluD)
2007. júl. 23. 20:02
Szia,én érdeklődni szeretnék,hogy milyen néven van a telefonszámotok,mert a tudakozó azt mondta,hogy nincs hozzákapcsolva a fogyasztó neve a 1/999-4718-as számhoz.Én kaptam az ismerősömtől egy EQUIBA dobozt és el kell mondanom amilyen doboz itt fent van a neten eltér attól amit én kaptam.A megrendelési telefonszám is eltér ,peddig van kettő is.Mi a teljes címetek azon kívől,hogy GYŐR?Utca?Házszám?Csak azért kérdezem,mert olvasom,hogy a termék nem vált be,peddig itt 2 ismerősőmnek is bevált,peddíg ők még meg is felezték.2-2 tablettát vettek be és az is elég volt nekik.Atóta is fogynak.Az barátnőm 9 nap alatt 7 kg-ot fogyott combból,fenékből és a hasból is.A hasa kicsit lassabban ment,mert ott túl sok volt a felesleg.De mint írtam azóta is fogy,most tart 8 kg-nál.A másik jelenleg 50kg lett,Ő 10kg-ot fogyott,mert ő tornázott is.ÉS ez csak 2 tabletta eredménye.Peddig mind a kettő szülés után szedte fel a kilókat, mint én.A barátnőm 7700ft ért vette plusz 1300ft futárszolgálat.Azt mondta,naponta min. 2,5 liter folyadékot fogyaszt és nem éhes.Az első hétben csak 3 kg-ot fogyott és utánna indult meg.Mível saját szememmel láttam az eredményt ,ezért én is Úgy döntöttem kipróbálom.Kell egy kis idő,majd tudatom az eredményt.
26. damone
2007. júl. 2. 11:42
Azért mégiscsak van becsülete a cégnek,ma vissza kaptam az árát a bogyóknak!Köszi a telefonszámot!
25. liszka (válaszként erre: 23. - Damone)
2007. jún. 30. 21:36

Sziasztok! Örülök, hogy leírtátok a tapasztalataitokat! Ezek után biztosan nem rendelek.

Én a * diátát csinálom és nálam is működik. Nem hittem, hogy létezik olyan készítmény, mely nálam beválik. Nézzetek utána, szerintem érthetően leírtak mindent. Ami nagyon fontos, tényleg nem vagyok éhes és ez nem a benne való hitem miatt van. Eddig ilyen még nem volt. Nem bántam meg, hogy belevágtam!

Remélem, nektek is sikerül!

24. MiluD (válaszként erre: 23. - Damone)
2007. jún. 28. 20:55
Szia! A telefonszámuk: 1-999-4718
23. damone
2007. jún. 22. 10:16
Valaki elküldené nekem a cég telefonszámát szeretnék rákérdezni,hogy mikor küldik vissza a pénzemet.(mérgemben kidobtam az összes szórólapot)Előre is köszi
22. damone
2007. jún. 22. 10:07
Sziasztok!Én is rendeltem az undorító ízű tablettából.Mondanom sem kell egy dekát sem fogytam tőle.Kb. egy hónapja visszaküldtem a számlát de a pénzem a mai napig nem kaptam vissza.Viszont nap mint nap kapom a külömböző csodaszeres szórólapokat a cégtől.Tanultam a saját káromon,azért írok hogy másnak ne kelljen a sajátján mikor itt az enyém.
2007. jún. 15. 23:20
nah szerintem az a leggázabb, hogy az újságok(pl: Kiskegyed...) szemrebbenés nélkül berakják ezeket a cikkeket és szegény, szerencsétlen olvasók észnélkül telefonálnak és rendelgetnek...ha van felesleges kidobnivaló pénzed tedd meg, de abból már vehetnél egy úszóbérletet, vagy kondibérletet :) esetleg egy narancsbőr eltávolító krémet :D
20. zöldfülű (válaszként erre: 19. - F7040a3a1e)
2007. jún. 4. 17:25

Ne!!!

Nézz utána a neten a gyártónak, az orvosnak, az ilyen-olyan labornak, minden egyes névnek, amire hivatkoznak. Szerintem nem fogsz találni semmit!

Sajna fogyni csak úgy lehet, ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit felhasználsz. De remek segítségek vannak, hogy legalább ne legyél éhes (inkább a turmixokra, rostokra gondolok, nem az illegális, agykárosító tablettákra)

2007. jún. 4. 16:49

Hali

Halott már valaki a Algae Bio Slimmerről?

Én ma kaptam egy levelet amiben erről írnak. Elég drága és elvileg hatásos.

Volt egy nő aki 73 kgról 3 hét alatt lefogyott 53ra.

Nem toom higgyek e benne nektek mi a véleményetek?

2007. máj. 3. 10:49

Most kaptam kézhez, és sajna én is csak a vásárlás után néztem meg az internetet. Az íze tényleg katasztrófa. azért elrágcsálom, hátha...

Remélemem a pénzt visszafizetik. 20 nap múlva jelentkezem.

17. melinda72 (válaszként erre: 14. - Melike2192)
2007. ápr. 30. 14:35

Szia!

Miután én is megrendeltem, gondoltam utánanézek, említi-e valamilyen fórum ezt a terméket. Hát itt vagyok! Megettem az elsőt...és lassan ahogy olvasom küldhetem vissza a számlát. Visszakaptad a pénzed? Gusztustalan íze van egyébként! Mondjuk ha használna, nem érdekelne. Bár az is lehet hogy, elfelejtették hozzátenni, hogy 20 napig semmi mást nem ehetsz csak a tablettát! : ))) Akkor tuti a - 12 kg!!!

2007. ápr. 11. 08:17
Lehetséges volna, hogy olyan is jelentkezzen akinek használt az Equiba? Válaszoljon valaki! Rajtam még nem segített, de remélem csak azért mert az én szervezetem később reagál rá.
2007. márc. 15. 16:31
rengeteg táplálékkiegészítőről olvastam.melyik hatásos aki kiprobált valamilyet?
2007. márc. 9. 19:11
Sajnos még hiszek a tündérmesékben. Már évek óta nem hittem ezeknek a szereknek, most nem tudom mit reméltem az Equibától. Pedig heti háromszor edzek is normál étkezés mellett. Nulla gramm ment le rólam a 4 óriástabletta után, nemhogy 12 kg. Gyerekek be ne dőljetek! Most küldöm vissza, remélem a garancia él és működik.
13. princi
2007. febr. 21. 13:22

Még jó hogy itt elolvashattam mások véleményét, mert annyira fel vagyok háborodva ezekkel a termékekkel kapcsolatban.

Hogy lehet az, hogy a Versenyhivatal nem bünteti meg őket.

Fitneszgurunkat megvágták, akkor ezekre a hirdetésekre mennyit kellene kiróni??

Szerintem sokan vannak akik ezt a dumát beveszik, mert sok reménytelen ember él itt, akik rengeteg dolgot kipróbáltak...és semmi.

Én túl vagyok az összes drogériákban kapható "csodaszeren", és bátran állíthatom, hogy egyik sem ér semmit.Rendeltem már ettől a cégtől is. Azt a csodát, amiről azt írják egy tabletta naponta és fél kiló mínusz...KAMU!!! 2 hét alatt egy dekát sem fogytam, pedíg még másképp is ettem(semmi liszt, cukor..)és szerintem még örülhetek ha nem mérgeztek meg.

2007. febr. 14. 10:40
Régóta keringő átverésről van szó, amely a világban már annyira ismert, hogy a gyártó már átkeresztelte a termékét Trimbia névre illetve a "tudományos hátteret" adó intézményt Trimbia Intézetre. Az intézet állítólag az angliai Bedfordban van, ám a cégjegyzék szerint ott soha nem volt ilyen nevű bejegyzett szervezet.
11. Anyec
2007. jan. 14. 15:20

Sziasztok!


A TV-újságban találtam egy reklámot erről a tablettáról. 5 naponként kell szedni összesen 4 db-ot, mellette meg lehet normálisan enni. Eltünteti a zsírpárnákat és nem engedi visszajönni.

Elsősorban tapasztalatokra vagyok kiváncsi!


köszi: Anyec

10. Venes
2007. jan. 5. 07:50

Köszönöm, hogy ez a topic él, nagymamám ugyanis bele akart vágni, s ugyebár egy nyugdíjasnak nem sok pénze van, de szegény nagyon elkeseredett. Sajnos már vészesen elhízott, de beteg is. Családja sem volt vékony, de is a 9 hasműtétje utána, meg még nem tudom milyei utána persze, hogy nagyon sokat nyom és szeretne még több évig élni, egészségesen, könnyebben.

Mint a nagyik többsége, disznó húst evett, jó sok zsírral főzött. Most már hozatják a kaját, de így sem sokat változott a helyzet.

De mindenesetre örülök neki, hogy vannak olyanok akik révén tudom majd neki mondani, hogy nem használ és ne költse erre a kevéske nyugdíját.

Köszönöm!

9. Hoxa
2007. jan. 4. 22:32
Én csak külföldi lapokon olvastam, hogy kamu.
2007. jan. 4. 22:30

szeretném kérdezni, hogy valaki szedte már ezt a tablettát, és mi a véleménye. Annyi szép csodát írnak róla ha már a fele igaz akkor nem lennének duci emberek.

Várom észrevételeiteket.

2007. jan. 4. 10:58
Egyetlen pozitívumot tudok írni ezzel a céggel kapcsolatban: valóban visszaffizetik a termék árát! Nem hittem volna, de tényleg. Több csodabogyójukat is kipróbáltam, eredmény semmi. (Zactival, Absolute, meg még egy, aminek most nem jut eszembe a neve.) A bontatlan dobozokat visszaküldtem, és 1 hónapon belül itt volt az elfogyasztott termékek ára is, így csak a postaköltséget buktam. Amit leírtak, az alapján észszerűnek tűnt, hogy működjön. A gyors fogyástól pedig nem féltem, mert eleve lassú az anyagcserém. Csak - sajnos - lassan se ment...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook