Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen kézműves terméket érdemes készíteni, ha eladásra szeretnék dolgozni? fórum

Milyen kézműves terméket érdemes készíteni, ha eladásra szeretnék dolgozni? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 21. 14:09

Én ékszereket és amik nem kellenek már de más lehet felhasználná azokat árulom és veszik is valamilyen szinten. :)


[link]

[link]


Mindkettőn vannak cuccaim és illetve facebookon az albumomban megnézhetted még ott is vannak cuccaim Ha bármi érdekel írj :))


[link]

2009. szept. 26. 20:57

Sziasztok !!

Hamarosan megnyitjuk boltunkat a 17-dik kerületben ahol többek között kézműves ékszereket ,ajándéktárgyakat stb is szívesen árulnánk bizományban!Ha valakit érdekel itt jelezze!

Köszönöm.

2009. máj. 28. 10:16

A cím lemaradt :


[link]

2. 3f2a24452a (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2009. máj. 28. 10:16

szia!


mi otthon bögréket, kancsókat és edényeket, néha néha szobrokat készítünk kerámiákból.

A nemzeti motívumok egy kicsit jobban mennek mint bármelyik másik termék. Talán ennek még van piaca.


Érdemes figyelni hol vannak piacok, nagyon lovas találkozok vagy hagyomány őrző találkozók, ott általában ingyen lehet árulni.


Itt találsz bővebb infot a termékeinkről, bár ez a készlet már elég régi csak lassan halad itt minden :)


Sok sikert

2009. máj. 28. 10:06

Sziasztok


Megint eszembe jutott valami.Mi egy picike somogy megyei falucskában lakunk,családunkban sajnos mindenki munkanélküi,vagy nyugdíjas.Én 14 éve le vagyok százalékolva,mivel sajnos nyitott gerinccel születtem.Mivel sajnos szakképesítésem nincs,én sem találok munkát már nagyon rég óta,most arra gondoltam,hogy valamilyen kézműves terméket szívesen készítenék,amivel lehetne egy kis pénzt keresni,de sajnos nem tudom,hogy mi az aminek aránylag jó piaca van még ma is.Nagyon Szépen Kérlek Benneteket,hogy segítsetek,ha van valami jó ötletetek,nagyon fontos lenne.Nagyon Szépen Köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook