Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segitenétek? Hogy fogyjak le 12 kg-t? fórum

Segitenétek? Hogy fogyjak le 12 kg-t? (beszélgetős fórum)


1 2
36. Awela (válaszként erre: 35. - Babucika007)
2009. máj. 28. 15:54
Igen.:) Olyan az íze, mint a kétszersülteknek. Felvágottal szerintem kifejezetten finom.
2009. máj. 28. 14:43

ja és te a tescoba vetted ugye Crispy rye bread nevü kenyeret és a ropi sornál kell keresni

egyébként milyen ize van?

2009. máj. 28. 14:42

na jó kibirok ilyeneket

én

de hát

ugy h csak zöldség gyümi ugy nem

na akkor veszek majd én is ilyen ropogos barna kenyeret

és tényleg

70 kcal 2 szelet?

33. Awela (válaszként erre: 31. - Babucika007)
2009. máj. 28. 13:27
Délelőtt szoktam, az a reggelim általában, de csak 70 kcal két szelet. Általában felvágottal, csirkemellsonkával, az a kedvencem, de ha van otthon saláta, uborka vagy más zöldség, azt is teszek rá. Vagy sajtot, napi egyszer kibírok egy szeletet.
2009. máj. 28. 11:46
Szerintem eheted sovány felvágottal, pl. gépsonka, csirkemell sonka, vagy sovány sajttal, paprika, paradicsom, uborka, 1.5 %-os tej...
2009. máj. 28. 11:22
js éa mivel szoktad enni a kenyeret?gondolom csak délelött!
2009. máj. 28. 11:21
oké köszi majd megnézem!
29. Awela (válaszként erre: 27. - Fef600b7b6)
2009. máj. 28. 11:11
Én is így tanultam.:)
28. Awela (válaszként erre: 22. - Babucika007)
2009. máj. 28. 11:11
Crispy rye bread van ráírva, barna csomagolású, de van más márka is, ugyanannyiért. A ropiknál keresd.:) Bár láttam már kisebb boltokban a kenyereknél is.
27. fef600b7b6 (válaszként erre: 26. - Awela)
2009. máj. 28. 11:09
Én is kb. ezen a szinten mozgo, magamnak, barátoknak, családnak. 13 éves korom óta gitározom, magamtól tanultam. Illetve 1-2 alkalommal megmutatott 1-2 akkordot egy lány:)
26. Awela (válaszként erre: 25. - Fef600b7b6)
2009. máj. 28. 11:06
Az jó.:) Én még csak pár éve, nem megy profin, de magamnak és a barátaimnak a bulikon így is megfelel. Megadja a hangulatot.
25. fef600b7b6 (válaszként erre: 20. - Awela)
2009. máj. 28. 11:03
Láttam a képeidet, én is gitározom:)
24. fef600b7b6 (válaszként erre: 22. - Babucika007)
2009. máj. 28. 11:03
De miért nevetnek ki? Nem értem...
2009. máj. 28. 11:02

Én sem vettem marha drága kajákat. Sem olivaolajat sem luxus étrendem sem volt. A lényeg, hogy sokkal kevesebbet egyél akár abbol a kajábol amit eddig is ettél. Az nem hozzáállás amit irtál, hogy diéta után ugyis fogsz édességet enni. Ez rossz hozzáállás. Te nem is magadért akarsz lefogyni! De lehet, hogy tévedek.

Bioboltokban nézz szét, kérj ott tanácsot, hidd el nem fognak pofán vágni. Olvasgass magazinokban, annyi diétás magazin van és max 500,- kerül. tehát nem drága havonta ennyit áldozni egy egy ujságra. Ezekben nagyon sok jótanács és recept is van. Persze nem kell szigoruan azokat a recepteket követni, de sok tippet kapsz kaja téren. Teljes kiőrlésű lisztet még a Tescoban is lehet venni. Kicsit körül kell nézni, kutatkodni és amikor beszerzel pár cuccot, nekivághatsz. Zabpehely, hajdina, köles, barna rizs nincsenek egetrengető áron. Ezeket is 500,- ig simán meglehet venni és sokáig elég hiszen nem kell habzsi dőzsizni még ezekből sem :)

Grillezett hús: sima csirkemell, veszel egy serpenyőt amelynek rácsos az alja, ilyen kiemelkedő bordák vannak az alján (bár ez 5.000,- körül van). Ebbe nagyon finomat lehet késziteni és semmi zsiradék ne kell alá mert nem fog odaégni. De ha nem veszel ilyen serpenyőt akkor a sütőben tepsiben sütőpapiron is megsütheted a husokat persze itt is sziradék nélkül.

Hidd el sok változat van csak időt kell rá szánni, hogy felfedezd.

A 2 hó alatt -12 kiló kicsit komoly munkát igényel, megvalósítható DE: tornáznod kell szinte minden nap fél vagy 1 órát, hogy a bőröd ne viselje meg. Sok folyadék, napi 2 liter mert ez is segiti a bőrödet. Én február eleje óta fogytam 80 kgról 65re és abszolut nem sinylette meg a bőröm hiszen sokat tornáztam, sulyzoztam. Sehol sem nyult meg és az arcom sem lett ráncos. Persze ez nem mindenkinél működik igy.

Mekiben felejtsd el a kajákat ha ott fogsz melozni. TILTOLISTÁS KAJÁK VANNAK OTT. Saláta jonak tűnik, de a kenyérdarabokkal és öntettel megspékelve már kaloriabombának számit.

Vezess egy füzetbe kajanaplót, vagyis naponta mikor mit és mennyit ettél és persze mennyi kaloria volt a kajában. A napi 1.000 kaloriát tartanod kell hogy fogyj. Manapság ez is könnyű hiszen a csomagolásokon felvannak tüntetve az adatok 100 g ra osztva, azt hiszem.

Nem kell elhagynod teljes mártákben a szénhidrátokat de lényegesen le kell csökkentened a fogyasztásukat. Ha teheted akkor inkább déellőtt fogyassz ilyet (pizza, tészta stb stb) Ezek nagyon megemelik az inzulinszintet és ha sokat eszel ezekből akkor egy idő után még éhesebb leszel és falási roham jön rád. Este 6 után már ne egyél, probáld meg legalábbis :) ha nagyon nem birod akkor egy almát vagy valami könnyűt.

Ha eléred a kivánt sulyt akkor sem muszály visszatérned a csokikhoz és szénhidrátokhoz mert nagy az esélye hogy visszahizod amit leadtál, hiszen a szervezeted ujra kivánni fogja az édességet. Le kell tenni a csokicskákat ugy ahogy a cigit. Egyik naprol a másikra.

Ha te elhatároztad, hogy fogyni akarsz akkor a tested megérdemli, hogy a káros ételekről lemondj. Fogyassz inkább hetente egyszer - kétszer 1 kocka 70%os étcsokit. Még egészséges is.


Sok sikert!

2009. máj. 28. 11:02

kereszt szüleim nevetkenk ki

a párom nem ö támogat ugy pár dologban és nem mondja h nem csak annyit mond h neki igy is jó vagyok!akkor pontosan mi is annak a kenyérnek a neve?

21. fef600b7b6 (válaszként erre: 20. - Awela)
2009. máj. 28. 11:02
A férjem szerencsére lusta amit a tornát illeti, így nem szedi el előlem a taposómat:)
20. Awela (válaszként erre: 19. - Fef600b7b6)
2009. máj. 28. 11:00
Én egyedül tornázok, mert a bátyám imádja a taposógépemet, azzal szórakozik, hogy ő is tapos pár percig, majd mutogatja, milyen feszes lett a feneke.:)
19. fef600b7b6 (válaszként erre: 13. - Babucika007)
2009. máj. 28. 10:58

Én nem tudom felfogni, hogy akikkel együtt élsz miért nevetnek ki torna közben????


Én akkor is tornázok amikor a férjem pl. velem egy szobában van. Eszembe se jutna szégyenli magam miatta, ő meg soha nem röhögne ki...

18. Awela (válaszként erre: 17. - Babucika007)
2009. máj. 28. 10:57
Én is szoktam natúr joghurtot enni, bár inkább salival. Reggelire meg a ropogós rozskenyeret, ebédre ami van. Én is csak így tudom megoldani a fogyókúrát, nem jut márkásabb cuccokra.:) Tescoban van ez a fajta kenyér, én is ott veszem.
2009. máj. 28. 10:54

oké köszi

majd megnézem a tescoba

mert itt van kb 4 kis bolt de egyikbe sincs!

annyi fajta rozs kenyér van annyi nevük van és nem tudom h melyket vegyem meg!

persze majd elmegyek a pluszba és veszek fejes salátát és jughurtot

pl tegnap vacsira natir joghurtot ettem és tettem bele eprte és olyan volt mint a gyümölcs joghurt

gondolkozom norbi updaten az életmod váltás lehet enni mindent csak a megadott idöben

ha 4-5 hónap alatt megy le az sem baj!

16. Awela
2009. máj. 28. 10:48
Ja és kapható a nagyobb boltokban ropogós rozskenyér névre hallgató táplálék, sokkal kevesebb a kalóriaértéke, mint a kenyérnek, és 200 körül van árban. Elég sok van benne és laktató.
15. Awela (válaszként erre: 14. - Babucika007)
2009. máj. 28. 10:47
Én se vagyok pénzes, mindent be kell osztani, de azért napi egyszer egy saláta belefér, 150 forint körül van egy fej, az meg nem egy napi adag. Plusz kígyóubi, stb. Ha csak vacsira könnyebb kajákat eszel, máris eredményes. Ha kinevetnek a torna miatt, menj ki a szabadba csinálni valamit. Az nem kerül pénzbe, csak időbe.
2009. máj. 28. 10:40

ja és azt nem irjátok

h akinek nincs arra pénze h laza salátákat készotsen vagy oliva olaj meg stb honnan vegye meg?elég fiatal vok nem dolgozok még majd elvileg most fogok a McDonald's-ba de mondjuk ott nem lehet annyi sokat enni a kajákbol

na mind1 a lényeg h nem tudom mind ezt magamnak megvenni 3-4 hónapon keresztül!

2009. máj. 28. 10:37

jó értem és köszi a válaszokat!

1.nem tudok ithol tornázni mert ha leállok rékára tornázni kinevetnek ki gunyolnak!

2.honnan vegyek vagy hogyan csináljak grillezett húst?


de ha elhagyom még a kruplit meg a riszt semmi szénhidrát egyáltalán semmi

akkor egyszer csak ugy is falási rohamok jönnek rám és persz be is potolom az összeset!

nem lehet ezt igy csinálni h elhagyok mindent csak zöldség meg gyümölcs!reggel délben este?normális fött kaját muszály enni!

3.fogalmam sincs arrol hol kell rozs lisztet venni hol lehet wasa kenyeret enni!stb...ez a baj h nem tuom h mit és hogyan kéne ennem de ez igy h semmi szénhidrát?semmi értelme nincs mert ha lefogyok akkor ugy is enni fogok csokit ilyesmit

jaj fogalmam sincs mit kéne csinálni pedig annyit gondolkoztam már!

12. csutkababa (válaszként erre: 11. - Ti-mici)
2009. máj. 28. 09:25

a q10-rol eddig ugy tudtam a szivre jo, ezt most hallom eloszor, hoyg barmit csokkent, de jo tudni.

en szedtem mar q10-et, de ilyet nem vettem eszre amit irtal.

2009. máj. 28. 09:07
ha kivanos vagy akkor az tenyleg rossz, de ezert ajanlottam a cla, q10 es tabblikat, mert csokkentik az etvagyat es az edeseget meg ilyeneket sem kivanod :)
10. Nívea
2009. máj. 28. 09:01

Szerintem ne vonj meg magadtól semmit. Ha nem eszel édességet, cukrot, krumplit, stb..., akkor előbb-utóbb megkívánod, és ott jönnek a falási rohamok. Én legalábbis így voltam vele. Amit leadtam, az vissza is jött rám duplázva. :(A 90 napos diétát végigcsináltam, azzal sikerült 15 kilót leadni, azóta nem jött vissza egy kiló sem. De a páromnak minden visszajött(együtt csináltuk).

Ami nekem igazán bejött az az, hogy ducitréning 1 minden másnap, és ezen kívül ebéd után már nem ettem csak gyümölcsöt. Ha nagyon nem jött össze az ebéd, akkor igyekeztem még 4-5 óra előtt elintézni. Ha pedig ez sem sikerült, akkor húst ettem salátával, vagy csak üresbe salátát. Nekem ez vált be.

És nem sanyargattam magam, ha megkívántam a gumicukrot. Vettem reggel a boltban, egész délelőtt azt rágcsáltam :)

Már csak 4-5 kg feleslegem van, ha lesz időm és energiám, akkor leadom egy kis mozgással. És persze érik a gyümölcs, zöldség, salátaszezon jön. Lehet jó salikat csinálni. :D

Akármit választasz, sok sikert hozzá!

2009. máj. 28. 08:54

Én is az elétmódváltásra szavazok. Apró trükkökkel is jól lehet fogyni, pl. vacsinál odafigyelsz, mit eszel, csak kevesebb kalóriás élelmiszereket. Naponta többször eszel keveset, azzal gyorsul az anyagcseréd. Mozgásnak jók a DVD-k, olyan választék van, hogy jaj.:) De én szoktam a változatosság kevdéért futni is vagy ha ahhoz nincs erőm, gyaloglok. Gyors ütemben, elég sokat is bírok így. Nekem főleg az elején volt hasznos, mikor még a súlyom miatt nem bírtam a futást.

Szerintem 3-4 hónap alatt így lemegy, ha kicsit több, szerintem az se baj. Ha lassabban adod le, a bőröd nem fog lógni utána.

2009. máj. 28. 08:49

sok sikert es persze megtobb kitartast!

es ne varj csodara egybol!!!

mert az a sok kilo nem a tegnap jott fel hogy holnapra mar el is muljon!

adj idot magadnak es a testednek hogy szepen fokozatosan, biztosan es veglegesen eltunjon a felesleg...es ez lehet nem 1-2 honap lesz!!!

de ez ne batoritson el, inkabb a hosszutavu celt nezd!!! mert ha rovidtavon es gyorsan fogysz, az ugyanolyan gyorsan vissza is jon, de nem ez a cel, hanem az h leadd es soha nem jojjon vissza :)

7. ti-mici (válaszként erre: 1. - Babucika007)
2009. máj. 28. 08:46

Szia

haaat nem semmi munka lesz!! eloszor is nagyon akarnod kell hogy kitarto is legy!!! aztan az etkezes, ami ott kezdodik hogy kevesebbet egyszel, nincs semmi cukros, semmi lisztes, semmi teszta, semmi krumpli rizs, semmi szenhidrat!!! csak zoldseg es gyumolcsbol, de abbol se mind1 melyik, nezz utana neten melyik gyumolcsnek nagy a cukor tartalma es azt teljesen felejsd el! Aztan semmi olajban sult, zsiros, panirozott, nehez kaja, zsirszegeny tejtermkeket is fogyassz! semmi alkohol, agyon sozott agyon fuszerezett kaja! laza salatak pici olivaolajjal, ecettel, vagy zsirszegeny joghurt ontettel, kis citromlevel, grillezet sovany husok, hal, neha tojas, es zoldsegek es gyumolcsok (de a keves cukortartlmuak) ja es persze sok viz!!! ajanlom a norbi update programot, mar sokszor neki alltam es nagyon hatasos! vagy beres alexandra oldalan van egy 21 napos dieta, megprobalhatod azt is...

es persze!!! kemeny zsiregeto program! ide szinten reka, alexandra es biro icat ajanlom, heti 6x, mert egy nap piheno kell az izmoknak hogy szepen egesseg a zsirt!

ezeket meg kiegeszitheted talan egy kis fogyi tablettaval, amiben CLA es Q10 van, abs nem karos!!! es segit csokkenteni az etvagyat es a bor a q10tol feszes es szep marad...

remelm tudtam segiteni :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook