Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Seprűvénák, hajszálerek fórum

Seprűvénák, hajszálerek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
12. makrai.lilla (válaszként erre: 9. - Dakri)
2009. máj. 30. 22:09

asszem vitál,de ugyanaz szinte.

nem olcso sajna

11. daroki (válaszként erre: 10. - Dakri)
2009. máj. 30. 21:59

Én úgy vagyok ezzel,hogy elmegyek a dokihoz és megkérem,hogy amit csak tud tüntessen el rólam.De jó ötlet ez az érvédő vitamin(márha van ilyen)vagy akár a gyógyszer is.Habár nekem tényleg a terhességek alatt jöttek ki a visszerek,hajszálerek,stb...a második terhességem után megműtettem magam,tök szépek lettek a lábaim,bár akkor még csak visszereim voltak,aztán jött a harmadik terhességem és a lábaim katasztrófák lettek,még a nődokim is megjegyezte,hogy nem is látott még ilyen randa visszereket kismamán:(De a műtét után szépek maradtak a lábaim,nem jöttek ki újabb nyavalyák rajtam,egyértelműen a terhesség miatt lettek randák a lábaim:(

Ezt a lóbalzsamot én is néztem...csak nem hiszek ezekben a krémekben:(

10. dakri (válaszként erre: 5. - Daroki)
2009. máj. 30. 21:55
Én is úgy gondoltam, hogy elmegyek egy érsebészhez, nézze meg a lábam, ha nem is tud vele semmit sem csinálni, legalább javasoljon valami érvédő vitamint, gyógyszert, vagy kenőcsöt. És nekem ami még gáz, hátul a combomon és a fenekem alján is vannak, elől a combomon pedig alig.
9. dakri (válaszként erre: 4. - Makrai.lilla)
2009. máj. 30. 21:52
Megnéztem ezt a lóbalzsamot, két gyártótól találtam. Lehet, hogy mindegy, de azért kérdezném, hogy neked melyik gyártótól van. Az egyik Aktimed a másik Vitál.
2009. máj. 30. 21:52
nekem nincs is rá pénzem sajna-
7. daroki (válaszként erre: 6. - Makrai.lilla)
2009. máj. 30. 21:50
Igen,sajnos ez így van.Van már lézeres kezelés is,de nekem nyíltan megmondta a doki,hogy nem csinálja meg,mert csak pénzkidobás lenne:(
2009. máj. 30. 21:36

én 25 vagyok, nemis szültem,elöre félek..ja és volt már injekciózva,szart sem ér vagyis ér de nem sokáig...

visszajöttek.

5. daroki (válaszként erre: 1. - Dakri)
2009. máj. 30. 21:26

Szia!


Nem vagy egyedül ezzel a problémáddal,csak most találtam meg ezt a fórumot.

Én sem hordok rövid cuccokat,mert az én lábaim is nagyon gázul néznek ki.Én nyár végén fogok felkeresni egy érsebészt,megmutatom neki a lábaimat.Valószínűleg műteni kell,de a vastag visszereket fogják megműteni.Ráfogok kérdezni a seprűvénákra,hajszálerekre is,bár anno amikor műtöttek,akkor azt mondta az érsebész,hogy azokkal nem fognak tudni kezdeni semmit,költhetek rá vagyonokat,akkor is visszajönnek ha nem ugyanott akkor máshol a lábaimon:(Nekem is a jobb bokámon van rengetek ilyen,meg a jobb lábamon elől elég sok.Tök olyan mintha összerúgdosták volna a lábaimat,a sok lilás-kékes erektől:(

Nekem a terhességeimtől lettek ilyenek a lábaim,meg végülis a génjeimben is benne van:(

2009. máj. 30. 21:16
szia!! lehet hülyén hangzik de a Lóbalzsam nevezetü krém rá...én nekem van otthon,.tökre elhalványul, ezt nekem is vki mondta,de sajna el nem mulik.a seprü véna mindig egy Fö ér (mint a fának a gyökere)böl ered.ugy ágazik szét.ha azt az eret el tudnád injekcióztatni akkor megszünne a seprü is.nekem is van és jó lenne de nyárn már nem fogok injekcióztatni.
2009. máj. 30. 20:54

Sziasztok!

Úgy látom ez egy egyszemélyes fórum lesz. De nekem tényleg nagy problémát okoznak a lábamon egyre jobban terjedő seprűvénák. Szeretném ha írnátok tapasztalatokat, vagy hogy ilyen problémával érdemes-e orvoshoz fordúlni, vagy nem tudnak rajta segíteni.

Megköszönném a válaszokat.

2009. máj. 29. 21:12

Sziasztok!!!

Akkor csak én vagyok Mo-n egyedűl ezzel a problémával! Hé, lányok, asszonyok!

2009. máj. 28. 08:22
Gondolom nem én vagyok egyedűl a problémával, hogy 37 évesen nem hordok sem szoknyát sem rövid nadrágot, a lábszáramon, bokámon látható erecskék miatt. Ha valami tanácsotok van, és tapasztalatok írjátok meg, mivel lehetne legalább egy kicsit segíteni ezen az állapoton.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook