Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Seprűvénák, hajszálerek fórum

Seprűvénák, hajszálerek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
42. daroki (válaszként erre: 38. - Dakri)
2009. máj. 31. 10:50
A fáslizás jó lehet,nekem anno mondta az érsebészem,hogyha tudom,hogy nehezebb napjaim lesznek,akkor tegyem fel már reggel,ahogy kikeltem az ágyból és legyen rajtam egésznap.Nálam ezzel csak annyi a gond,hogy reggel úgy indítok,hogy be a zuhany alá:)
41. daroki (válaszként erre: 36. - Makrai.lilla)
2009. máj. 31. 10:48
Adok egy esélyt ezeknek a krémeknek,úgyis őszre tervezném a műtétet,addig meg hátha használna vmit a kence.
40. daroki (válaszként erre: 33. - Pumukli75)
2009. máj. 31. 10:48
Az álló munkától tuti kijöhetett,a megerőltetés sem a legjobb neki,na a terhesség meg pláne ki tudja hozni sajna:(
39. daroki (válaszként erre: 32. - Dakri)
2009. máj. 31. 10:47
Érdekes,hogy az én környezetemben sincs a csajoknak,nőknek a lábán ilyen probléma,úgy érzem csak nekem vannak ilyen gondjaim a világon,pedig nem így van.Már egy térd gatyát sem veszek fel ezek miatt a gondaim miatt:(Pedig mindenhol azt hallom,olvasom,hogy mennyi nőnek van.
38. dakri
2009. máj. 31. 10:25
Ma egész napomat a lakás takarítására fordítom, tehát nem mozdulok ki. Reggel bekentem a lábam lioton géllel, és befásliztam mind a kettőt. Tudom, hogy nem megoldás, de hátha ér valamit.
37. makrai.lilla (válaszként erre: 20. - Pumukli75)
2009. máj. 31. 09:38

cskis érsebész.itt nálunk van egy háziorvos akinek megvan a papirja róla hogy csinálhat de nem csináltaztnám vele és ti sem !!!csakis gyakorlott orvossal,mert azért ez sem egy veszélytelen beavatkozás !!!!!!a lényege az hogy Ö amit belefecskendez azzal begyullasztja a vénákat direkt,hogy összetapadjanak és fokozatosan felszivódik.elsö 2 stb nap kegyetlenül fog fájni,mint akinek leszakad a lába.

fáslizni kell és kb 2 hét mire szebb lesz.fokozatosan szivódik fel,de ugy fogsz kinézni mint akit agyonvertek.kék zöld lile lesz a lábad :)))))))

36. makrai.lilla (válaszként erre: 19. - Dakri)
2009. máj. 31. 09:36
a preludin pedid jó a vastagokra,a lóbalzsam max a seprüre.
35. makrai.lilla (válaszként erre: 24. - Dakri)
2009. máj. 31. 09:35
én kitalálta azt erre az esetre mert azért tuti h nem fogok nem elmenni stranra ez miatt,hogy kendö a derekon....és vmit takar, ez a selyem akármi.ott a viz elött ledobod gyorsan:)
34. makrai.lilla (válaszként erre: 30. - Pumukli75)
2009. máj. 31. 09:33
meleg vizbe sajna nem szabad.
2009. máj. 30. 23:03
Én is szoktam figyelni..egyébként nem tudom lehet az álló munkától jött ki h esetleg megeröltettem aztán a terhesség..de legalább nem fáj(egyenlőre)
32. dakri
2009. máj. 30. 23:01
Mióta vannak a seprűvénáim minden nő lábát betegesen bámulom. Hát tuti, hogy mindegyiké olyan mint a babáké, pedig a kb. annyi idősekét nézem mint én. Ja és múltkor az egyik ügyfelem aki szerintem 50 felett van, kis ruciban volt otthon, hát majdnem beszartam mikor ránéztem a lábára, olyan volt mint a húszéveseké. És az a legborzasztóbb, hogy a lábaim szépek, talán ezeket szerettem magamon a legjobban, aztán annyi nekik.
31. daroki (válaszként erre: 30. - Pumukli75)
2009. máj. 30. 22:48
Igen,én már kezdem magam leszoktatni erről,mert nagyon ártunk vele:(Szoktam még csinálni hideg-meleg zuhanyt is,ez mindig segít,mert frissnek érzem tőle a lábaimat.Sokat felpolcolom,most kipróbálom azt a krémet amit lentebb ajánlottak,de egy érsebészhez mindenképpen elmegyek majd.
2009. máj. 30. 22:45
imádok forró vizbe fürödni..na akkor aztán nagyon kijön..jó kitágulnak az erek iszonyat hogy néz ki:)
29. pumukli75 (válaszként erre: 28. - Daroki)
2009. máj. 30. 22:42
Én azért fel veszem a fürdőruhát.. elég seprűs a lábam és szivesen eltüntetném de ha nem lehet akkor ilyen marad..
28. daroki (válaszként erre: 24. - Dakri)
2009. máj. 30. 22:40
Na engem sokan lehurrognak,hogy jaj de hülye vagyok,mit foglalkozom azzal a pár kis lilás folttal,senki nem azt fogja nézni,menjek ki a strandra és nézzek körül,hogy mennyi ember lábán ott a visszér és simán kimennek a strandra,stb...de engem ez nem nyugtat meg és igenis zavar,hogy itt vannak a lábaimon ezek a nyavalyák,én nem szeretem bámulni őket,nem még kiteszem majd közszemlére:D
27. pumukli75 (válaszként erre: 26. - Daroki)
2009. máj. 30. 22:39
köszi szépen:)
26. daroki (válaszként erre: 23. - Pumukli75)
2009. máj. 30. 22:37
Muszáj gratulálnom a két szépségedhez:)
25. daroki (válaszként erre: 22. - Dakri)
2009. máj. 30. 22:35

Lilla írta lentebb,hogy ő műr injekcióztatta és visszajöttek neki:(A volt fodrászom is többször volt injekcióztatni,de mindig visszajöttek neki,aztán abba is hagyta a fodrászkodást emiatt.

Nagyon jó lenne már,ha végre kitalálnák vmi végleges megoldást,mert tényleg sztem ezek az érproblémák is már népbetegségnek számítanak lassan:(

24. dakri
2009. máj. 30. 22:30
Eddig sem voltam én sem túlzottan fürdőruhás, de az biztos, hogy én nem húzok fel egy jó darabig fürdőruhát. Majd ha leszek 60, akkor már senkinek sem szép a lába.
2009. máj. 30. 22:28
Aha gondoltam:(Hát pénzem erre nincs..még az érsebészetre is elég problémás bejutni(időpont 100év mulva)de az legalább ingyenes
22. dakri (válaszként erre: 21. - Daroki)
2009. máj. 30. 22:27
igen, és azt hallottam, és olvastam, hogy az injekciózzással eltűnnek és mellette a tiszta helyeken kijönnek újra. A barátnőm anyukája most injekcióztatja őket, kíváncsi leszek mi lesz az eredmény, és hogy visszajönnek-e.
21. daroki (válaszként erre: 20. - Pumukli75)
2009. máj. 30. 22:25
Magánkilinikákon leginkább.Nem kevés pénzekért sajnos:(
20. pumukli75 (válaszként erre: 17. - Makrai.lilla)
2009. máj. 30. 22:23
akkor ezt az inekciózást ki csinálja?kipróbálnám..
19. dakri (válaszként erre: 13. - Makrai.lilla)
2009. máj. 30. 22:23
Én használom a preludin forte-t éjszakára, nappalra pedig a lioton gélt, hát egyik sem ér nekem legalábbis sajnos sokat. De most ezt a lóbalzsamot kipróbálom, nincs mit veszítenem. Max megint pénzt :-)
18. dakri (válaszként erre: 16. - Pumukli75)
2009. máj. 30. 22:21
Nem tudom, de én elmegyek. Nézze meg a lábam, lehetséges, hogy ezek a seprűvénák egy betegség előjelei. Az szerintem nyilvánvaló, hogy az erekkel valami nincs rendben azért történik ez meg. Mondja meg az orvos, hogy ez esztétikai probléma-e vagy van valami gond az ereimmel.
2009. máj. 30. 22:21
igen de azt dfogja mondani csak hogy esztétikai hiba sajjna.nem érdekli öket.
2009. máj. 30. 22:19
seprűvénával is érsebészetre kell menni?
2009. máj. 30. 22:18
énsem vagyok szoknyás ,söt de azért szr érzés stranra menni,csakis térd alatti cuccokat hordok.
14. daroki (válaszként erre: 13. - Makrai.lilla)
2009. máj. 30. 22:13
Na akkor kipróbálom ezeket a krémeket,hátha nekem is segít vmicskét.Bár nekem fájni nem nagyon szokott a lábam,inkább csak mensi idején érzem,hogy vannak visszereim.Nagyobb gondom az,hogy esztétikailag randák:(Most olvasok vmi új kezelésről,elég jókat írnak róla,csak már nem dőlök be minden dolognak amit a neten olvasok:)
2009. máj. 30. 22:10
ha fáj a lábatok ,detralex vagy ami még jobb.venoruton forte, de ami nagyon jo krém még de az rendes visszerekre az a Preludin forte vagy mi.na az nagyon jo nekem sokat halvéányitott de nem tudtam mindig venni ha elfogyott sajna az sem olcso
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook