Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Seprűvénák, hajszálerek fórum

Seprűvénák, hajszálerek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
132. MSE88
2016. máj. 31. 16:24
Sziasztok! Valaki eltudná nekem küldeni privátban annak a hölgynek az elérhetőségét akit Krissza ajánlott a Nyugati pályaudvarnál? Írtam neki, de még nem kaptam meg. :( Nagyon köszönöm!
2016. máj. 29. 15:49
Írjatok privátban,és írok mindenkinek konkrét elérhetőséget is ha szeretnétek, de itt nem biztos, hogy látom az új hozzászólást. Ritkán járok erre. A privát üziről viszont kaptam email értesítést, ezért vagyok most itt. :)
2016. máj. 29. 15:22
Sziasztok! Már írtam mindenkinek aki írt privátban, nem is hittem, hogy ekkora lesz az érdeklődés. :) RBS-C Vasculáris lézeren voltam a Nyugati pályaudvar mellett.
129. Murci33
2016. máj. 26. 12:56
Kedves Kriszta! Kérlek nekem is írd meg a hely nevét, elérhetőségét. Már nagyon kétségbe voltam esve h egész nyáron hosszú nadrágban kell járnom mert a terhességem alatt rengeteg új seprűvéna jött ki a lábamon.
128. nanoka (válaszként erre: 124. - Krisssza)
2016. ápr. 9. 23:55
Kedves Krisssza! Légy szíves írd meg, hogy hol voltál lézeres kezelésen. Privátban is írhatod. Egy-két héten belül szeretnék menni kezelésre, de még nem tudom, hogy hová. Köszi
2016. ápr. 5. 21:08
szemem alatt..nem szép
126. Rawin (válaszként erre: 124. - Krisssza)
2016. ápr. 5. 21:02
Szia! Mi a lézeres gép neve/márkája? Köszi
125. Krisssza (válaszként erre: 124. - Krisssza)
2016. ápr. 5. 19:37
Ej, nem lehet szerkeszteni... dehogy öt! Négyszámjegyű volt az az összeg. Bocsi. :)
2016. ápr. 5. 19:33
Sziasztok. Csodálkozva nézem, hogy mi ez a pesszimizmus. Miattatok már majdnem elhittem, hogy semmi nem segít. :)) Én voltam lézeren elképesztően olcsó és nagyon gyors, nagyon jó. Igaz előtte két hónappal voltam máshol is ugyanazzal a géppel, de ott a kezelőhölgy nem volt annyira profi. Még jó, hogy nem vette el a kedvem. Találtam egy közelebbi helyet még annál is olcsóbban és az a hölgy nagyon érti a dolgát. Egy óra alatt,ötszámjegyű összegért mindkét lábon kezelte az összes eret. Utána kissé sebes, de ahogy gyógyul nem marad utána semmi csak a szép ér nélküli bőr. :) Biztosan jönnek majd még ki mert hajlamos vagyok rá, de ahogy látom, máris megyek oda és persze a megelőzés fontos, a torna a leginkább. Nem kell feladni. Már itt tart az orvostudomány. :)
123. Pompomm (válaszként erre: 116. - Ericska3)
2015. szept. 14. 07:57

Szia!


Te hol voltäl? Én mindenkinek javasolom a lézeres éreltàvolítàst, ugyanis ahol én voltam, ott az arcom és az orrom kezelték. Az arcomon gyönyörűen eltűnt, azòta sem látszik semmi, az orromon viszont nem segített annyit (azêrt halványodott). 3 kezelésből csak kettőn voltam, az is igaz, de mivel az orromnál nagyobb eredményt vàrtam, ezért gondolkodom másik hely felkeresésén, ugyanis mindenhol másmilyen gépeket használnak és ezek màs-màs eredmênyt hoznak. Szòval ne adjàtok fel! ;)

2015. júl. 30. 15:21
Sziasztok! Én 25 vagyok, és engem is érint a probléma....szerintem genetika, álló munka (vagyis inkább álldogáló), meg ilyenek. Annyira nem zavart eddig, de mintha egyre több lenne már a combomon is...krémre nem dobálom a pénzt, mert haszintalanok! Amikor futottam akkor halványodott, de töredelmesen bevallom hogy nem az én sportágam....Most a jégkockát vetem be, napi 2x átdörzsölöm a lábikóm. Egyenlőre csak annyi higy jó, frissítő érzés. Meg lattam valami jég spray, vagy hideg spray vagy valami ilyesmi...majd utána járok! Ha valakinek van valami praktikája a halványításra legalább, akkor írjon ide, mert szerintem rengeteg nó problémája!
121. Brigi0102 (válaszként erre: 120. - Nanoka)
2015. jún. 29. 11:50

Én ősszel tervezem, nekem nem olyan durva, de pl. nyáron , amíg nem barnulok le nem húzok rövidnacit. Borzalmasan zavar, főleg, h 27 vagyok. :(

Én ezeket néztem, őszig ráérek eldöntni. Nyáron felesleges megcsináltatni.....


[link]


[link]

120. nanoka
2015. jún. 10. 22:43

Sziasztok!

Több mint egy éve nem írt senki, pedig biztos, hogy nagyon sok embert érint a probléma. Ha van valakinek bármilyen tapasztalata, akár jó vagy rossz, megköszönném, ha megosztaná velem/velünk/. Én biztos, hogy valamilyen kezelést kipróbálok, de még csak informálódok. Tavalyelőtt kezelték már lézerrel, és nagyon szépen halványodott. Elmentem tavaly is, de semmit nem csinált. Nem értettem. Ha tud valaki valami megoldást, nagyon várom. Köszönöm.

119. IFIF34
2014. ápr. 6. 19:48
2012 óta (lásd. 116-os hozzászólás) van valakinek tapasztalata lézeres seprűvéna eltávolítással kapcsolatban. Fejlődött esetleg a technika?
2013. júl. 13. 23:27

Sziasztok!


Kipróbáltam seprűvénára a lóbalzsamot, 3 napja kenem vele napi háromszor és halványodik mondhatni alig látszik. Igazából az állástól jött ki és még nem volt annyira vészes, de a térdhajlatnál egyre durvábban kezdett látszódni, ezért próbáltam ki.

117. kori54 (válaszként erre: 116. - Ericska3)
2013. ápr. 6. 18:54
Szia! Bár rég írtad, de én köszönöm, mert épp készültem valami hasonló kezelésre. Engem nagyon zavar a térdhajlatban és nincs semmi, de semmi segítség rá, ami eltüntetné vagy akár halványítaná :(
2012. aug. 8. 10:45

Sziasztok!


Látom már nem annyira aktív a topic, de hátha valakinek még segítségül szolgál...

Seprűvénákkal kapcsolatban lézeres kezelésre egy Ft-ot is kár költenetek! Az ígéretes honlapoknak soha ne dőljetek be! Sajnos gyakorlatban nem működnek a a dolgok.

Én több kezelésen is részt vettem. A kezelt területen egy-egy nagyon rövid szakaszocska ugyan eltűnt, de körülötte meg kijött egy csomó új.

Nagyon nagy reményekkel indultam pedig.

Tanulópénz... :(

2012. jún. 19. 12:25
Én tegnap felhívtam egy bőrgyógyászati magán rendelőt és azt mondták h hajszálérkezelész csak szeptembertől csinálnak. Akkor szeretném kipróbálni az IPL kezelést, mivel a lábamon apró piros hajszálerek vannak. Valakinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata. Igaz olvasva a fórumot nem nagyon hajszálnak a kezelések. Nektek a hajszálereitek nagyon látszódnak. Én 21 éves vagyok és már több ébe megjelentek a lábamon ilyen hajszálerek. Most elkezdtem szedni feketeáfolya vitamint, ami érfalerősítő.
114. Banti (válaszként erre: 111. - Kisstoth)
2012. máj. 9. 13:45

Szia,

voltam dióda lézeren és Nd:Yag lézeren, az előbbin többx is, nem hatott, csak a pénztárcám lett keskenyebb, jócskán:( Most már 1x próbavillantást kérnék, és ha működik, akkor fizetnék a kezelésért. Így is teszek. A mikrohullámot szeretném kipróbálni, de az csak nagyon vékony erekre jó, más ötletem már nincs, csak az injekció. ha van más tapasztalat, szívesen veszem:)Az injekcióvak kidudorodó eret már tüntettek el részlegesen.

Üdv.

113. nic81
2011. aug. 24. 16:02

Sziasztok!


Nézzétek meg ezt az oldalt: www.naturklinika.hu

Volt már valaki esetleg ilyen kezelésen? Én nagyon gondolkodom, mert 30 évesen elég rondák a lábaim...

2011. aug. 5. 11:49

Amit tudok ajánlani: air stockins, azaz légharisnya, nézzetek utána!


Nekem szedtek már le lézerrel elpattant eret, pókangiómát arcról. Nem fizettem érte.

2011. aug. 5. 08:05

Volt már valaki lézeres beavatkozáson ?

Ha igen elmondaná a tapasztalatokat ?

110. illdike
2011. aug. 5. 00:24

sziasztok!!

végig olvastam a forumot,ugy látom mindenkinek az a tapaszatalata, hogy se krém se injekcio se semmi nem tünteti el a seprű vénákat!! :))) én hallottam már olyan klinikárol ahol injekcival szépen eltüntették, de természetesen nem mondták meg hogy melyik klinikán... ha valakinek van siker élménye seprű vénákkal kapcsoltba kérem irja meg nekem!!! nagyon köszönöm!!!

109. d8d7f319a3 (válaszként erre: 1. - Dakri)
2010. máj. 1. 12:02

Szia!

Én még csak 29 vagyok, de már borzasztóan néz ki az egész lábam. Nemcsak a lábszáram dagadt és eres, kék, mintha össze lenne verve, hanem már a combom is! :-(

Szoknyáról álmodni sem merek, állandóan nadrág kell 50 fokos melegben is. Ráadásul nagyon fehér a bőröm, és barnulni sem barnulok, és ez csak ront a problémámon. A férfiaknál is nagyon gátlásos vagyok ezmiatt... :-(

108. 166bcb0e7b (válaszként erre: 107. - 49ca420470)
2009. aug. 14. 11:56

Sajnos az én (volt) pasim észrevette a hajszálereimet :( Többször is felhozta a témát, és hogy vajon el lehet-e őket tüntetni..

Szerintem ez is emberfüggő, kit mi zavar és mi nem.

2009. júl. 24. 19:20
Én szívesen felcserélném a kis mellem a seprűvénákra.Már rájöttem hogy a férfiaknak úgy is csak a mell és a popó számít,mást nemigen vesznek észre egy nőn.)
106. 3532273647 (válaszként erre: 105. - 49ca420470)
2009. júl. 14. 09:54

Szia!

Igen,gyalogolni kell a vízben,közben a karral a víz alatt és felett külömböző gyakorlatok vannak egy habszivacs "súlyzóval",ami az ellenállást növeli

Ildi

105. 49ca420470 (válaszként erre: 101. - 3532273647)
2009. júl. 14. 09:00
Ez az aquafitnes amikor a vízben tornáznak??
104. 49ca420470 (válaszként erre: 102. - Dakri)
2009. júl. 14. 08:59
Én ebben nem bízom,szerintem minden megeröltetés csak kinyomja az ereket.Biztos láttad már te is Madonna kezét pl.A hideg melegvízzel való érfal edzésben hiszek.A masszás nem tudom milyen hatású meg kéne kérdezni valami illetékest erről.
103. 49ca420470 (válaszként erre: 92. - Szaffi83)
2009. júl. 14. 08:54
Figyelj.A pasikat sokkal kevésbé zavarzják a nők ilyen és hasonló hibái,mint ahogy azt mi hisszük.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook