Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyes után szabadság, mennyi fizetést fogok kapni? fórum

Gyes után szabadság, mennyi fizetést fogok kapni? (tudásbázis kérdés)


7. kobagabi (válaszként erre: 6. - Herengtimea)
2009. máj. 27. 22:18
már most mondaniuk kellett volna, hogy hová tudsz visszajönni! Ha nem tették felmondanak. Én úgy tudom 30 nap a szabik után a védelem, és ennyi. Mivel nem vagy terhes, "csak" gyereked van. Nem ugyanaz sajna. Tudom, egyik ismim így járt. Vigyázz.
2009. máj. 27. 21:48
ja emelték 69000 forintról 70000 forintra,de az én munkaköröm megszünt és ha lejár a gyes ki kell adniuk a szabijaimat és még három hónapig védve vagyok ezt mondta a titkárnő,mikor ajánlanak másik munkakört a szabi alatt is már,vagy a szabi lejártakor?
2009. máj. 27. 21:44
Nem mondhatnak fel. Én úgy tudom, hogy valamennyi időre kötelező visszavenni a kismamát.
2009. máj. 27. 21:43
Elvileg a gyes alatti fizetés emeléseket neked is meg kell kapni, az elszámolásnak aszerint kell megtörténnie.
2009. máj. 27. 21:42
elviekben amíg gyesen voltál, addig is kellett a bérednek emelkednie. Ahogy emelték a többiekét. Tehát a kompenzált béred kell kapnod. Viszont ha megszűnt a munkaköröd, akkor elképzelhető, hogy szabi után felmondanak neked. Vagy kaptál igéretet arra, hogy másik munkakörben foglalkoztatnak tovább?
2009. máj. 27. 21:32
Gyes lejárta után kiveszem a szabadságaimat,az én munkaköröm már megszünt,mennyi szabadság pénzt fizetnek,annyit mint a terhesség előtt,vagy szabadság alatt is már megemelhetik a béremet?
2009. máj. 27. 21:31
Gyes után szabadság, mennyi fizetést fogok kapni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook