Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt valaki úgy terhes, hogy menstruált, mégis terhes volt? Kimutatta ezt a teszt? fórum

Volt valaki úgy terhes, hogy menstruált, mégis terhes volt? Kimutatta ezt a teszt? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. becseiagi (válaszként erre: 33. - Jsanett)
2009. jún. 4. 12:02
Egyenlőre nem vészes, és mivel még szoptatok, így ez alatt az idő alatt zsugorodhat. Majd ha abba maradt a szopizás, akkor megnézi megint a doki, hogy mi van vele. Ez akkor lenne nagyon gáz, ha még nem lenne gyerekünk, mert a myoma meddőséget is okozhat. Van olyan, akinek egy újszülött feje méretűvé nő belül, de olyan is, akinek kifele nő. A dokik ha nem muszáj nem bántják, mert tele van erekkel, és ha valami krach üt be, akkor el is lehet vérezni a műtőasztalon tőle.
33. jsanett (válaszként erre: 32. - Jsanett)
2009. máj. 29. 11:04
Marmint a myoma.
32. jsanett (válaszként erre: 31. - Becseiagi)
2009. máj. 29. 11:03
Ez is eleg komolyan hangzik :-S
31. becseiagi (válaszként erre: 25. - Jsanett)
2009. máj. 29. 10:52
Igen kitudják szűrni. Nekem is van egy miómám, azt csak akkor látják, ha keresik is. Nekem a második lányom mindig a bal oldalamon feküdt. Aztán a 3. babánk, a kisfiunk is feltűnt nekem is meg a dokinak is, hogy mindig bal oldalt van. Megnézte a doki, hogy vajon miért, és akkor találta meg.
2009. máj. 29. 10:30

Azt mondták,hogy nem volt nagy probléma,de én is csak néztem,mikor a műtét után elmondta a doki,hogy mi volt.

Arra tényleg jó a laparoscop,hogy kicsit körülnéznek ott bent és talán többet megtudnak,meglátnak,mint az uh-on.

Azt is megértem,hogy tartasz tőle,mert én is féltem,csak én a fájdalom miatt már könnyebben rábólintottam.

Gondolj arra,hogy hátha utána tényleg sikerülne a baba, vagy nagyobb eséllyel indulnátok.

29. jsanett (válaszként erre: 28. - 35c81b79eb)
2009. máj. 29. 10:24

Huu, hihetetlen hogy mennyi baja lehet egy nonek, nem... ? Rafonodas??? Ez eleg komoly lehetett... :(

Orulok, hogy jol sikerult! Nem vagyok oda az otlettol, mert ugye parazok, de hat lehet hogy utana futoszalagon jonnenek a gyerekek hozzank, akikre mar olyan reg ota ahitozunk! :)

2009. máj. 29. 10:19

Igen altatnak. Pontosan nemtudom kb. fél óra volt. Kiderült,hogy nem elzáródva van a petevezetékem,hanem rá volt fonódva egy visszér,azt kellett lefejteni róla. Hát hazudnék,ha azt mondanám,hogy utána nem fájt,mert mikor felkeltem úgy éreztem,hogy keresztbe végigvágtak,pedig csak az a pici három vágos volt rajtam.:) Az első nap volt rossz,másnap is még feküdtem,mert azért érzed,de tényleg hamar fellehet gyógyulni belőle. Rá két hónapra terhes lettem a picivel.

Én ugyanígy a műhibáktól féltem,mert volt már benne részem,de nem volt semmi gond. Ez nem egy nagy műtét szerintem,csak nem lesz semmi gond.

27. jsanett (válaszként erre: 26. - 35c81b79eb)
2009. máj. 29. 10:13

Szia, Orulok hogy leirtad ezt. Lehet hogy tenyleg bele kellene egyeznem...?! Hat az a baj hogy NAGYON tartok a dologtol. Meg nem is mutettol, hanem a komplikacioktol, szovodmenyektol. Mi van ha vmit 'elbarmolnak' aztan soha nem lehet gyerekem...

Mennyi ideg tartott nalad a mutet es utana a teljes felepules?

Aztan a kov.babatok mennyi idore jott? Es vegulis mit csinaltak neked kozben? Altatasos, ugye?

26. 35c81b79eb (válaszként erre: 23. - Jsanett)
2009. máj. 29. 10:05
Lehet,hogy egy laparoscop-os vizsgálattal tényleg megtudnák állapítani,hogy a baj. Nem kell tőle megijedni. Annak idején nekem nagyon fájt a bal oldalam azt mondta a doki,hogy úgy néz ki el van záródva a petevezetékem,laparoscopos vizsgálat kéne. Én mondtam neki,hogy áá én nem,(volt már más jellegű műtétem,ami úgy sikerült,hogy 5 nap múlva még egy kellett)meg ott volt még a két éves lányom is. Mondtam neki,hogy majd ha már nagyon fáj. Hát fél év múlva beleegyeztem a laparoscopiába,mert már tényleg nagyon fájt. 3 nap kórházat jelent. Első nap befekszel,másnap megcsináljak a 3. napon kijöhetsz. Három egy centis vágás lesz a hasadon,ami nem is fog látszani,ha meggyógyul,de legalább megtudod mi a probléma.
25. jsanett (válaszként erre: 24. - Becseiagi)
2009. máj. 29. 10:05

Hat az egesz novemberben kezdodott nalunk, marmint a meddosegi klinikara jaras. Az elott nekem voltak verveteleim, meg a ferjemnek sp.szamlalas, mozgekonysagi vizsg, meg ami ilyenkor szokott lenni. O rendben van.

Nekem Clomifenet irtak fel, a Clostylbegyt kulfoldi valtozatat, de nem hasznalt olyan ertelemben, hogy nem lett babank tole. Volt egy sikerunk, de a megtermekenyitett sejtunk prog.hiany kovetkezteben eltavozott tolunk, meg nagyon az elejen. Mikor kaptam Choragon szurit a Tuszorep utan hogypotoljak a progeszteront, akkor mindig pecsetelek, jo sok napig... :(


Szerinted a myomakat, meg az ilyen problemakat UH-n ki tudjak szurni?

2009. máj. 29. 09:59
Sima nőgyógy és UH-os vizsgálat során. Voltatok már olyan vizsgálaton, ahol megnéznek benneteket, hogy minden rendben van-e mindkettőtöknél? Meg hogy a párod kisfickói elég mozgékonyak-e?
23. jsanett (válaszként erre: 22. - Becseiagi)
2009. máj. 29. 09:53

Sziasztok,

Agi - en azt szeretnem kerdezni toled, hogy milyen vizsgalat soran derultek ki neked ezek a nogyogy-i bajok? "Sima" nogyogyaszati vizsg. volt, vagy UH-s vagy mehtukrozes, stb?


Nalunk mar 2 eve nem jon a baba... :( Es en is verezgetesekkel kuzdok. Kedden megyek vissza a dokihoz, aki laparoszkopias operacioval riogat... Ettol be vagyok parazva, de rendesen....

2009. máj. 29. 09:47

Szerintem várjatok türelemmel B. Timke, nem megy az egyik hónapról a másikra! ;-) Nekem mind a 3 gyermekem 3 hónap alatt jött össze. Pedig hátra hajló méhem van.


Ahogy olvastam az első hozzászólásokat, nekem is a cysta jutott eszembe vagy a petefészek gyulladás. Nekem sajnos 15 évesen volt két oldali cystám, és azóta minden évben van 3 felfázásom, és min. 2 petefészek gyulladásom. De volt már jó pár éve adnexitis-em is, és akkor azt mondták a dokik először, hogy méhen kívüli terhességem van. Én meg kinevettem őket, mert akkor már fél éve nem voltam pasival. Ők csak kötötték az ebet a karóhoz, és 4 nap múlva visszajött egy doki a szabadságáról, és ő taláta ki, hogy valójában mi bajom van. Muris volt a 4 nap, mert még a belgyógyra is átküldtek, ahol egy 3 évvel nálam idősebb srác készült arra, hogy felnyúljon vizsgálat céljából a fenekembe. Mire én ott hagytam. Utánam szólt, hogy ez bekerül a kartonomba, hogy nem egyeztem bele a vizsgálatba. Mondtam oké, ugyanis nekem nőgyógy bajom van. (Sajnos a sok nőgyúgy bajom miatt már ismerem a fájdalmat, és tudom, hogy mikor mi bajom van. Akkor is meg voltam győződve arról, hogy petefészekgyulladásom van.)


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy bizonyos nőgyógy betegségek miatt is meghülyülhet a vérzésed, a szervezeted. Nekem olyankor minden bajom van. A második lányom előtt is volt egy gyulladásom, és én is azt hittem, hogy már terhes vagyok. :(


Bocsika, hogy ilyen hosszúra sikerültem! :)

2009. máj. 29. 09:35
Igen, én is így vagyok... próbálkozunk, várunk, de... :( Meg a folyamatos kérdések, hogy "na, baba?", egyre nehezebben bírom... Szerintem menj másik dokihoz el, én azt tenném.
20. B.Timke (válaszként erre: 19. - Tundchen)
2009. máj. 29. 09:10
Azt mondta a doki, hogy valószínűleg volt egy kisebb cisztám, és felszívódott már, mert nem látott semmit, azt mondta ne csináljak semmit. Kérdezem, hogy nem kell mennem semmilyen vizsgálatra, hogy nem jött még össze a baba? azt mondta nem, várunk. Kérdem én, meddig?? Azt mondja várjak, hogy rendeződjön a ciklusom, mert a régebbi ciszta felborította.. Szerintetek menjek másik dokihoz?! Ez az állandó várakozás felőrli az ember idegeit, és senki nem tud okosabbat mondani, hogy majd jön, ha akar?! Na de eddig miért nem akart?!?! szar érzés, mikor körülöttem mindenki babázik, és elsőre összejön..
19. Tundchen (válaszként erre: 18. - B.Timke)
2009. máj. 28. 12:56
Írd majd le, hogy mi történt, kíváncsi vagyok!
2009. máj. 28. 10:20
Én is ugyanebben a cipőben járok. Hányinger, szédülés, és a mensim most múlt el, ráadásul 10 napig hol barnáztam, hol véreztem, és mi is babát szeretnénk. Ma megyek dokihoz.
2009. máj. 28. 07:29
Megnézem... :)
16. Ágota 77 (válaszként erre: 13. - Tundchen)
2009. máj. 27. 23:16
Én is így jártam ezzel a termékkel... Van egy másik is forgalomban, az nem okoz szorulást. A patikában biztosan tudnak segíteni.
15. Tundchen (válaszként erre: 14. - Cikicakk)
2009. máj. 27. 19:25
Ennek örülök... :) Remélem, én is így járok és nem valami betegség lehet a háttérben... :(
2009. máj. 27. 19:24
A most 12 és fél éves fiammal én is menstruáltam az első 3 hónapban.Szinte azonos mennyiségű volt mint egyébként, sőt még tovább is tartott
2009. máj. 27. 18:00
Szedtem már elevit-et, de nagyon durva szorulásom lett tőle... holnap majd veszek valamit a gyógyszertárban, vagy lehet, csak folsav tablettát...
2009. máj. 27. 17:58
Sőt, magzatvédő vitamint is szedhetsz, hiszen azt pár hónappal a baba vállalása előtt ajánlatos elkezteni. Ártani nem árthat!
11. Cand Ida (válaszként erre: 7. - Tundchen)
2009. máj. 27. 17:55
Na, erre már nem emlékszem...talán olyan vagy kicsit gyengébb. Ha nagyon más lett volna, akkor biztos jobban megmarad bennem.
2009. máj. 27. 17:54
Pár nap múlva ismételd meg a tesztet. Elképzelhető, hogy csak az időjárás tréfál meg, de simán belefér a terhesség is. Ezenkívül ismét hányásos, hasmenéses betegéség terjeng (legalábbis mifelénk) az is lehet.
2009. máj. 27. 17:54
Mondjuk ez igaz... :D
8. Cand Ida (válaszként erre: 6. - Tundchen)
2009. máj. 27. 17:54
Folsavat most is szedhetsz, bajod nem lesz belőle :)
7. Tundchen (válaszként erre: 5. - Cand Ida)
2009. máj. 27. 17:53
De jó, hogy ilyeneket írsz! És gyengébb volt a mensid, vagy kb ugyanolyan?
2009. máj. 27. 17:52
Gondoltam, hogy megvárom a következőt, csak attól félek, ha terhes vagyok és nem szedek elég folsavat, abból baj lehet... :s
5. Cand Ida (válaszként erre: 1. - Tundchen)
2009. máj. 27. 17:52
Nekem minden esetben az első mensesem még megvolt és tudtam, hogy babát várok. Teszt nem mindig mutatta ki, attól függ mennyi idős volt...ekkor még orvos sem tudta megállapítani, visszahívott később. Mind a 3 gyerekem így lett :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook