Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Keresztgyereket keresek fórum

Keresztgyereket keresek (beszélgetős fórum)


11. csilla80 (válaszként erre: 10. - Emelint)
2009. júl. 9. 18:16
Pont ma lett volna szuksegem vkire,mert nagyon kifaradtam... de a tavolsag nem segit... azaz kozbeszol... :-(((
2009. júl. 9. 11:31
De sajna még mindig nincs jelentkező! Pedig annyira babáznék:) És segítenék szívesen:) ! Még mindig várom a jelentkezőket!
2009. máj. 28. 13:18

Így már más a "leányzó fekvése".:))

Tök rendes tőled,hogy ilyesmi eszedbe jut!

2009. máj. 28. 07:54
Aranyos gondolat. Remélem, jelentkezik valaki, biztosan jó "felkészítés" lesz a saját babaára! :)
2009. máj. 27. 23:28

De édes!!!!!!

Mi is babát tervezünk, igaz, hogy Pest, de az első leszel, akinek szólni fogok:)))))

6. sundance (válaszként erre: 5. - Emelint)
2009. máj. 27. 23:26

De jó fej vagy! Ez igazán nagyon kedves gondolat! Nekem sajna még nincs gyerekem, de ha lesz (remélem a közeljövőben) én meg foglak keresni és szavadon foglak az biztos! :))))

Bár lehet, gondot fog okozni, hogy az ország másik végében lakom. :))))

2009. máj. 27. 20:23

Én ezt tudom, és nem kell szó szerint érteni. Mert igazából azt is vállalnám, hogy tényleges keresztszülő legyek, de kétlem, hogy innen a környékről találnék valakit. Meg azt is tudom, hogy igazi családtagot nem helyettesíthetek.


Pontosítok, babázhatnékom van:) És segítenék szívesen, persze ha tudok. Pl az anya el akar ugrani vásárolni, és nem tudja a babakocsit mindenhova betolni, de a pici meg túl nehéz, hogy vásárlás közben fogja, én segítenék, vagy bevásárolnék, vagy kint maradnék a bolt előtt a gyerkőccel. Én ilyenre gondoltam.

2009. máj. 27. 19:20

Úgy tudom, ha szülőkkel történik valami, a keresztszülők veszik át a szülő szerepét. A nővérem férje meghalt közel 10 éve. Tavaly a nagyobbik lány férjhez ment.

A keresztszülők ( keresztapa )kisérték be a szertartásra az oltárhoz.

3. csilla80 (válaszként erre: 2. - C42aaaac41)
2009. máj. 27. 18:35
Ez jogos. :-)
2009. máj. 27. 18:11
ez aranyos!de azért azt tudod,hogy miért van a keresztszülőség kitalálva?
2009. máj. 27. 17:40
Nos már tervben van nálunk a babó, de majd csak az utolsó negyedévben állunk neki. Addig is keresztfiút, vagy keresztlányt keresek Debrecen környékéről, de virtuálisan bárhonnan! Várom a jelentkezőket!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook