Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerelmünk első gyümölcse fórum

Szerelmünk első gyümölcse (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelmünk első gyümölcse

2009. júl. 8. 22:57
Gratu Andi!!!ÜGyes vagy, szép szöszi a fiad!!!
2009. jún. 1. 13:27

Sziasztok!


Nem is gondoltam hogy már ennyien olvastátok a történetünket!

Nagyon szépen köszönöm a jó kivánságokat!

Kedves tőletek!

Nem sokára elkészül a másik történet is, de az már sajna egy kicsit fájdalmasabb volt, de megérte! Gyönyörű kis csemeténk lett ismét!

Szép napot nektek!

2009. máj. 28. 19:46
gratu!
2009. máj. 28. 15:19

Szia!

Nagyon szép történet!!!!Látom azóta még egy taggal bővült a család.Gratulálok!!!Jó egészséget nektek!!!!!

2009. máj. 28. 09:32

Szia Andrea!


Én sem bírtam sírás nélkül végigolvasni a történetedet. Gratulálok Balázshoz, nagyon szép kisfiú! És látom, azóta megszületett Cintia is. :-) Gratulálok! Nagyon jó egészséget és sok örömet kívánok Nektek!!!

2009. máj. 27. 22:19
Szia! Szépen leírtad a történetet, nem álltam meg sírás nélkül!:-) Jó egészséget, sok boldogságot az egész családodnak!
2009. máj. 27. 20:52

Szia!


Látom közben megérkezett a hugica is:)! Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok nektek!

Én is nemrég éltem át ezt a csodálatos érzést! A mi kislányunk már 5 hónapos és nagyon szeretjük!


Minden jót kívánok nektek!

2009. máj. 27. 19:55

Szia!

Én is csak gratulálni tudok, nagyon szép családod van. Jó egészséget nektek!

2009. máj. 27. 16:31

Szia!

Gratulálok a gyönyörű gyermekeidhez és látom már a hugica is köztetek van.Kívánok nektek jó egészséget és sok boldogságot!

2009. máj. 27. 16:03
Igaz, ez a gyümölcs már elég régen megérett, de gondoltam, mielőtt a kistesó megérkezik a családunkban, megosztom veletek az első szülésem csodálatos élményét. Igen, egy élmény volt, életem egyik legszebb élménye!

Ugrás a teljes írásra: Szerelmünk első gyümölcse

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook