Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki tud jó kis programokat ajánlani eljegyzési bulira? fórum

Ki tud jó kis programokat ajánlani eljegyzési bulira? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 22. 17:24
először is csippend srácot a csajnak és a többit a sráccal megbeszélnénk
2009. jún. 2. 14:11
Túl vagyunk rajta és nagggggggyyyyyyyoooooooon szupi buli volt!!!!!!!!!!!Ebéd után kis lazulás,dumálgatás volt még mi csajok elmosogattunk,aztán pezsgőt bontottunk,zene és tánc tánc tánc,mindenki táncolt,karaoke,sisa,szóval szupi volt és tényleg nem is kellett más!!!!!!!!!
5. Marjann (válaszként erre: 1. - Djeanett)
2009. máj. 27. 15:14
Nem hiszem, hogy ennél több kéne:) Csináljatok valami klassz dekorációt, esetleg tematikus partyt.
2009. máj. 27. 10:03

Nem tudom mennyi pénzt szántok rá?

Meg lehet hívni előadókat, táncosokat. Egyes egyesületek ingyen is fellépnek, vagy csak az utazás költségét kérik. Vagy komolyabb előadókat is lehet kérni.

2009. máj. 27. 09:55
Köszi!Tisza-parti kis weekend házban lesz kerti party jellegű,gondolom nem lesz unalmas,de én mindíg akarok valami plussszzt:)A családból mindenki hozzánk jár legszívesebben,mert nálunk mindíg van valami,de szerintem mostmár túlságosan sokkolom magam,hogy minden szupi legyen:)
2. suzanne7 (válaszként erre: 1. - Djeanett)
2009. máj. 27. 09:50

Szia!:)

Először is gratula!:)

Szerintem csináljatok egy jó kis kerti partit, sütögessetek, a karaoke nagyon jó ötlet feltudja dobni a társaságot:).Szerintem ez a kerti parti karaokeval a legjobb ennyi emberkére:).

2009. máj. 27. 09:48
Most lesz az eljegyzési bulink,kb 35.en leszünk,ekég vegyes társaság,viszont nem szeretnénk ha unalmas lenne a buli.Jó kis társaság,karaokezni szoktunk,táncolunk,de ezen felül kellene valami amivel feldobnánk a hangulatot!Akinek van ötlete írjon!Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook