Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szedett már valaki Formoline L112 fogyókúrás bogyót? fórum

Szedett már valaki Formoline L112 fogyókúrás bogyót? (beszélgetős fórum)


2018. febr. 23. 17:17

Sziasztok!

Látom h nagyon régi hozzászólások vannak. :D

Én tegnap kezdtem el szedni, és mára mar alig voltam éhes.. meg Enis meglepődtem :D

27. treka2
2012. okt. 28. 19:31
Én szedtem két dobozzal,de semmi eredmény!Pedig diétáztam is és mozogtam!A legjobb fogyókúra szerintem a citromos víz!
26. andi6020 (válaszként erre: 21. - Feketenőci)
2012. szept. 22. 20:04
Vedd, szedd! Tuti jó. 4 hét -16 kiló.
2012. szept. 22. 20:03
Ha valami hat, akkor azaz étvágycsökkentő. De ha akkor is sokat eszel én nem csökken az éhség, az sem mér semmit.
2012. szept. 22. 20:02

1. hülyeség,mint minden fogyibigyó

2. marhadrága

3. ok kilövi a zsírt...na de a szénhidráttal mi lesz?( csoki,bármilyen péktermék(teljes kiőrlésű és minden csiribiri lisztből készült is),tészták,üdítők stb stb.

2012. szept. 22. 19:54
Állítólag Németország első számú fogyis gyógyszere, és itthon is kapható!
2012. szept. 22. 19:39
Nem hallottam még róla!:)
2012. szept. 22. 19:38
neve: formoline L112
2012. szept. 22. 19:38
Ez a tabletta segített már valakinek a fogyásban?
2012. ápr. 19. 16:38
Érdekel a Formoline L112, kitud róla?
18. kevagka (válaszként erre: 16. - Vicuuus)
2011. aug. 7. 14:19
Folyamatosan szeded azóta is,mióta ezt a cikket írtad?Mi módon adtál le ilyen sokat?Jojo effektus?
17. Kocska
2011. júl. 5. 00:18
Én is szedtem,talán 2-3 kg ment le,de nem diétáztam lelkesen :)
16. Vicuuus (válaszként erre: 15. - Krisztin7)
2011. jún. 4. 11:55
Én szedtem egy hónapig.. Semmi mellékhatása nem volt, sőt nem kívántam a kaját. Egy hónap alatt 14 kiló ment le. Én csak ajánlani tudom!!! :)
2011. márc. 19. 19:20

Sziasztok!

Van esetleg újabb tapasztalat a tablettával kapcsolatban? Használt vkinek? Gondolkodom, hogyan tudnám fokozni az eredményt...

14. usibub
2010. nov. 2. 15:57
Hello kedveskéim. Na nekem a formoline nem jött be, hányinger, szédülés,fejfájás,émelygés, sok fincsi dolog volt mellette. és most hogy abba hagytam, ezek mind meg szüntek. Sajna nekem ez nem volt jó.
2010. júl. 6. 22:21

Ó!

Az étkezéshez annyit, hogy már vagy 3 hete napi 4-5 paradicsomból és 1-2 paprikából készült salátát eszem, vagy csak simán uborkát.Joghurtot, max 1 zsömlét hozzájuk, tornázom és semmi :(...

Ezért is döntöttem a Formoline mellett.

2010. júl. 6. 22:20

Sziasztok!


Én hétfőn vettem meg a tabit, este vacsi előtt bevettem 2 tablettát.Azóta is megy a hasam, és d.u totál gyengének éreztem magam :(...

A papírján az van, hogy mellékhatásként lehet hasmenés, hányinger...

Remélem, hogy nem ettől a szertől vagyok ki.

Jövőhéten, ha már rendbe jön az emésztésem, beveszek még egyszer 2 tabit, ha akkor is valami lesz, akkor szívesen megválnék tőle.

6990-ért vettem és akkor eladnám 5000-ért.

De bízom, hogy csak nem leszek olyan szerencsétlen, hogy valami mellékhatása legyen pont rajtam :(!

11. Edit28
2010. jún. 17. 19:57

Sziasztok!

Szeretne valaki venni formoline tablettát (40 db) áron alul 6.000 ft-ért? Én úgy nyertem az egyik havi újság nyereményjátékán, de nem élek ilyen szerekkel.

2010. jún. 9. 20:09
Sziasztok!Nekem egy ismerős ajánlotta,még csak 2 napja szedem,szóval nagyon az elején vagyok,de annyit már érzek,hogy nem vagyok olyan éhes, mint előtte.Nagyon bízom benne,hogy bejön.Írok a tapasztalataimról.N
2010. jún. 4. 19:52
Meggyőzőbb lenne, ha lenne itt egy napló a tapasztalataiddal, akkor nem gondolnánk, hogy csak reklámcélokból regiztél...
2010. jún. 2. 12:33

Helló, szerintem pedig szuper a cucc! Én szedem egy ideje, és folyamatosan mennek le a kilók!


Nekem semmilyen mellékhatása nincsen, egyáltalán nem tapasztalok semmi rossz hatást.


Viszont kevesebbet eszem azóta (az is egészséges, zöldség-gyümi, ilyenek), így a sportnak már egy hét után volt eredménye, ami eddig sosem történt meg ilyen gyorsan...


Sőt az állóképességem is javult valamiért.


Én csak ajánlani tudom, nekem nagyon bevált!

2010. ápr. 28. 21:14

Sziasztok!

Engem is érdekelne, bár szerintem sajnos csak a mozgás és a diéta vagy az életmódváltás segítene. De azért én is úgy örülnék, ha egy kicsit könnyebben le lehetne fogyni:-)

2010. ápr. 27. 14:28
Tapasztalat?
2009. okt. 14. 16:13

Sziasztok!

Aki már használta ezt a készítményt,mi a tapasztalata? köszi

4. 6b959121ac (válaszként erre: 3. - Gecam)
2009. máj. 27. 12:12

Megköti az étellel bevitt zsírt.



Összetétel, Hatóanyagok:

13-1,4-poli-D-glukózamin és N-acetil-D-glukózamin rák páncéljából, specifikáció L112.


Segédanyagok:növényi cellulóz, C vitamin, borsav, szilícium-dioxid, magnézlum-sztearát(növényi).


Kiegészítő információk:

Nem tartalmaz ízfokozót, tartósítószert és festékanyagot. Zselatin-, glutén-, tejcukor-, jód- és koleszterinmentes. Cukorbetegeknek nem kell beszámítaniuk a (BE) kenyér¬egységeket. A fanrnoline üli egy természetes eredetű termék, ezért előfordulhatnak szín- és izbeli eltérések, de ezek nem befolyásolják a készítmény hatékonyságát.


Felhasználási terület

Megköti a lipideket és ezáltal segít a túlsúly kezelésében, a testsúlykontrolnál, a koleszterin- és az LDL szintjének csökkentésében.


Súlycsökkentésre: naponta 2x2 formoline L122 tablettát a főétkezésekkor bevenni


Testsúly megtartására: naponta 2x 1 tabletta bevétele elegendő.


Az ajánlott, naponta 2x 2 tabletta adagolást ne lépje túl.

A formoline L112-t elégséges mennyiségű folyadékkal (legalább 250 ml vízzel) kell bevenni; hogy a legjobb hatást érjük el és biztosítsuk a tabletták lehető legjobb szállítását a gyomorba.

A fomoline L112 egy rostokban gazdag készítmény, ezért kellő mennyiségű - legalább napi 2-3 liter - folyadék bevitele javasolt.

Az A, D, E és K zsírban oldódó vitaminok és esszenciális zsírsavak napi adagjának biztosítása miatt, a három főétkezésből csak a kettőnél javasoljuk a fomoline L112 bevételét. Ugyanakkor ajánljuk legalább naponta egyszer, értékes olajakat és zsírokat tartalmazó étel fogyasztását, amely biztosítja a szervezet számára a zsírban oldódó vitaminokat és az esszenciális zsírsavakat. Egy multivitamin készítménnyel isfedezhetjük a napi vitaminszükségletet.

A formoline Lll2-vel történő testsúlycsökkentés támogatására javasoljuk a kiegyensúlyozott, zsír- és kalóriaszegény táplálkozást.


A fogyasztás időtartama

A fomoline L112 hosszantartóan is alkalmazható.


Hatásmód

A formoline L112 csökkenti a kalória-felvételt az élelmiszerzsírokból.

A formoline L112 készítményben található fő hatóanyag a poli-glukózamin (L112) rostszál, amely magas zsírmegkötő képességgel rendelkezik. Természetes eredetű és jelentős mennyiségű élelmiszerzsírt képes megkötni az emésztőszervekben. Csökkenti a zsírok felvételét a belekben. A formoline L112-ben található fő hatóanyag nem emészthető és így a megkötött zsírokkal együtt természetes úton választódik ki a szervezetből. Ezen felül a formoline L112 megduzzadt rostszálai mérsékelt telítettség érzését váltanak ki a gyomorban.

A formoline elsősorban a zsírokban gazdag táplálék, mint pl. a zsíros hús, szalámi, vaj, chips, dió vagy fagylalt túlzott fogyasztása miatt fellépő túlsúly ellen hat. A táplálék többi összetevőit, mint pl. cukrokat, szénhidrátokat, fehérjéket vagy az alkoholt nem köti meg a formoline L112; így ezek kalóriává alakulnak át, és zsír formájában tárolódnak a szervezetben.


A formoline L112 fogyasztása kedvező hatással van a vér megemelkedett koleszterin és LDL szintjére is. A HDL (az ún. „hasznos˝ koleszterin) színtje így növelhető, a megnövekedett triglicerid szint értéke pedig csökkenthető.


Ellenjavallatok


- A tartós krónikus emésztési zavarok (székrekedés, renyhe bél, a béloperáció után), anyagcserezavarok vagy gyógyszerek tartós szedése (pl. hormonkészítmények, mint a fogamzásgátló tabletta vagy a bélműködésre ható szerek) esetében a fannnioüne üli csak az orvossal történt egyeztetés után szedhető.

- A fomoline L112-t ne szedje a rákkészítmények vagy az azokban lévő anyagok valamelyikére ismert allergia esetén.

- Csökkent testsúlyúaknál (alultápláltság) (BMI < 18,5).

- A növekedésben lévő gyermekeknél és fiataloknál csak az orvossal történt egyeztetés

után alkalmazható.

- Csecsemőknél és kisgyermekeknél 3 éves kor alatt nem alkalmazható.

- Magas életkorban (80 év felett) csak orvossal történt konzultáció után szabad fogyókurába kezdeni.

- Emelkedett koleszterin és az LDL szintjének kezeléséről kérje ki orvosa tanácsát.


Alkalmazása terhesség és a szoptatás időszakában

A terhesség vagy a szoptatás időszakában a túlsúly kezelését kerülni kell vagy csak orvosi felügyelet alatt végezhető. A magzat fejlődése és a csecsemő anyatejjel történő táplálására az anya lehető legjobb tápanyagbevitelére van szükség.


Korlátozások az alkalmazásban

- Egy tartósra tervezett táplálkozási szókás-változás előtt javasolt az orvossal történő konzultáció.

- A zsírban oldódó gyógyszerek (fogamzásgátló tabletta) vagy vitaminokszedése esetén ne vegyen be egyidejűleg fomoline L112-t, hanem várjon a tabletta bevételével legalább négy órát. Tartós gyógyszerfogyasztás esetén kérje ki orvosa tanácsát.

- Tartós székrekedés esetén hagyja abba a fomoline L112 alkalmazását és kérje ki kezelő orvosa tanácsát.


Nemkívánatos hatások, mellékhatások

A poliglukózamin (L112) magas zsírmegkötő képességének következtében az élelmisz¬erzsírok mellett a zsírhoz hasonló anyagok, mint pl. az A vitamin és a szteroid hormonok (amelyek megtalálhatók a fogamzásgátló vagy a változókori panaszokra felírt tablettákban) is megkötődhetnek.

A fomoline L112 csökkentheti a zsírban oldódó (lipofil) hatóanyagok felszívódását. Ezért kell a fanmoüne üli bevétele és a gyógyszerek illetve vitaminok bevétele között egy legalább négyórás időkülönbséget tartani.

A formoline L112 alkalmazása során a széklet konzisztenciája átmenetileg megváltozhat és ritka esetekben, alacsony folyadékfelvételnél emésztési problémák (székrekedés, puffadtság, teltség érzet) léphetnek fel. Székrekedésnél átmeneti súlynövekedés is előfordulhat.

A formoline L112 készítmény túladagolása nem jár erősebb hatással, viszont erősítheti a székrekedést.

Csak nagyon ritka esetben fordulhat elő allergiás reakció a készítményben lévő vala¬melyik összetevőre (a tünetek a következők lehetnek: hasmenés, hányás, rosszullét, kiütések, duzzanatok, viszketés, izzadás, zsibbadás, hidegrázás, szédülés, fejfájás). Egészében véve a formoline L112 a szervezet számára egy nagyon jól tolerálható készítmény.


A fogyás alapelvei


A test túlsúlyának sikeres és tartós csökkentése türelmet és időt igénylő feladat. Egy mérhető súlyvesztés nem következik be egyik napról a másikra. A túlsúly többnyire éveken át halmozódik fel. 1 kg túlsúly leadására a szervezetnek körülbelül 7.000 kilokalóriával többet kell elégetnie, vagy ugyanennyivel kevesebbet kell felvennie, mint korábban. Ez az energiaérték pl. 778 g tiszta zsírnak felel meg.


A sikeres fogyás alapkezelése egy testmozgással kombinát csökkentett kalória-bevitelt foglal magába. A fomoline L112 alkalmazása kiegészíti a célzott fogyókúrát.


Az elhízott embereknél a fogyás alapszabályának tehát így kellene hangzania: zsírszegény egészséges táplálkozás (60-80 g zsír/nap) intenzív mozgással kombinálva és fomoline UK a testsúly csökkentésének támogatására. A magas zsírmegkötő kapacitásának köszönhetően az L112 nagy mennyiségeket képes az élelmiszerzsírokból megkötni, csökkenti az energia-felvételt és támogatja az egészséges fogyást. Különösen az étkezési szokások megváltoztatásának kezdetén segíti a fomoline 11112 a fogyókúrába vetett hitünket.


A testsúly zsírmegkötő szer nélküli csökkentésére a zsírszegény táplálkozás bizonyult hatásosnak (kb. 40 g zsír naponta). Sok embernek nagy nehézséget jelent a zsírban gazdag (naponta 120 g és efelett) táplálkozásról átváltani egy zsírszegény étrendre; ezért ezek az emberek a fogyásban tartós eredményttöbbnyire nem érnek el. A formoline L112 segítségével egy csökkentett zsírtartalmú táplálkozás mellett is sikert érhetünk el.

A gyakori és tartós diéták során vitaminok (C, B) és ásványi anyagok (vas, kalcium, jód és flór) hiánya léphet fel a szervezetben. A diétáknál ezért javasolt kiegészítő vitamin és ásványi anyag készítmények szedése.

A fogyókúra után az elért súly tartós megtartására a formoline L112 tovább szedhető naponta kétszer a főétkezésekhez 1 tabletta adagban. Az elért csökkent testsúly megtartása érdekében, ne térjen vissza újra a korábban megszokott egészségtelen étkezési szokásaihoz.


További információk

A formoline L112 az Európai Közösség hivatalos szerve által bevizsgált orvostechnikai eszköz és a gyártóországban a „DE/CA66/Certmedica/001˝ számon jegyezték be.


A hatóanyag minőségét és hatékonyságát a gyártás előtt szigorúan ellenőrzik.

A termék használatáról szóló vagy a fogyás témájával kapcsolatos további információkért keresse fel internetes honlapunkat.


Figyelmeztetés

Ne alkalmazza a készítményt a lejárati idő letelte után,

Tárolás: szobahőmérsékleten.


Készült, Németországban

info@vicispharma.hu


A szöveg ellenőrzésének dátuma: 2006. szeptember

Forgalmazó:

VICIS Pharma Kft. Buda Business Center. 1027 Budapest Kapás u. 11-15

Termék: formolne L112 tabletta

Csomagolás: 40 db


Gyógyszertárakban orvosi vény nélkül is kiadható.

3. Gecam (válaszként erre: 1. - 6b959121ac)
2009. máj. 27. 11:44
Ez milyen hatással van a szervezetre?
2009. máj. 27. 11:01
A gyógyszerésznek az az érdeke,hogy jót mondjon róla!Csodaszerek nincsenek,csak akaraterő az életmódváltáshoz és a mozgáshoz!
2009. máj. 27. 09:15
A gyógyszerészem csak jót mond róla. Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook