Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen feltételeknek kell megfelelni, ahhoz hogy valaki nevelőszülő lehessen?Az baj, ha le van százalékolva? fórum

Milyen feltételeknek kell megfelelni, ahhoz hogy valaki nevelőszülő lehessen?Az baj, ha le van százalékolva? (tudásbázis kérdés)


4. sundance (válaszként erre: 2. - Kisfüles)
2009. máj. 26. 19:32

Ha nevelőszülő szeretne lenni, akkor csak ideiglenesen lennének nála gyerekek.

Nem gondolkodtak még az örökbefogadáson?

Javaslom, hogy keressék fel a gyámügyi hivatalt, ott minden kérdésükre válaszolnak.

3. DuciJucika (válaszként erre: 2. - Kisfüles)
2009. máj. 26. 17:17

Írd be a Google-ba, hogy "nevelőszülőség".


Kiad rögtön 10 oldat.Szerintem minden kérdésedre megtalálod a pontos választ.

Ahogy átfutottam részletes válaszokat találtam, és mintha még jelentkezési lapot és címet is láttam volna.


Böngésszétek át!

2009. máj. 26. 17:06

Sziasztok


Megint eszembe jutott valami,és nagyon szépen kérlek benneteket,hogy ha tudtok segítsetek.Egyik ismerősöm,aki sajnos nyitott gerinccel született 100%-os 2-es csoportú rokkant.A gyermekszülést nem javasolják neki az orvosok,de nagyon szeretne gyermeket.Úgy gondolja,hogy ha nevelőszülő lehetne,akkor minden álma-vágya teljesülhetne még a betegsége ellenére is,de sajnos nem tudja,hogy milyen feltételek mellett lehet ma valaki nevelőszülő,és hogy mik a kizáró okok.Egyébként annak ellenére,hogy 100%-os rokkant tökéletesen képes önmaga ellátására(mindenféle segítség nélkül)és a háztartását is egyedül látja el,talán ezért is jutott eszébe,hogy ezt megpróbálhatná hátha sikerül.Nagyon Szépen Kérlek Benneteket,hogy ha tudtok válaszoljatok.Nagyon Szépen Köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

2009. máj. 26. 16:57
Milyen feltételeknek kell megfelelni, ahhoz hogy valaki nevelőszülő lehessen?Az baj, ha le van százalékolva?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook