Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megtermékenyítés donor spermával fórum

Megtermékenyítés donor spermával (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
márc. 30. 18:19

Tisztelt Hölgyeim,


Szeretném donorként felajánlani a segítségemet az egyedül babát tervező hölgyeknek.


Én egy 40-es éveimben járó, 23 éve stabil, boldog kapcsolatban élő, gyermektelen, intelligens, vállalkozásaimban sikeresnek mondható, kifogástalan egészségnek örvendő magyar férfi vagyok.


A párommal közös gyerünk nem lehetett, de azt választottuk, hogy kitartunk az utunkon egymás mellett. Mostanra viszont olyan erős lett bennem a vágy az apaság érzésére, egy saját gyermekre, hogy társszülőként szeretnék egy hölgyet találni, akivel közösek az elképzeléseink.


Amit én szeretnék, hogy közös megállapodás alapján társszülőként részese lehessek a gyermek életének. Alkalmanként találkozhassak vele, bármikor bármiben segítséget nyújtanék, támogatnám az életét anyagilag, és ha eljön az idő ő lenne az örökösöm.


Amennyiben olyan helyzetben van, hogy érdekelheti az ajánlatom, kérem lépjen velem kapcsolatba.


Természetesen egy rövid ismerkedést követően tudok küldeni magamról képet, illetve nyitott vagyok a kérdések személyes átbeszélésére is.


knorbi0909@gmail.com

márc. 11. 07:31

Sziasztok!



Szívesen segítek olyan nőknek akik babára vágynak, szexmentes segítek. Társszülőség kizárva.



Írj privátban.

97. balaz
márc. 10. 16:53

Sziasztok!

34 èves, 190 cm magas, 107kg egèszsèges, sportos, barna hajú, barna szemű, káros szenvedèlyektől mentes diplomás fèrfi vagyok! Szeretek sportolni (foci, úszás, edzès) motorozni, túrázni, filmezni!


Spermadonorkènt szívesen segítek olyan hölgyeknek akik szeretnènek gyereket, de egyèb körülmènyek, okok miatt eddig nem lehetett!


Anyagiaktòl mentes, kölcsönös bizalom ès diszkrèciò! Bármilyen kèrdèsre válaszolok!



balazs521@freemail.hu


Balázs

márc. 1. 16:09

Tisztelt Hölgyeim,

Szeretném donorként felajánlani a segítségemet az egyedül babát tervező hölgyeknek.

Én egy 40-es éveimben járó, 23 éve stabil, boldog kapcsolatban élő, gyermektelen, intelligens, vállalkozásaimban sikeresnek mondható, kifogástalan egészségnek örvendő magyar férfi vagyok.

A párommal közös gyerünk nem lehetett, de azt választottuk, hogy kitartunk az utunkon egymás mellett. Mostanra viszont olyan erős lett bennem a vágy az apaság érzésére, egy saját gyermekre, hogy társszülőként szeretnék egy hölgyet találni, akivel közösek az elképzeléseink.

Amit én szeretnék, hogy közös megállapodás alapján társszülőként részese lehessek a gyermek életének. Alkalmanként találkozhassak vele, bármikor bármiben segítséget nyújtanék, támogatnám az életét anyagilag, és ha eljön az idő ő lenne az örökösöm.

Természetesen a párom mindenben támogat ezzel kapcsolatban.

Amennyiben olyan helyzetben van, hogy érdekelheti az ajánlatom, kérem lépjen velem kapcsolatba.

Természetesen egy rövid ismerkedést követően tudok küldeni magamról képet, illetve nyitott vagyok a kérdések személyes átbeszélésére is.

knorbi0909@gmail.com

dec. 7. 17:15

Sziasztok.A mi városunkban van egy leszbikus pár. Akik a pár egyik unokatesójától kértek/kaptak spermát.Azóta már a gyerek kb 1 éves.


Az hogy a pár egyik tagja hogy lett ennyire full leszbi nem tudom mert 14-től 18éves koráig voltak barátai.

dec. 6. 09:16
Sziasztok. Egynemu párként (lányok) keresunk.otthoni inszeminaciora olyan férfit, aki szexmentesen adna. Kizárolag olyanok jelentkezését várjuk aki a késobbiekben nem tart igenyt a gyermekre. Budapest. Tovabbi részletek privátban.
dec. 3. 12:38
Sziasztok párként Férfi és nő szeretnénk babát ezért keresünk Petesejt donort. Esetleg keresünk leszbikus lányt, párokat akik szintén szeretnének babát, és vállalnák a társszülőséget is.
2023. szept. 20. 10:10

Sziasztok!


Szívesen segítek olyan nőknek akik babára vágynak, én szexmentes segítek. Társszülőség kizárva.


Írj privátban.

2023. aug. 14. 08:57

Tisztelt hölgyeim, leendő szülő/szülők,



Személyes tapasztalatból tudom mennyire fontos az ember életében egy gyerek.


Szeretném donorként felajánlani a segítségemet mindazoknak, akik babára vágynak, de ez sajnos biológiai vagy egyéb okokból kifolyólag nem lehetséges.


Én egy 35 éves, többdiplomás, nyelveket beszélő, a szakmámban sikeresnek számító, igazoltan kifogástalan egészségnek örvendő magyar férfi vagyok.


Azt érdemes tudni, hogy már több alkalommal sikeresen segítettem pároknak, van némi tapasztalatom a lebonyolítást illetően.


-A segítségemért nem várok és fogadok el semmilyen fizetséget, azt lelkiismereti okokból vállalom.


-Van lehetőség ismerkedésre, nyitott vagyok bármilyen kérdést megválaszolni.


-Amennyiben az évek során úgy alakulna a helyzet és lenne rá minden oldalról igény, bizonyos keretek között nyitott lennék a gyermekkel történő kapcsolattartásra, elérhető vagyok a későbbiek folyamán is. Ez fontos lehet olyankor ha esetleg baleset történik és sürgősen szükség van pl. vérre.


Amennyiben olyan helyzetben van, hogy érdekelheti az ajánlatom, kérem lépjen velem kapcsolatba és megbeszéljük a részleteket.


Természetesen egy rövid ismerkedést követően tudok küldeni magamról képet, illetve nyitott vagyok a kérdések személyes átbeszélésére is.



Üdvözlettel,


Daniel


Elérhetőségeim:

spermadonor88@gmail.com


www.facebook.com/segito.sdonor

2023. máj. 28. 23:27

Sziasztok Röviden megpróbálom… Mi egy boldog meleg pár vagyunk, de kis dolog hiányzik az életünkből. Szeretünk Magyarországon élni, de a rendszert nem nekünk kedvez. Keresünk egy hasonló lányt-lány párt, akikkel megélhetjük a szülővé válást, hogy mindenki jól jár, de legfőképpen a a leendő gyermek (lesz apukájuk és anyuká(juk). Tudom nehéz, de nem lehetetlen megtalálni a megoldást. Amik fontosak: egészség, egészséges gondolkodás, meglévő egzisztencia, nyitottság és persze legalább minimum IQ -EQ. Többit megbeszéljük egy finom tea mellett. Szép napot mindenkinek és kívánom, hogy mindenki találja meg amit keres…


2023ujev@freemail.hu

2023. máj. 27. 21:45

Sziasztok!


A segítségeteket szeretnénk kérni,párommal sajnos nem lehet közös gyermekünk,otthoni inszeminációra keresnénk sperma donort! Aki szívesen segítene kérem az alábbi e-mail címen jelentkezzen donoka1986@gmail.com



Számunka egy álom válna valóra !!!

2023. máj. 7. 18:00

Üdv!


Otthoni inszeminációhoz keresek spermadonort, későbbi társszülőség/kapcsolattartás nélkül.

Orvosi lelet: nagylabor vizsgálat, negatív HIV és Hepatitis (lelet nélkül: anyai és apai ágon előforduló betegségek)

Donor, akit keresek: max. 40 éves, sötétbarna szem és hajszín, legalább 170 cm, kreol bőrszín, sportos testalkatú, káros szenvedélyektől mentes.

Jelentkezését várom az alábbi e-mail címre: kismarta0671@gmail.com

87. Ágio8405 (válaszként erre: 86. - PlayGirl93)
2023. máj. 5. 08:25
Első az hogy a férjed hozzáállása szánalmas. Az végképp hogy a te vágaidat semmibe veszi. Az viszont fura hogy az nem zavarná ha más megdugna többször is. A másik hogy nagy eséllyel mással sem sikerül el mert nálad van a gond. Én pl 9,5 év sikertelenség után estem teherbe Pcos mellett. Neki van is gyerek már, szóval kicsi az esély hogy miatta nem sikerül. Ki felé kellene bizonyítanod hogy az övé? Vagy ha ezt az ő háta mögött akarod az végképp rossz és hihetetlen döntés. Vagy ő mondta hogy ha sikerül a gyerek kell teszt? Vagy ezt nem értem. Csak úgy senkinek nem nézegetik övé-e a gyerek. Sajnálom hogy ilyen kétségbeesett helyzetben vagy és ilyenre is vetemednél, inkább olyan társ kéne aki partner a boldogsagod, vágyaid elérésében. Ő sajnos nem az 😞
2023. máj. 5. 06:52

Sziasztok!

Sperma donort keresek, társ szülőség kizárva, mert a párommal szeretném fel nevelni, viszont szeretnék majd apasági tesztet csináltatni, a párom személyiével kellene velem meg jelenni amikor le veszik a mintát ... Hogy tudjam bizonyítani, hogy a páromé a baba... Ezért mindenképpen olyan férfi kell, aki valamennyire hasonlít a páromra.

A férfi akit keresek : kb 35-40 éves, kék szemű(akinek a családja többsége szintén kék szemű) , magas kb 180cm, sportos/ vagy vékonyabb testalkat, rövid tüsis haj, hosszúkás arc, kicsit nagyobb orr.Ha diplomás, az előny.

Sajnos nem tudjuk, hogy neki lehet e még gyermeke, neki van egy kislánya, de több éve nem jön össze a baba, nem akar el menni kivizsgáltatni magát, mert neki ez ciki, és mivel neki van már egy lánya, ezért neki annyira nem fontos, hogy legyen még egy. Ha össze jön össze jön, ha nem, akkor nem, ezt mondta. Nekem pcos betegségem van és inzulin rezisztenciám van, pajzsmirigy beteg vagyok, ezért nekem sem annyira egyszerű, de kapok ezekre kezelést.

Én 150cm 40kg vékony, szilikon Cicis, barna hajú, barna szemű, 29 éves vagyok. Budapesten élek.

Lehet donor úgy is, hogy együtt leszünk azokon a napokon, amikor az orvos mondja, vagy lehet úgy, hogy valamibe önkielégítesz, és én rögtön be fecskendezem...

szyszi14@freemail.hu

2023. ápr. 12. 19:10

Sziasztok!

45 éves, több diplomával, rendezett anyagiakkal rendelkező, teljesen egészséges, egyedülálló férfi vagyok. Olyan hölgyet keresek, aki társszülőként lenne hajlandó velem gyermeket vállalni. A gyermek felnevelésében aktívan részt kívánok venni, a gyermek életében az apa szerepét én szeretném betölteni. Elsősorban egyedülálló vagy leszbikus kapcsolatban élő, felelősségteljesen gondolkodó hölgyek jelentkezését várom az alábbi e-mail címre: coparent@freemail.hu

2023. márc. 21. 08:06

Sziasztok!

Szívesen segítek olyan nőknek akik babára vágynak, csak donor vagyok, társszülőség kizárva.

Írj privátban.

2023. febr. 9. 03:02

Sziasztok ,

Fiatal pár vagyunk , akiknek egészségügyi okokból sajnos nem lehet közös gyerekük, de nem szeretnénk feladni azt hogy egy család lehessünk .


Az lenne a kérdésem , hogy van e itt olyan fiatalember ,aki segítene rajtunk ,

Természetesen aktus nélkül .


Ha szivesen segítenél írj itt ezen az oldalon privát üzenetet . :)


Köszönöm szépen !

Krisztián

82. Cosima (válaszként erre: 79. - 1d3y4a)
2023. jan. 5. 15:49

Kedves babaváró 21, a párommal( aki szintén lány) hasonló helyzetben vagyunk, sperma donort keresünk Pestmegye, Budapesten. Nagyon újak vagyunk a témában, nem tudom ha tudnátok javasolni portált blogot vagy hirfető felóletet online, bármi tapasztalat...nagyon hállások lennénk.

Üdv

a,

2022. dec. 19. 21:28

Sziasztok!



A segítségeteket szeretnénk kérni,párommal sajnos nem lehet közös gyermekünk,otthoni inszeminációra keresnénk sperma donort! Nagyjából mindenkinek írtan itt és senki nem válaszolt :( Ha segítenél kérem az alábbi e-mail címen jelentkezz: orokbebabuka@gmail.com


Egy elkeseredett leendő anyuka...



Számunka egy álom válna valóra !!!

2022. ápr. 25. 08:41

Tisztelt hölgyeim, leendő szülő/szülők,



Személyes tapasztalatból tudom mennyire fontos az ember életében egy gyerek.


Szeretném donorként felajánlani a segítségemet mindazoknak, akik babára vágynak, de ez sajnos biológiai vagy egyéb okokból kifolyólag nem lehetséges.


Én egy 33 éves, többdiplomás, nyelveket beszélő, a szakmámban sikeresnek számító, igazoltan kifogástalan egészségnek örvendő magyar férfi vagyok.


Azt érdemes tudni, hogy már több alkalommal sikeresen segítettem pároknak, van némi tapasztalatom a lebonyolítást illetően.



-A segítségemért nem várok és fogadok el semmilyen fizetséget, azt lelkiismereti okokból vállalom.


-Van lehetőség ismerkedésre, nyitott vagyok bármilyen kérdést megválaszolni.


-Amennyiben az évek során úgy alakulna a helyzet és lenne rá minden oldalról igény, bizonyos keretek között nyitott lennék a gyermekkel történő kapcsolattartásra, elérhető vagyok a későbbiek folyamán is. Ez fontos lehet olyankor ha esetleg baleset történik és sürgősen szükség van pl. vérre.



Amennyiben olyan helyzetben van, hogy érdekelheti az ajánlatom, kérem lépjen velem kapcsolatba és megbeszéljük a részleteket.


Természetesen egy rövid ismerkedést követően tudok küldeni magamról képet, illetve nyitott vagyok a kérdések személyes átbeszélésére is.



Üdvözlettel,


Daniel



Elérhetőségeim:


karatty123456@gmail.com


www.facebook.com/segito.sdonor

79. 1d3y4a
2022. ápr. 4. 19:16

Szép napot


Meleg pártként keresünk sperma donort :)

Budapesten

Aki esetleg tudna segíteni írjon

Babavaro21@gmail.com vagy privátba

2021. nov. 14. 08:17

Sziasztok.


Első körben otthoni inszeminációhoz keresünk férfi sperma donort. Társszülőség kizárva. A férjemmel 4 éve próbálkozunk de ő egészségügyi okokból nem nemzőképes.Amit kérnénk az az hogy legyen friss hiv és heptaitis lelet, természetesen fizetjük.


E-mail cím: tamarabiro93@gmail.com


Köszönjük szépen!

2021. nov. 14. 08:13

Sziasztok.

Első körben otthoni inszeminációhoz keresünk férfi sperma donort.Társszülőség kizárva.A férjemmel 4 éve próbálkozunk de ő egészségügyi okokból nem nemzőképes.Amit kérnénk az az hogy legyen friss hiv és heptaitis lelet,természetesen fizetjük.

Köszönjük szépen!

2021. nov. 10. 23:32

Sziasztok!

Otthoni inszeminációhoz szeretnék donort találni értelmes férfi személyében anyagiaktól és testiség mentesen a társszülőség igénye nélkül. Lehetőség szerint Pest megyében. E-mail: szeretnek002@gmail.com

2021. nov. 3. 19:08

Sziasztok!


Otthoni inszeminációhoz szeretnék donort találni, egy korrekt, értelmes férfi személyében, aki anyagikatól mentesen, egyszerűen segíteni szeretne.


molnarbrigitta001@gmail.com


(Ha esetleg van ötletetek, hol érdemes keresgélni - a saját baráti és ismerősi kör kizárva - azt is szívesen fogadom!)


Köszönöm :)

2021. okt. 19. 17:27

Sziasztok.Első körben otthoni inszeminációhoz keresek olyan férfit aki anyagiaktól és testiségtől mentes.Társszülőség kizárva.A férjemmel 14 éve vagyunk együtt de ő egészségügyi okokból nem nemzőképes.Amit kérnénk az az hogy legyen friss hiv és heptaitis lelet,természetesen fizetjük.Mi Budapesten élünk.Kérem csak olyanok írjanak akik hajlandóak akár többször adni,(pcos miatt nehezebben jön össze a baba)és ha úgy alakulna akkor kórházi inszeminációban is segítene.

Köszönöm.

2021. okt. 15. 12:04
28 éves, 173cm magas, normál testalkatú férfi heteroszexuális lányoknak, nőknek a babavállalásban segítene :) kérdés esetén keress privát üzenetben
2021. okt. 11. 13:05

Sziasztok! Leszbikus pár vagyunk, akiknél érik a gyerek vállalás.

Regisztráltunk, hogy felmérjük a terepet. A sikerekről, a félre ment tervekről, átverésekről..

Érdekel, mivel kell vigyázni, mik a buktatók..

Ismerünk szivárvány családokat, de ez jelenleg még egy titkos project.


Ami eddig körvonalazódott, hogy NEM akarunk Apát. Egy donort keresünk majd*.

Egy olyan donort, akit kizárólag akkor keresünk fel, ha csak ő tudja megmenteni a gyermek életét.


2Moms


*majd: kb 2 éven belül érkezzen a pici


2moms2021@gmail.com

2021. aug. 13. 14:16
A közeljövőben a párommal (szintén nő) szeretnénk gyermeket vállalni és nagyon jó látni, hogy ennyien segítenének akár egyedülálló, akár leszbikus, akár meddő nőknek. Köszönöm nektek!
2021. aug. 3. 20:03
Sziasztok én egy Bajai 44-éves fiú vagyok van egy lányom egy fiam nullás vércsoportom szívesen segítenék olyanoknak akiknek nem lehet családjuk ha valami kérdésetek van ide várom mate.2019@citromail.hu
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook