Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Lite Ultra Ismeri valaki? Tapasztalatok? fórum

Forever Lite Ultra Ismeri valaki? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. aug. 4. 18:28

Sziasztok!


Szeretnék 4, 5 kilótól megszabadulni. Kb csak ennyi felesleg van rajtam és a forever lite ultra porra gondoltam+testmozgás.Tapasztalatok, vélemények róla?

2 éve már van új összetételű amoniteines lite por is, ez kifejezetten testtömeg-csökkentés céljára fejlesztették ki. Sokkal kevesebb a szénhidrát tartalma mint a régiben. Erről vélemény?

1 doboz kb mennyi ideig tartott ki nektek ha napi 2x pl. a reggelit és a vacsorát váltottátok ki vele?

33. masi56
2011. máj. 31. 19:06

Kedves Fórumozók!

Észrevettétek, hogy itt szinte mindenki kismama és szoptat? Nem lehet esetleg ,hogy ebből kifolyólag olvadnak a kilók + a szervezet kezdi visszaállítani saját egyensúlyát, és nem pedig a szuper portól?

Próbára tettem, a napi tápanyagot csakis ezzel fedeztem egy doboz erejéig. A súlyom meg sem moccant. Ja! de nem szoptatok.

32. kattye
2010. aug. 14. 14:53

Sziasztok!


Melyik a jobb? csoki vagy a vanilía?és jobb mint a sima lite?

2009. szept. 6. 17:22
csacsa-ha9-kor iszod a reggelit akkor az ebédet told el mert 4 órának kell eltelnie az étkezések között.
30. csacsa (válaszként erre: 29. - 9dbcf299a7)
2009. szept. 6. 13:21
Mar eldontottem , igy csinalom. Hetkoznap reggel de akkor max 9-kor tudom meginni. Es este. Gond ha 9-kor iszom reggel?
2009. szept. 4. 19:44

csacsa-Probáld meg 2-szer inni-meg akármilyen fogyokurát csinál az ember az utolsó kilók mennek le a legnehezebben.

Max ha a hétvégét nem tudod tartani akkor egyél kevesebbet.


momoka-akkor neked már nincs olyan sok hátra!!!

28. csacsa (válaszként erre: 25. - 9dbcf299a7)
2009. szept. 4. 11:18

Eddig 6 kilot adtam le azzal hogy csak este iszom a port. Szoval szerintem nem karbantartas lehet igy. Ugy olvastam hogy igy lassabban mennek le a kilok csak annyi a kulombseg. Bevallom mar most jobban erzem maga. Bar meg ugy 5-ot le kellene adnom es akkor mar tenyleg jo formaban lennek :D

Lehet kiprobalom hogy reggel este iszom. Bar szerinted az gond hogy ezt hetvegen nem tudom tartani?

27. e80d733f80 (válaszként erre: 25. - 9dbcf299a7)
2009. szept. 4. 08:30

igen lehet inni a teát szoptatás ,terhesség alatt is,én nagyon szeretem ízesítés nélkül iszom,mert a gyógynövények finoman beédesítik és nagyon kicsi calóriát tartalmaz.

nálam a kitűzött cél 70kg.

2009. szept. 4. 08:22

csacsa-ha csak este iszod az szintentartás ha jól tudom tehát akkor nagy csodára ne számíts!!!

Sokan ha elérik a kitűzött célt továbbra is isszák,de már csak este-ezt hívják szintentartásnak hogy ne hízzanak vissza.

Probáld meg a reggelit és a vacsidat is kiváltani vele!

25. 9dbcf299a7 (válaszként erre: 24. - E80d733f80)
2009. szept. 4. 08:20

Nem igen ismerem a forever termékeit-annak a teáját iszod?Mert mikor terhességem végén vízes volt a lábam a védőnő ajánlgatott egy terméket.De ha vízhajtó lehet inni szoptatás alatt?Bár én akkor azért nem kezdtem el,mert nem vagyok nagy teaivó-kb.fél éve ittam utoljára:D

Én csokissat iszok olyan kikeverve mint egy lájtos kakaó ital-és iható.

De a h.betüs shaknél is tudom lehetett kikeverni gyümilével,joghurttal...-de ez így már több caloria-gondolom én.

Na akkor majdnem egy súlyba vagyok veled-én még picit több.Neked mi a kitűzött célod?

24. e80d733f80 (válaszként erre: 21. - 9dbcf299a7)
2009. szept. 4. 07:33

Én forgalmazó vagyok a Forevernél és a csoportban sokan elkezdték a fogyókúrás-programot,azt gondoltam miért is ne én is kipróbálom.július 15-én kezdtem 81kg-ról most vagyok 75kg.

én is hasonlóan csinálom mint te,kell a sok folyadék.én a shaket a teánkkal kavarom ki,így mivel az fahéjas és a por meg vaníliás nagyon jó az összhatás.plussz a tea vízhajtó is és itatja magát így gyerekjáték a folyadékpótlás.

23. csacsa (válaszként erre: 22. - 9dbcf299a7)
2009. szept. 4. 05:47
En csak este iszom. Nem nassolok. Viszont sajnos kevesebbet iszok. Egyszeruen ket liternel nem megy le tobb.
2009. szept. 3. 23:03
csacsa-és betartod így hogy leírtam?Főzésnél gyerkőcetetésénél nem csipegetsz tul sokat?Sok folyadékot iszol?
21. 9dbcf299a7 (válaszként erre: 18. - E80d733f80)
2009. szept. 3. 22:59

Te mióta iszod és mennyit sikerült fogynod?

Sokan azért nem fogynak mert teljessen rosszul csinállják.Én mikor a her....-al lefogytam az első gyerek után beléptem tanácsadónak-persze hamar rájöttem ez nem az én stílusom meg igen drága nem mindenki teheti meg hogy megvegye.Viszont volt előnye sok hasznos tanácsot kaptam.

Most a forevert iszom szinte ugyanaz és olcsobb.


Napi 3 liter víz kötelező ha lehet buborék nélküli ásványvíz vagy csapi víz.

És ezzel étkezést kell helyettesíteni-itt olvastam valaki itta reggel,délbe és utánna ebédelt és este is itta-ez gáz mert ha megissza valaki a shaket akkor 4 óráig tilos enni mást ugyanis akkor hízni fog.Ezt fogyasszák soványak is és így híznak megisszák és esznek utánna!!!

1,5%-os tejbe kell kikeverni-valaki megbírja inni vízzel ugy is lehet-én nemtudnám.

Reggelit 8-ig kell meginni!

Dél és 1 között lehet ebédelni:lehet 3 fogásos ebéd + nasi is

Vacsi:este 6-ig kell meginni a shaket.

Kell a sok víz hogy kimossa a zsírt!


Most én a védőnőmön keresztül tudom beszerezi a terméket,de a neten is több helyen lehet kapni.

Mindenkinek kitartást aki ezt választja!Nekem most 2 barátnőm is elkezdte,meg a férjem főnöknője-én közvetítem nekik a terméket,mert a közelükbe nem ismernek tanácsadót.(A Herb....-ben viszont az volt jo hogy ott a tanácsadom akitől vettem a terméket heti szinten jött és mérte a súlyom a testzsírszázalékom,centijeim és noszogatott megdicsért-csak ugy olvadtak le a kilók...)

20. csacsa (válaszként erre: 19. - Csacsa)
2009. szept. 3. 22:50
Ja es meg en is szopiztatok :D
19. csacsa (válaszként erre: 17. - 9dbcf299a7)
2009. szept. 3. 22:49

Nekem is epp 10 hos a kisfiam es nagyon megakadtam a 69 kilonal . Mindha nem akarna lejebb menni :o(

De jo hallani hogy van remeny.

18. e80d733f80 (válaszként erre: 17. - 9dbcf299a7)
2009. szept. 3. 20:22
köszike,úgy látom egy cipőben járunk.fogyunk,szoptatunk,csinosodunk
17. 9dbcf299a7 (válaszként erre: 13. - E80d733f80)
2009. szept. 3. 17:14
momoka-gratulálok hogy ilyen sokáig tudsz szoptatni!Én is szeretnék ilyen sokáig...
2009. szept. 3. 17:11

Sziasztok!

Én 2 gyerekes anyuka vagyok.Szoptatás alatt is híztam amíg ki nem probáltam ezt a shaket.Reggel és este iszom délbe szinte zabálok csokikat is eszem-ha,nyáron több napot is kihagytam nyaralás,kirándulgatás végett.90,4 kilóról kezdtem most meg 76,8 kiló vagyok(minusz 13,6 kiló igen tuti eredmény)!60 kiló lesz a kitüzött célom.Semmit se sportolok pedig van elliptikus gépem(mivel szoptatom lassan 10 hos lányomat még nem merek).Ezt a shaket lehet inni terhesség és szoptatás alatt is.Saját tapasztalatom táplálobb jobb a tej tőle.


Első gyerekem után a H....... terméket ittam csak az jóval drágább volt 12 ezer 3,5 éve most nem tudom mennyibe kerül.Akkor is sikerült lefogynom 15 kilót 3 honap alatt-bár ott akkor már nem szoptattam.

15. csacsa (válaszként erre: 14. - E80d733f80)
2009. aug. 26. 11:25
Bizony. Azota lement 5 kg es meg meg sem eroltettem magam erte :D
14. e80d733f80 (válaszként erre: 12. - Csacsa)
2009. aug. 11. 06:55
kitartás azóta már biztosan fogytál.
13. e80d733f80 (válaszként erre: 6. - Lexike)
2009. aug. 11. 06:54

Sziasztok!

Én is így fogyasztom mint te és nálam is mennek le a kilók,pedig még én is szoptatok.az én kicsikém 27 hónapos és napjában még többször szopik,mivel olyan összetevőkből áll ami a tejtermelést serkenti így nem kell azon idegeskedni,hogy elmegy a tej.mindenkinek kitartást és meg lesz az eredmény.

12. csacsa
2009. jún. 18. 12:29
Hat mar egy hete hasznalom eredmeny nelkul ... pedig nem eszek elotte 2 oraval es mozgok is ...:(
11. csacsa
2009. máj. 30. 12:37

Nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszokat!!!


Akkor megveszem es kiprobalom. Remelem fogyok vele jo par kilot :D

2009. máj. 28. 22:41

Én is ajánlom!:)Nagyon finom,és laktató.Vacsira iszom!

Jól tudod,lehet inni kismamáknak vacsi helyet,rengeteg tápanyag van benne a babának is!:)

2009. máj. 27. 16:10

CSAK IS AJANLANI TUDOM,


es egeszseges is, tele van vitaminnal,nem kel ehezni, es igen, ajanlatos hozza Garcinia is

2009. máj. 27. 16:05
Hol lehet kapni egyebkent?
2009. máj. 27. 14:52

Koszi a valaszokat. Szoval akkor ha nem eszek melle semmit, akkor nagy valoszinuseggel fogyok majd.

Szoptatok, de mar 7 honapos a picurkam. mar mast is eszik es az a lenyeg hogy a vitamin meglegyen a tapanyagban. Kulonben ossze vissza 7-8kg-ot szeretnek csak leadni.

Meddig eleg egy doboz?

2009. máj. 27. 09:18
Én most "eszem" 5 hét alatt fogytam 11kg-ot. De én szedtem mellé Garcinia Plus-t és a Lean-t 2-2t. Naponta 1 szer ittam az Aloe Vera Gel-t. Egyszer a reggeli helyett ittam a táplálék kiegészítő italt és a 2-2 bogyót és ebédeltem általában salit kis csirkével vagy valami hasonlót. Nagyon drága volt de szerintem megérte mert egyáltalán nem voltam soha éhes.
5. Vera31 (válaszként erre: 2. - Csacsa)
2009. máj. 27. 09:04
Szia.Nekem 3kg ment le 1 hónap alatt.Reggelire és vacsorára ittam,de én tettem bele egy kevés buzakorpát is igy jobban telitett.Ebédre ettem rendes kaját,de csak fél adagot.Én hétvégenként bünöztem is ezért csak ennyi a fogyás.Én is szoptatás alatt ittam,bár nekem akkor már 1 éves volt a fiam.Gondolom ugyis figyeled majd a tej mennyiségét.Kitartást kívánok neked és minden jót.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook