Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Rákos vagyok, nem leprás!" fórum

"Rákos vagyok, nem leprás!" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. okt. 31. 22:35
Kedves Mindenki! Apukám miatt kerestem fel az oldalt. Szarkómás betegnek mondják az orvosok, és nem sok reménnyel kecsegtetnek neki. Én azért kerestem fel ezt az oldalt hogy olyan emberek akik hasonló rákos, betegségen keresztülmentek, és átélték a düh, a félelem , a remény, a gyógyúlás, és a betegség minden fázisát, ha lenne kedvük kérem írjanak nekem (apukámnak ) ugyanis neki nagyon nehéz beszélni a betegségéről. Tudom hogy fél és szívesen küldenék neki olyan leveleket (Tőletek) amelyben megosztjátok tapasztalaitok félelmeitek mindent amit mi családtagok nem érthetünk meg és élhetünk át teljesen. Ha valaki úgy érzi lenne számomra mondanivalója egy kedves levele az Ő küzdelméről tapasztalatairól kérem írjon nekem. love-bug7@hotmail.com Miden levelet szívesen fogadok Köszönöm előre is a segítséget. Fanni
1141. boszi1968 (válaszként erre: 1140. - Mazsinka)
2015. nov. 5. 15:24

én ezt találtam róla:A vadkender olaj meggyógyítja a rákot.

A kannabisz kivonat, más néven ” olaj” Rick Simpson által először előállított fajtája egy koncentrált, kifejlett nőivarú növény virágjából, leveléből származó szájon át bevehető készítmény. Nagy mennyiségű olaj 3-6 hónapos időszak alatti fogyasztása szinte minden betegséget meggyógyít, vagy könnyebben kezelhetővé tesz. Ez azért lehetséges, mert a kannabisz alapvetően az endokannabinoid rendszeren keresztül hat. Ez a rendszer tart fent homeosztázist a test többi részével. A valóság az, hogy a kannabisz elfüstölve is hat a rákra, krónikus fájdalmakra és gyulladásos állapotok ellen.

az olaj fogyasztásakor két elsődleges különbséggel kell számolnunk.

Először is, a kannabinoidok sokkal koncentráltabb állapotban vannak jelen az olajban, mint dohányzáskor, így erősebb a hatásuk is.


Másodszor, az olaj lenyelve az emésztőrendszeren keresztül szívódik fel.


Lényegében, a tested azokkal a tiszta molekulákkal eteted, amelyek lehetővé teszik azt, hogy kiegyensúlyozott maradj. Mivel az összes betegség a szervezet összhangjának megbomlásából ered, ez a gyógyszer hatásos szinte mindennemű betegség esetén. Legalábbis ez az, amit a tudomány és a tapasztalat mutat.

Tudományos Bizonyíték


Több száz tudományos vizsgálat kimutatta, hogy a kannabinoidok, mint a tetrahidrokannabinol (THC) és a kannabidiol (CBD), valamint egész növényi készítmények, hatékonyak szinte bármely betegség ellen. Íme néhány olyan betegség, amelyek kezelésében már bizonyított a kannabinoidok gyógyászati hatásossága:


- Ízületi gyulladás

- Rák

- Crohn-betegség

- Cukorbetegség

- Fibromyalgia

- Sclerosis multiplex

- Parkinson-kór


Számos nagy, még ma is létező gyógyszeripari cég forgalmazott kender alapú gyógyszereket az 1800-as és a korai 1900-as években. Azóta sokminden megváltozott.

A marihuána jelenlegi korlátozásai nem azért vannak életben mert a kender rossz vagy káros lenne, hanem a nagy gyógyszeripari lobbi miatt, miközben milliók szenvednek és halnak meg feleslegesen.

1140. Mazsinka
2015. okt. 22. 15:34
Tapasztalatokat szeretnék cannabis olajról!
1139. Marott
2014. máj. 31. 18:26
Szia! Látom új vagy a hoxán... ezen afórumon már szerencsére a madár sem jár!!!!! :) azért szerencsére, mert az akkori társaság szétszéledt, sorstársak voltunk, visszarepültünk a világba :) .. Próbálj meg másik fórumokban keresni, hasonló rákos-fórumokban, biztos találni fogsz a kérdésedre választ..... Üdvözöllek!!!
1138. Bea D
2014. máj. 29. 19:30
Üdvözlök mindenkit! Arról szeretnék érdeklődni, hogy a rákkezelésben használt Afinitor gyógyszert használta e valaki? Ha használta valaki kérem ossza meg tapasztalatit, mert fontos lenne. Előre is köszönöm!
1137. Marott (válaszként erre: 1135. - Dodi44)
2014. febr. 7. 17:13
Azt hiszem erre a hozzászólásra szokták volt mondani, ha hallgattál volna bölcsebb maradtál volna..... de biztos jobb viccelődni kívülről, mint megharcolni belülről!!!!!!!!!!! :(
1136. Marott (válaszként erre: 1134. - Gyuri 53)
2014. febr. 7. 17:11

Ez a fórum már elég régóta nem pörög, a benne "szereplők" már szerencsére túlélők... nagyon jó beszélgetéseket folytattunk itt, segítettük egymást, de most már nem "működünk", "okafogyottá vált a jelenlétünk"!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Sok sikert és kitartást, sikerülnie kell!!!!!!!! :)

1135. Dodi44
2014. febr. 6. 01:02

"Rakos vagyok, vagy lepras"


A ketto nem mindegy, csak ugy mint a

vidd ki a bilit, vagy idd ki a bilit!!!

1134. gyuri 53
2014. febr. 5. 19:52
Szia Mindenkinek. Most fogokm kapni Sutent és Fosamax kezelést. A rossz oldala érdekelne.Ha tudtok írjatok!Köszi
2013. jan. 2. 14:35

Lányok! Vki a kemo, sugár után használt Immunoglucant? Mik a tapasztalatok?

Párom legjobb haverjának a hugának volt csecsemőmirigy daganata tavaly. Műteni nem kellett, elég volt a kemo, és a sugár, de az immunrendszere összeomlott. Erre ajánlották az Immunoglucant, napi 2 kapszulát. Immunerősítésre immunhiányosoknál, stb nagyon jó, azt tudom, csak kíváncsi vagyok, h iylen esetben mennyi idő alatt hat, és hat-e egyáltalán.

1132. ovics (válaszként erre: 1131. - Agines)
2012. jan. 15. 08:06

Friss beteg vagy? neke 15 éve volt ez a dög, gyógyult vagyok. Emlékszem, én is mennyire magam alatt voltam, egyedül éreztem magam. Kutatni kezdtem, milyen közösségbe járhatnék, ahol nem központi téma, hogy mi fáj.

Próbálj időt szakitani:

[link]

5 napos tábort is tartanak, ahol intenziv foglalkozás van, Nagykovácsiban. Eddig ingyen volt, most úgy tudom 5 ezer.

1131. Agines
2012. jan. 12. 10:18

Hogyan kell élni betegséggel? Kicsit eluralja az életem a félelem és aggodalom.Nem tudok teljesen az életünkre koncentrálni. Én vagyok beteg. Daganatból kiinduló epilepszia.Egész életem végéig szóló elfoglaltság ez.... Férj, 2 kisgyerek.

Tudom, hogy a jóra kell koncentrálni. Csak nemigen megy ez attól, hogy tudom.

1130. Brigi68
2012. jan. 9. 22:45

Az én apukám eddig tudott küzdeni... január 5-én 17.55-kor "elment".

Tudom, szomorú, hogy ilyeneket írunk ide...

1129. globus (válaszként erre: 1127. - Brigi68)
2011. okt. 21. 12:02

Nálunk sem bírta a beteg :(

Most dobtam ki, lejárt a szavatossága.

2011. okt. 21. 10:53

Sziasztok!


Mi a véleményetek a béta glükánokról ? Érdemes használni rák diagnosztizálás után ?

1127. Brigi68
2011. aug. 18. 10:37

Igazságtalan az élet... sajnos:-(

Kicsit más...

Ha valakinek szüksége van avemar tápszerre, apunak vettem még, de nem bírja/akarja inni, 23 db maradt a dobozban, ha jól számoltam. 5000 Ft+postaköltségért szívesen elküldöm valakinek utánvéttel. 2011.12. hóig jó.

Szép napot és kitartást mindenkinek!

1126. Marott (válaszként erre: 1125. - Sylo)
2011. aug. 11. 10:38
Igen a sohatöbbé a feldolgozhatatlan, hogy tudod, hogy nem jön be többé az ajtón, és várod, mész a telefon felé, de nincs kit felhívjál!!! Sajnos sok idő kell mire ezt feldolgozod, de a tudatod segít, hogy neki!!! ez a jobb. Voltak percek amikor kértem a jóistent, hogy vigye el anyámat, mert ezt már nem lehet nézni, ezt a szenvedést, de még az utolsókig 28 kg-ig szenvedett szegény, némán, fogakat összeszorítva.
1125. sylo
2011. aug. 11. 07:58

Nagyon köszönöm Nektek azt a sok erőt, amit adtatok nekem az elmúlt hónapokban.

Borzasztóan hiányzik az Édesapám, már egy hete, hogy nincs velünk, nagyon nehéz lesz ezt elfogadni és valamennyire feldolgozni. :((( Szörnyű a hiánya!

Puszillak Benneteket!

1124. 7529edede9 (válaszként erre: 1120. - Sylo)
2011. aug. 10. 18:33

Szia kedves sylo!

Fogadd őszinte részvétem!

Valóban emberfeletti küzdelem volt és te mindent megtettél apudért.

Erőt,kitartást és megnyugvást kivánok!

1123. Miszti3 (válaszként erre: 1120. - Sylo)
2011. aug. 10. 12:07

Én is figyelemmel kísértem a küzdelmeteket, sajnos a sors másképpen rendelkezett. Ennél többet ember nem tehet, mint amit Ti megtettetek a gyógyulás érdekében, most pedig nem lehet mást tenni, mint elfogadni, belenyugodni a megváltoztathatatlanba. Mégha szívfacsaróan fájdalmas is.


Fogadd részvétem.

1122. Brigi68
2011. aug. 8. 10:22
Részvétem...:-(
1121. Marott (válaszként erre: 1120. - Sylo)
2011. aug. 7. 20:16
Fogadd őszinte részvétem, nemes harcban sajnos veszített. Emberfeletti volt a küzdelmetek. Nyugodjon békében.
1120. sylo
2011. aug. 4. 16:40

Kedves Fórumozók!


Régen nem jelentkeztem, de biztosan emlékeztek még rám, nem tudtam írni.

Ma reggel az én Drága Apukám örökre itt hagyott minket.

1119. monika 31 (válaszként erre: 1115. - Szilvana)
2011. máj. 18. 13:06
Szia nem vettek.ma mondja meg a doki mikor lesz a műtét amitől nagyon félek.
1118. monika 31 (válaszként erre: 1116. - Ac808a6b30)
2011. máj. 18. 13:04
Szia köszönöm a jotanácsot sajnos téleg igazad van az oldalakkal mert ez mind igaz tegnap találtam egyet és elolvastam és ugyan ojan eredményei voltak mint nekem és ő azt irta hogy méhnyakrákja volt a szövettan után.utánna eléggé magamba is zuhantam de mindent megteszek hogy higyek magamban és hogy meggyogyuljak.köszi hogy irtál.ma mondja meg a doki mikor műt.szia.
1117. Szilvana (válaszként erre: 1116. - Ac808a6b30)
2011. máj. 18. 09:22
Ezt ajanlom en is!Udv.
1116. ac808a6b30 (válaszként erre: 1114. - Monika 31)
2011. máj. 18. 06:35

Szia!

Én drukkolok Neked nagyon, higgy magadban, hogy minden rendben lesz, és ha elfogadsz egy tanácsot, ne keress ilyen fórumot, mert túl sok ijesztö dolgot olvashatsz, amitöl bepánikolsz!

1115. Szilvana (válaszként erre: 1114. - Monika 31)
2011. máj. 17. 18:27
Szia, biopsziat vettek mar?
1114. monika 31
2011. máj. 17. 17:16
Sziasztok holnap kell mennem dokihoz mikor lesz a mütétem hogy megtudjuk ményakrákos vagyok-e vagy sem.Nagyon félek és nem tudom mihez kezdjek sajnos bármit dolgozom vagy bármivel probálom magamat elfoglalni mindig eszemben van hogy mi lesz ha mégis az vagyok ?szeretném ha ajánlanátok ojan oldalt ahol ijen nők irnak magukrol akik már átestek ijenen előre is köszönöm és jobbulást mindenkinek aki beteg MONI.
2011. máj. 16. 16:11

Tessék !


Kontrollált klinikai eredmény !



Intravénásan 10 napig 10 g C-vitamin

és ezt követően naponta szájon át 10 g C-vitamin


Konklúzió


A tanulmányban 100 aszkorbát-kezelt skóciai páciens túlélési idejét vizsgálták (első napnak számított, amikor kimondták, hogy rákos és a szokásos módokon nem kezelhető) 1000 kontrollal összehasonlítva (10 kontroll/1 kezelt).


Az adatok azt mutatják, hogy az aszkorbát kezelt páciensek 90%-ánál a halálozási ráta a kontroll halálozási rátájának egyharmada, ami 3x hosszabb túlélési időt jelent.

A maradék 10% aszkorbát kezeltnél több mint 20x hosszabb a túlélési idő.


Az átlag túlélési idő 4.16-szor hosszabb a kezelteknél, mint a kontrollnál.


A szerzők arra következtetnek, hogy ez erős bizonyíték arra, hogy a végső stádiumú/kezelhetetlen skóciai rákos betegek túlélési ideje 10 g aszkorbinsav/nap adásával meghosszabbítható.


Legtöbbjüknél ez 3-szoros, néhányuknál (10%) 20-szoros volt. A szerzők úgy gondolják, hogy hasonló eredmények lesznek más országokban is. Lehetséges, hogy a 10 g/nap dózisnál nagyobb mennyiség adásával nagyobb hatás érhető el. Azt is feltételezik, hogy a korai stádiumban lévő rákos páciensek aszkorbát kezelése hasonlóan jó hatású lehet, a kezelés kezdetétől a várható élettartam megváltozhat például 5 évről 20 évre


Eredeti elérési hely :


[link]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook