Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem játszik a 2, 5 éves fiam játékkal, dűt, borít, szegel, kalapál.. fórum

Nem játszik a 2, 5 éves fiam játékkal, dűt, borít, szegel, kalapál.. (beszélgetős fórum)


17. Mágia9 (válaszként erre: 16. - Ében11)
2009. okt. 8. 18:55

Szia!

Az én kisfiam 4éves,eddid szerelt,kalapált,de mst mániája a daru,helikopter,tűzoltó,rendőrautó..ezekkel játszik,meg tvzik,ill. logikai játékokkal játszunk itthon.De az oviban verekszik,bohóckodik és nem kötik le a csoportfoglalkozások,így kezdik kiközösíteni a többiek.Sok mindent próbáltam,de nincs változás!??:((

2009. szept. 22. 17:06

Szia!

az már haladás.

az enyém most az ovi hatására javulgat.de ő a csoportban a legelevenebb!

2009. szept. 22. 08:40

hát nem javultunk sokat de még mindig sokat rombol...

viszont most már néha építőzünk!!

14. Kryon
2009. máj. 27. 07:55

Sziasztok!


Nekem két lányom van,14 és 3 évesek.A nagyot is kevés játék érdekelte,a kicsi is ilyen.Együtt főzünk,takarítunk és kitalál magának játékokat.E gyerekek tudják,hogy mi kell nekik! Amíg nem veszélyezteti a testi épségét engedd játszani,hiszen ezzel szerez tapasztalatot a világból.

Ajánlom Osho Gyermekek könyve című könyvét.Ha nem hidegen hagynak a spirituális dolgok akkor is érdemes bele olvasgatni a fejezetekbe.(Néhány könyvtárban is előfordul)Én tapasztalatból tudom,hogy nagyon hasznos dolgokat ír.

További szép napot!

13. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 12. - Sinkoneeszter)
2009. máj. 26. 15:45

ha apa itthon van együtt dolgoznak egy angyal ,,mondtam is azt hiszi mindig ilyen jó gyerek,,

de tudja hogy nem,,

2009. máj. 26. 13:48

Szia!

Hasonló a szitu. 2 éves és csak a felnőtt férfi dolgok érdeklik. A férjem asztalos, az apám vérbeli szerelő, tehát az volna a furcsa, ha nem így lenne! Le kell kötni, istei jó gyerek, ha " dolgozhat" pl.: az apja rossz, akus csavarozója a kedvence.

11. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 9. - Baratibor)
2009. máj. 26. 08:42
itt a gép mellet azért tudok ülni mert szopizik itt a kezembe van aztán vége....
2009. máj. 26. 08:41

azon már túl vagyunk még a férjem csinált is mindenféléből kis méretet lapát villa stb,,

mindent ami neki van,,

a műanyag nemis érdekli!!

karácsonyra vettem neki műanyag szerszámasztalt de addig kellet az nap kész!!

9. baratibor (válaszként erre: 3. - Cbc7d5fe99)
2009. máj. 26. 08:39
Az en fiam 5 eves. evek ota csak szerel, meg szeret nekem segiteni itthon barnit is csinalok!.Jateka van dögivel. A fejlesztös jatekokat együtt szoktuk:) Amugy meg max. katonak es labda:) Kitartas. Az a lenyeg, hogy lefoglalja magat, mindegy, hogy az jatek, vagy pedig ö csinalt belöle jatekot:)
2009. máj. 26. 08:39
:) mert fiú,vegyetek neki játékszerszámokat, szerelőskészletet vagy a kevésbé használtakból kapjon párat, az enyém is szereli a játékautóit, a porszívót stb.
2009. máj. 26. 08:38

hát igen miis megvettünk mindent,,mivel a 3,gyermek két lány után fiu lett apa kész gépparkot rendezett be!!most vettünk neki kisbicót de semmi!!tekeri is imádja ha megyek vele!!!


de hozzáteszem ez a dolog délelőtt van míg a lányok suliba vannak,,,ha haza jönnek teljesen megváltozik a viselkedése

2009. máj. 26. 08:35
Az én lányom augusztusban lesz 3 éves, egy kisebb vagyon költöttünk játékokra-semmi, soha.Most kezd, talán babakocsi, apró Micimackós dolgok, kis figurák. De muindenben segít, imás panírozni, tésztát kevergetni, mindent, amiben munkáról van szó:)
5. dj.cica (válaszként erre: 4. - Cbc7d5fe99)
2009. máj. 26. 08:35

szia akkor tanácsolom menj ki vele reggelente egy kicsit játszani,találj ki valamit ami leköti és közösen játszhattok.

majd napközbe is probálj valami ujdonságot bentre kitalálni hátha lefoglalja.

4. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 2. - 3a92f8d690)
2009. máj. 26. 08:31

hát itt is csak ,,szeg kalapács fogó meg hasonló szerszám ,,

megy ki a villával szénázik!!

nemis tudom mivel lekötni!!

benn nemis marad mert akkor rossz

az előbb kiborított egy üveg olajat a szőnyegre!

2009. máj. 26. 08:29

a kisfiam nem köti le semmi csak ha kinn dolgozik az apja csinált neki kis lapátot villát mint az eredeti!!biztos az apját utánozza mert ő is mindig dolgozik!! első szava az volt egy évesen csavar!!

normális ez??

2009. máj. 26. 08:29
Ez van örülj neki fiú az enyém 3,5 éves és a fúró meg a csavarhúzó a kedvence!!:-))Meg a kőművesszerszámok ugyanis ő kőművész lessz!!!!
2009. máj. 26. 08:27
Nem játszik a 2, 5 éves fiam játékkal, , dűt, borít, szegel, kalapál,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook