Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kivel illik össze a bak jegy? fórum

Kivel illik össze a bak jegy? (beszélgetős fórum)


15. Ayrah
2010. máj. 21. 12:59
Én egy ízig vérig bak nő vagyok, a bakok jellemábrázolásának minden szava igaz rám. PL:Sokan ridegnek látnak, de ha közel engedek valakit magamhoz akkor nagyon tudok szeretni. A közeli ismerőseim nagyon szórakoztató embernek tartanak míg mások visszafogottnak ill. beképzeltnek:)Életem párja szűz és mit mondhatnék tökéletes párosítás:)))) alig veszekedtünk a három év alatt és imádjuk egymást, minden rendben van. Tökéletesen kiegészít és viszont, pedig nehéz természet vagyunk mindketten. A bak ironikus, racionális, makacs... a szűz túlontúl okoskodó, rendmániás... A bak nők szexuálisan vonzónak tartják még szerintem a bika pasikat is.. tapasztalat és olvastam is. Nem jövök ki a kosokkal és a rákokkal sem igazán.
2010. márc. 13. 13:25
Sok bak-halak házaspárt ismerek.
13. e584b61b26 (válaszként erre: 5. - Monika1225)
2010. márc. 8. 10:17

Én 8 évig éltem szerelemben és szeretetben egy bakkal!

És sok bakkal vonzódom barátilag is és flört stb ügyileg is!

És rák vagyok.

2009. jún. 20. 16:14

saját tapasztalatom az, hogy engem az Oroszlán férfiak tudnak kiegészíten, A vízöntőkkel és kosokkal jobb ha 1 szobába se engednek!



De ez szerintem inkább személyfüggő és nem horoszkóp

11. Emma*
2009. máj. 26. 19:26
Bakként azt mondom, hogy teljesen mindegy, milyen jegyű a másik, ha megvan az összhang, a megértés, a tolerancia a másik felé.
2009. máj. 26. 15:07

Teljesen mindegy!

A nagyanyáink sem foglalkoztak ezzel a problémával és hosszú éveket éltek együtt.

2009. máj. 26. 12:30

Nekem is először a Skorpió ugrott be, de mivel ismerek igazi bak nőt, és nagyon Skorpió pasit is...hát el nem tudnám képzelni, hogy hasonló embert találjanak vonzónak...:D

Akárki akármit mond, szerintem ez a két jegy nem illik össze. Mást találnak vonzónak, más a szemléletűk-általában.

2009. máj. 26. 12:29

Sziasztok!

Amennyire tudom, horoszkópilag a bika és a szűz illik a bakhoz. Amúgy én is bak vagyok. Az előző párom ikrek volt (elég nehéz jegy) és 6 évig voltunk együtt, szóval valószínűleg összeillettünk. A mostani párom szintén bak. De érdekes, mert ugyanazon évben születtünk, én 2 nappal előbb, egy városban, egy kórházban, és mégis teljesen mások vagyunk. Az alapvető bak tulajdonságok mindkettőnkben megvannak (makacsság stb.), de mégsem vagyunk egyformák. Én zárkózottabb vagyok, ő nyitottabb, de nagyon jól kiegészítjük egymást. :)

2009. máj. 26. 12:09
A barátom bak, én skorpió vagyok, és szerintem nagyon jól összeillik:) Egyébként a barátnőm pedig bak, és a barátja pedig skorpió:)
2009. máj. 26. 06:23

fölösleges általánosítani, mert nem lehet kimondani a verdiktet kihez ki illik..lehetnek találgatások, de két emberen múlik, hogyan fogadják el és be egymást, mennyire odaadók egymással szemben, mennyire tisztelik,becsülik magukat és egymást, mennyire tolerálják egymást, és a többi..persze vannak domináns bolygóállások, ami alapján erős az összeillés lehetősége, de senki sem jár horoszkóppal a kezében társat keresni, igaz, ha valaki megtalálja a hozzá mindenben illőt, az a legnagyobb csoda ritka és megbecsülendő..

A Bak nagyon nehéz természet, az Oroszlánhoz egyáltalán nem illik, férjem dupla Bak volt, magam Oroszlán Bak asszcendenssel, remek együttgondolkodás, semmi érzelmi élet.. no, hol az összeillés?

2009. máj. 26. 05:29
Az oroszlán vagy a skorpióhoz! A rák és a vízöntő jegy szülöttei, nem neki valók! S ez nem csak a párkapcsolatra igaz, hanem minden emberi kapcsolatra is!
2009. máj. 26. 00:36
Bak nő?
2009. máj. 25. 23:57
Szuzekhez.
2009. máj. 25. 23:56
Erre én is kíváncsi lennék!
2009. máj. 25. 23:55
Arra lennék kíváncsi, hogy kinek mi a tapsztalata, kihez passzol legjobban a bak? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook