Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van köztetek orvos? Babám fején vörös folt van, mi lehet? Orra is vérzett fórum

Van köztetek orvos? Babám fején vörös folt van, mi lehet? Orra is vérzett (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 26. 10:31
Nem voltunk még dokinál, mert csak az este fedeztem fel, de a napokban megyünk, mert nem hagy nyugodni a dolog, remélem nem lesz semmi baja :(
2009. máj. 26. 07:58

Remélem,màr voltatok a dokinàl.

Nem tudok mit irni,nem volt még ilyen tapasztalatom,de remélem semmi komoly

2009. máj. 25. 23:56
Úgy egy hónapja vettem észre először, hogy egy kb fél centis-centis folt van az akkor 9 hós babám fején. Figyeltem egy darabig, úgy tűnt, szépen múlik. Aztán egy darabig nem láttam, nem tudom eltűnt-e vagy csak elkerülte a figyelmem. (Elég sok a haja, meg a kocsiban is van olyan kiálló rész ahová beüthette, ezért nem gondoltam semmi rosszra) Ma viszont újra figyelmes lettem a foltra, ugyanott. Mivel azóta az orra is vérzett egyszer, nagyon aggódom. Az is a történethez tartozik, hogy az ultrahangon megállapították, hogy valamilyen kis kapilláris a kutacson belül ki van tágulva, de akkor nem láttam rajta semmit. Mindenképpen elviszem orvoshoz, de azért örülnék valamilyen véleménynek. Előre is köszi
2009. máj. 25. 23:47
Van köztetek orvos? Babám fején vörös folt van, mi lehet? Orra is vérzett

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook