Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért van az, hogy a legtöbb nudistát nem szeretnéd meztelenül látni? fórum

Miért van az, hogy a legtöbb nudistát nem szeretnéd meztelenül látni? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. ápr. 29. 10:01
A legtöbb ember a nudista strandon nem azért jár ,hogy a másikat nézegesse. Pont nem érdekli,ki hogy néz ki. Mi sajnos ritkán jutunk el ilyen helyre, de például a feleségem sokkal feszélyezettebben érzi magát a textiles strandon. Állandóan a fürdő ruhával van el foglalva ( hogy ál rajtam , már megint félre csúszott, majd mehetek a szoliba a pántok nyomát el tüntetni, stb) . Illetve a textiles strandon jobban meg nézi az egyik ember a másikat ( hogy néz ki abba a bikinibe , öreg már ahhoz a tangához, stb).
2019. aug. 28. 19:09

Sziasztok!

23 eves lany vagyok, es zavarnak a biniki pantjai amik latszanak ahogy lebarnultam. Naturista strandra akarok menni de egymagam nem szivesen... A delegyhazira gondoltam. Van esetleg masik lany hasonlo cipoben aki velem jonne?

2017. febr. 14. 23:50
Sziasztok. Aki nudista strandra megy,az miért ,,méreget,, másokat ? 40éves vagyok,több mint 20 éve nudista-naturista. Ha nem tetszik nem kell odamenni. Sok jó fej ember jár oda,legalább még tanulnának sokan elvonatkoztatni a kinézettöl. Nem kell rögtön a szexre gondolni mert meztelenek közt van az ember. Jomagam, a természetesség miatt járók,ill magágáért a természetért. Amugy vácon lakók,voltam már pár jó helyen,itt helyben is. Ha valaki nem médiaszabvány,az bujdokolojon ?? Szánalmas :((
2013. márc. 26. 11:16

Sziasztok,2002-ota vagyok naturista,nudista.Bevallom ferfiasan,nehez volt az elso idoszak.Azota ha kimegyek a nusistastrandra,magamert megyek.Mert jol akarom magamat erezni !! Nem erdekel masok velemenye.Barkit meglehet szolni,nincs tokeletes test. Egyebkent sem az a lenyeg.Rengeteg jofej baratot,ismerost szereztem,osszetarto segitokesz tarsasag.

Sajnalom hogy eleg sok elvetemult kukkolo is keveredik kozenk.Biztos ezert utasitjak el a Holgyek :~((

2012. jan. 5. 07:17
sok ember kover es nem vmi szep latvany a hajtomeg latvanya.
35. Csigusz 79 (válaszként erre: 33. - 4278f24526)
2009. okt. 6. 19:39
Elképzeltem :DDDDDDDDDDDDDDDD
2009. okt. 6. 19:36
az originál naturistát egyébként pont nem zavarja ez, sőt az a lényeg, hogy nemcsak a szép alakú fiatal emberek mutogathatják magukat, mert nem ez a lényeg.
2009. okt. 6. 19:34
Én már egyszer voltam nudistrandon, de elegem is lett egy életre.. Jópár emberke teste látványától azt hittem, hogy megvakulok.. A hab az volt a tortán, amikor egy srác nagy büszkén vonult fel s alá, feneke vágatából pedig lógott egy kb. 20 cm-es WCpapírcsík..
32. 80ASIQ (válaszként erre: 31. - D879a0c5b4)
2009. szept. 7. 23:22

Én meg azért mentem oda. A Tiszához, az algyői hídhoz huszonegynéhány évvel ezelőtt. Az emberek kb negyedrésze volt nő, a több faszi. Ennyi szépen barnulni kívánó férfi van? Mért gondolok másra? :D

De irigyeltem azokat a gimnazista oszálytársakat fiúk-lányok vegyesen, akik együtt mentek oda! Mit nem adtam volna, ha egyik-másik osztálytársnőmet megláthattam volna meztelenül!

2009. szept. 7. 21:59
Az az igazság, hogy nudista-strandon nagyon nem illik a másikat nézegetni, akár szép, akár nem...
30. 80ASIQ (válaszként erre: 28. - Masször)
2009. szept. 7. 21:42
Attól függ, milyen az a test.
29. 40163fd81d (válaszként erre: 25. - Mimmo33)
2009. szept. 7. 20:55

Szerintem a gyerekeknek fel sem tűnt :)))


Elfogadható?


Csak azért mondod ezt,mert az újságokban tökéletes szilikon cicik az elfogadhatók,meg a restaurált fotók.

Akiket zavar a természetes ,ilyen -olyan koru test látványa,azt azért zavarja ,mert megnézi őket,márpedig akik levetkőznek ,vagy nudisták,azért azok,mert szeretnek natúrban lenni,és élvezni a napfényt ,csíkok,háromszögek és egyéb bőrminták nélkül.


Szvsz:))

28. Masször (válaszként erre: 25. - Mimmo33)
2009. szept. 7. 17:06
Nem értem, hogy egy emberi test mitől is lehetne gyomorforgató!
2009. szept. 7. 17:05
Ha majd megbarátkoztál, nem fog taszítani:-)
26. reni79 (válaszként erre: 24. - Masször)
2009. szept. 7. 14:56
Megbarátkozom a gondolattal tisztelt uram,de nem tehetek róla engem taszit az ilyen.
25. mimmo33 (válaszként erre: 24. - Masször)
2009. szept. 7. 14:02

"Mellesleg mennyivel felemelőbb fürdőnadrágban a papa?"

Talán annyira nem gyomorforgató...?!


Én nem találkozom nudistákkal, mert nem megyek nudista strandra. Nem vagyok prűd, de engem zavar a monokini is. Hangsúlyozom, nem azért mert prűd lennék, hanem azért mert a legtöbben, akik monokiniznek már sem abban a korban, sem abban az állapotban nincsenek amikor még elfogadható:(

Idén nyáron , nem írom, hogy hol, de egy 4 csillagos szállodának a strandján kellett szembesülnünk a sok aszott,logó mellű öregasszonnyal...Még szerencse, hogy a papák, nem rakták ki;) Nem hiszem, hogy oda való, főleg, hogy nagyon sok kisgyerek volt...Nekik miért kell így látni egy nagyit?!

24. Masször (válaszként erre: 23. - Reni79)
2009. szept. 7. 13:53

Kedves Reni!

Barátkozz meg a gondolattal, hogy nem lesz mindig olyan hamvas és feszes a bőröd, mint ma.

Ha ez sikerül, már nem is fog zavarni a 70 éves papa látványa:-)

Mellesleg mennyivel felemelőbb fürdőnadrágban a papa?

23. reni79
2009. szept. 7. 13:04
Én idén nyáron Kurfun voltam a párommal!Hát,nem találtunk olyan strandot ahol ne lett volna pár nudista.A legszörnyűbb látvány a 70 éves papa volt!
22. Masször (válaszként erre: 21. - Sundance)
2009. jún. 8. 22:15
Néhány éve olvastam valahol. Akkoriban folyt a vita itthon, hogy megengedhető-e a monokini a magyar strandokon. Egyik példaként említették az olaszokat.
21. sundance (válaszként erre: 15. - Masször)
2009. jún. 8. 14:24
Hát ezt az irdatlan marhaságot meg hol hallottad?????? :DDDDD
20. 40163fd81d (válaszként erre: 19. - Leviatan)
2009. jún. 8. 13:55

:DDDDDDDD

Egyszer sikerülni fog!:))))))))))

19. leviatan (válaszként erre: 17. - 40163fd81d)
2009. jún. 8. 13:37
Ezt jol leirtad :))). En is szivesen lennek olyan szabad, hogy ne azzal foglalkozzam hol log rajtam es mi...
2009. jún. 8. 13:13

Nem értem a felvetést, a nudista hol nem szarja le, hogy más mit gondol róla?

Ha nem bírod a látványt, ne menj a közelükbe. ilyen egyszerű.

:)

17. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Kijózanító)
2009. jún. 8. 13:11

Pont te kérdezel ilyent?

A nudista az az ember,aki szarik rá,ki akarja,ki nem ,ki látja szépnek és ki nem,egyszerűen csak úgy érzi magát szabadnak!

Igazság szerint mindig irigyeltem őket ezért,és mai napi nem tudtam "levetkőzni" a gátlásaimat.

HAJRÁ nudisták!!:)))))))))))))))

16. 2104cc91e8 (válaszként erre: 14. - Saci49)
2009. jún. 8. 08:23

Javaslom, olvasd el a 7. sz. hozzászólást! :)


(mégegyszer röviden: a nudisták között MINDEN embernek JOGA van levezkőzni, akkor is ha szép melle van és akkor is ha lógós, vagy netán 70 éves férfi és ráncos a lógós fütyije!)

Én nem szeretem, nem járok oda, de úgy gondolom, hogy a nudizás nem a SZÉP emberek privilégiuma!!!)

15. Masször (válaszként erre: 14. - Saci49)
2009. jún. 7. 22:45

Saci, nem értelek!

Nudizni nem azért megy az ember, hogy magát mutogassa! Ha Te bámészkodni mész, akkor nagyon rossz helyre tévedtél!

Javaslom, nyaralj az olasz riviérán, és nem fogsz logó mellett látni, mert taljánéknál csak szép melleket lehet fedetlenül mutogatni a strandon. Akinek a rend szigorú őre nem találja elég szépnek a melleit, az büntetést fizet:-)

14. Saci49
2009. jún. 7. 12:47
Egy emberi test, ha szép, akkor tetszik.De uram bocsá sokan még felöltözve sem nyújtanak esztétikus látványt, hát még levetkőzve...De aki így érzi jól magát, tegye. De tartsa tiszteletben az én nézetemet is, hogy nem mindenkinek előnyös a meztelenség és ne kényszrítsen olyasmire, amit nem szeretnék. Még a monokinizés sem áll jól mindenkinek. Van akinekszép a melle és van akinek a hasáig lóg.Sajnos nem mindig van önkritikánk!
13. 2104cc91e8 (válaszként erre: 7. - Masször)
2009. máj. 26. 19:20
Egyetértek!
2009. máj. 26. 16:33
Szerintem az ilyesmi nem közszemlére való.
2009. máj. 26. 08:07

Én nem a legtöbbet,hanem egyiket sem akarom nézegetni.Legfőbbképpen attól képedek el,hogy egynémelyik a gyerekeit is kiviszi a nudistrandra.

Semmi bajom velük amúgy,de nem vagyok rájuk kíváncsi éppen ezért nem is járok ilyen helyekre.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook