Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallottatok már a New HCA kúráról, esetleg kipróbálta már valaki? fórum

Hallottatok már a New HCA kúráról, esetleg kipróbálta már valaki? (tudásbázis kérdés)


17. csillag.virág (válaszként erre: 11. - Kevin8)
2009. jún. 9. 13:58

:DDD

Teljesen igazad van...

Megint átvágják a jónépet! :D


Sokkal olcsóbban hozzá tudtok jutni, nagyobb mennyiségben... inkább így próbáljátok ki.


Innen sose kapjátok vissza a pénzt! :(

16. cusi (válaszként erre: 15. - Afe22ec610)
2009. jún. 5. 22:05
Na, ez az!!!!!
15. afe22ec610 (válaszként erre: 14. - Cusi)
2009. jún. 4. 17:29

Szia!


Egyet értek, szerintem sem fognak megtéríteni semmit, vagy ha mégis, akkor előbb vért kell izzadni hozzá.

Nekem is sántít ez az egész, s ha még úgy is lenne, ahogy írják, azért kíváncsi lennék arra, hogy okoz-e ez a szer valamiféle maradandó károsodást...

14. cusi (válaszként erre: 12. - Afe22ec610)
2009. jún. 4. 13:45

Szia!

Felhívtam őket,s azt mondták,ha nem vagyok a termékkel megelégedve,akkor visszafizetik az árát.

Tehát nincs semmi ingyen kipróbálás,hanem vagy visszakapod a pénzed,vagy nem! De szerintem nem,vagy nagy nehézségek árán!

Szerintem meg ezek a csodaszerek nem hatásosak! Gondoljatok bele:1 hónap alatt 25kg? Amit gyüjtögettél évek alatt,azt leadod 1 hónap alatt?!

A szervezet sem bírná ki.

Persze ez csak az én véleményem!

De gondoljátok meg!

2009. jún. 3. 10:45

nem tudom mi az új hca kúra, de nekem L-carnitine + HCA tablettám van, amit most kezdtem szedni, kocogásos napokon, mozgás előtt másfél órával.

Itt a bodybuilderes leírása:

L-Carnitine + HCA


Az L-karnitin egy természetes anyag, amelyet BT vitaminként is azonosítanak. Különösen fontos szerepe van a test lipidszintjének szabályozásában. Jelenlétére a szervezet aktiválja a zsírszöveteket, amelyek azonnal elkezdenek átalakulni energiává, ez pedig azt eredményezi, hogy a szervezet majdnem kétszer annyi kalóriát éget el, ugyanannyi munka elvégzésére.


Az L-karnitin szedésével megelőzhető a fáradtság, kimerültség, lerövidíthető az edzések után szükséges regenerációs idő és az izomláz. Fokozza a szervezet reakcióképességét és jelentősen csökkenti a zsírsejteket. Javítja az alapvető feltételeket a szervezet számára az edzéshez, mint az oxigénfelhasználás hatékonysága, erő, gyorsaság és izomtömeg. A Garcinia Cambogia HCA (hydroxycytric acid ) tartalma a szervezetben fokozza elraktátozott zsírszövetek bontását és csökkenti az étvágyat.


ActivLab L-Carnitine HCA Plus különösen javasolt diétázóknak, fogyókúrázóknak ugyanúgy, mint aktív és szabadidősportot űzőknek.

Felhasználási javaslat:


2 kapszula 1,5 órával edzés, vagy fizikai megerőltetés előtt.

2009. jún. 2. 20:05

Sziasztok!

Én is olvastam az egyik pletykalapban, erről a "csodaszerről", és volna egy kérdésem.

Azt írták ott, hogy 100%-ig ingyenes kipróbálási lehetőség van abban az esetben, ha a lap alján található szelvényt visszaküldöm nekik.

DE 3 sorral lejjebb, pedig arról szólt a fáma, hogy ha elégedetlen vagyok a termékkel 10 napon belül visszatérítik a vételárat (a csomagolási, és postaköltség kivételével).

Kérdem én, hogy mi ebben az ingyenes, ha egyszer VÉTELÁRRÓL beszélnek?!

Akkor ez pénz-visszatérítési garancia, nem pedig ingyenes kipróbálás, nem? Vagy az én értelmező képességemmel vannak problémák? Írjatok, hogy mi a véleményetek!

Köszi!

11. kevin8
2009. jún. 1. 11:06

Sziasztok fogynivágyók!

Én is ráakadtam erre a nagyon kecsegtető hírdetésre, DE mielőtt fejest ugrottam volna a csalók karmaiba utánna jártam egy kicsit mi is ez.

Úgyanis a HCA már évek óta kapható a magyar piacon, csak a csalók megtoldották egy " new" előszóval. Olvassatok utánna. Ja és ez a kapszula " csak" 3660 forintba kerül.Egy kis figyelemfelkeltő szlogen, egy új előtag és máris kész egy kreált új csodaszer. Ha nem hisztek nekem, nézzetek utánna!!! Kérjetek kermi bevizsgált azonosítót tőlűk. Lefogadom vagy nincs, vagy megadnak valami kitalált kódot.

Bocsi, hogy letörlek benneteket, de sajna nagyon sok csaló van, akik kihasználják az emberek hiúságát

10. 2104cc91e8 (válaszként erre: 8. - Dundinyuszi)
2009. máj. 27. 10:26

Nagy izgalommal várjuk:)

Egyébként mit tudsz róla? Ha elmondanád, megköszönöm!

9. Dundinyuszi (válaszként erre: 7. - Koppanya)
2009. máj. 27. 10:25
Én is erre gondoltam, már igen sok módszert kipróbaltam. Most egy hónapja intenzíven tornázom és kerékpárral járok dolgozni, ám ettől is csak hízok. Mint azt a fórumon írtam kipróbálom ezt is, ha nem fogyok 10 nap alatt annyit amennyit megigértek, akkor visszaküldöm.
2009. máj. 27. 10:22
Fél órája rendeltem meg, (újságcikk alapján) ha nem az az eredmény amit írtak róla visszaküldöm és visszatéríttetem az árát. Próba cseresznye! Két héten belül szállítják, tapasztalataimról akkor számolhatok be.
2009. máj. 26. 13:15

úgy látom nem sok érdemleges válasz jött- én is gondolkodom a kipróbálásában


nem hiszek a csodákban, de ha 1 hónap alatt csak 5 kiló lemegy szerintem már megérte

6. 2104cc91e8 (válaszként erre: 5. - Regci)
2009. máj. 25. 19:11
Én még csak nem is olvastam róla, akkor Te sokkal többet tudsz:)
2009. máj. 25. 19:03

Én egy újságban olvastam a reklám anyagát! Ki szeretném próbálni csak gondoltam előtte érdeklődök róla, hogy valóban ilyen egyszerűen és jól működik-e...

Ha valaki tud légyszi segítsen!!! Köszi! :)

2009. máj. 25. 18:43
Ti már igen??
3. Regci (válaszként erre: 2. - Koppanya)
2009. máj. 25. 18:27
Szia! Remélem kapunk választ!! :)
2009. máj. 25. 18:25
pont ezért ültem le a gép mellé, hogy én is erről érdeklődjek:)
2009. máj. 25. 18:17
Hallottatok már a New HCA kúráról, esetleg kipróbálta már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook