Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Stevia - gyerekeknek

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Óvodások, iskolások

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

10. kszilvi2009-12-10 12:22
Ma jöttek meg a növénykéim. A kisfiam cukorbeteg, így gondoltam megpróbáljuk magát a növényt gondozni.

Ha vannak valakinek tapasztalatai, szívesen fogadom!:)

9. Cand Ida2009-05-25 17:14
Mármint nem hízlal és nem allergizál :)
(válasz Cand Ida 8. hozzászólására)

8. Cand Ida2009-05-25 17:14
Nagyon jó és egészséges a méz, de nem mindent lehet pl. sütni vele és sok a mézre allergiás és cukorbetegek sem fogyaszthatják.
A sztíviában az a jó, hogy nem hízlal és allergizál, candida diétába is belefér, nincs szénhidrát tartalma és lúgosít. Tehát tökéletes lenne...csak a mellékíz.
(válasz koppanya 7. hozzászólására)

7. koppanya2009-05-25 16:42
mi a cukrot mézre cseréltük le, azt nem próbáltátok még?- azt 2 éves kortól lehet adni és mindenbe finom

6. Cand Ida2009-05-25 16:31
A növénynél a levelekre gondolsz? Azt nem tudom, hogy lehetne pl. süteménybe használni...van belőle itthon, szárított, de ki se bontottam. Én a port és a tablettát ismerem, mindkettőnek van mellékíze. Nekem túl édes, átható, csak azt az ízt érzem, bármibe teszem. Igaz édesebb, mint a cukor, így kevés kell belőle...engem kevésbé zavar, de a gyerekeket isgen. Állítólag külföldön kapható egy mellékízmentes, jóval drágább is.
(válasz hnora 4. hozzászólására)

5. kovácserika2009-05-25 16:29
Szia!Én csak a port ismerem és sajnos,ahogy mondják,nekem nem jött be.

4. hnora2009-05-25 16:25
Sziasztok! Én csak most szeretném beszerezni, és nem hallottam még a mellékízről! Melyiknek van a növénynek, vagy a boltban kapható por/cseppnek?

3. Cand Ida2009-05-25 16:18
Nincs semmi kikötés ez egy teljesen természetes édesítőszer, én is szívesen használnám, évekig kisérleteztem is vele, de sajnos a mellékízét nem tudtam elvenni semmivel, mindenen átérezték a gyerekeim. Állítólag van olyan, ami teljesen olyan, mint a cukor, mellékíz nélkül.
(válasz anyabab 1. hozzászólására)

2. kovácserika2009-05-25 16:17
Szia!Az jó szerintem,ha már gyerekkortól megszokja ezt az ízt.Késöbb már nehéz vele megszeretetni.Én sem tudom már megszeretni,keserünek érzem.A fiam(17 év)egyenesen undorítónak mondja.Talán védönö,gyerekorvos tudná megmondani,hogy árthat-e a gyereknek.

1. anyabab2009-05-25 16:10
Sziasztok!

Én már régóta ismerem a Steviát, de mostanában gondoltam arra, hogy a sütéshez-főzéshez ezt használnám, és kiváltanám a cukrot. Nem tudja valaki, hogy mennyi idős kortól adható gyerekeknek? Van-e egyáltalán valami kikötés?